Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

15 hours ago, mlatko said:

Livescore me slagao

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

Izvini se sad lijepo fanovima lajvskora...

Link to comment

ma sta to moje oci vide?!
Filip drzi cas travnatog tenisa dvostrukom sampionu kvins kluba i jezdi ka finalu ovog prestiznog eventa
6-3  4-1*

  • Haha 1
Link to comment

izvukao se Marinko sad prvim servisima, Filip je imao mec loptu

*5-3 

ajde sad

0:15

15:15

15:30

30:30 napeto,

evo mec lopte na svoj servis nakon odlicne igre na mrezi,

djus,

nova mec lopta, broj 3

bravo! potpuno zasluzeno. razvukao ga je kao pitu miksovanjem, volejima i slajsom. svaka cast

 

Edited by TS-CS
  • +1 2
Link to comment

Tesko ce u finalu protiv Beretinija ali sve i da pobedi, nema tu nista od neke stabilne forme ni na jednoj podlozi, ne bi me cudilo da sad ispadne na tri naredna turnira u prvim kolima

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Tesko ce u finalu protiv Beretinija ali sve i da pobedi, nema tu nista od neke stabilne forme ni na jednoj podlozi, ne bi me cudilo da sad ispadne na tri naredna turnira u prvim kolima

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Slazem se, Beretinijeva sprema i umor bi mogli jedino da pretegnu . Ovako je isuvise bolji igrac Mateo, narocito na travi. A s druge strane, bilo bi fer i da Filip konacno osvoji neku titulu. Razne kanturine od igraca, gore i manje talentovane nego sto je Filip su uspevale da uzmu ATP titulu. Steta sto samo retko pokaze koliko stvarno moze ( ili je mogao ), ali su luda glava a bogami i nedovoljan rad na telu u doba fizickog razvoja ( deluje mi slabasno i sto se stamine tice , ne samo snage ), uticali da ne dosegne svoj maksimum. Filip nije nista manji talenat od jednog Troickog koji je mnogo toga postigao krvavim radom. Neki strucnjaci bi rekli i da je bio veci

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

Nije uspeo Fićko protiv Beretinija, ali svakako, može da bude prezadovoljan svojom igrom kako na ovom meču, tako i na celom turniru. Nije ga Beretini lagano dobio, imao je i Filip svoje prilike, nije ih iskoristio, tako da dobija utešni tanjir.

Nadam se da neće sada po svom starom običaju, da ispadne u prvom kolu Vimbldona.

  • +1 1
Link to comment

 

Hurkač je preslišao Medu u finalu Halea.

Na 3.38 je izvanredan poen za brejk Hurkača na početku drugog seta, nakon čega je Medvedev vikao na svog trenera, a ovaj napustio meč. Međed vidno frustriran i pre i nakon tog događaja, a i nakon meča.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...