Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

nista, Novak ostaje do ko zna kad jedini srb teniser sa travnatom atp titulom.. iako pored Filipa sad, upisana ucesca u finalima imaju jos Janko, Viktor i Miomir.

 

procitah da ce Đ kao pripremu za W igrati neku egzibiciju sa Nadalom i Alkarazom tokom sledece sedmice,

ne znam koji moj su prosirivali gap izmedju ova dva GS i uguravali seriju 500 kad glavne vedete te turnire poslovicno ne zarezuju ic.

 

inace, sutra ujutro ce se gospodin Henri Laksonen probuditi kao prvi reket Svajcarske (#95 atp)

moram da priznam da sam vise ocekivao od malog Strikera, uskoro puni 20 a jos nije dosegao top150

 

Edited by TS-CS
Link to comment

poslednjih skoro godinu i po dana se svercovao u top20, pa top30, top50 i sad top100 .... sve zahvaljujuci trogodisnjem renkingu,

e pa dosta je bilo rodjace,

naravno, u pomenutim kategorijama suvereno drzi atp weeks rekorde... gde Rafaeli odmice oko 200, a Novaku oko 300 nedelja

Link to comment
2 hours ago, renne said:

Da se vidi šta Laslo može protiv NIka

Uzasno odigrana dva TB su odlucila. Imao je Laslo svoju sansu pocetkom treceg seta, bio bolji u tom periodu , ali se Nik spasio servisom u krucijalnim momentima

Link to comment

S druge strane mi ga je zao zbog veoma dobre partije, resio bi bez vecih problema nekog igraca manje vicnog ovoj podlozi. Los zreb, jbg.

Link to comment
23 minutes ago, Time Crisis said:

:fantom:

 

 

Preneo je @rennejuče, recimo.

Zanimljiva je medijska halabuka koja se podigla pred i tokom RG, a u kojoj je aktivno učestvovao i Nadalov tim.

Sada je ta priča skroz u drugom planu.

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...