Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

4 hours ago, Tsai said:

Igrace Kljako na AO (osim ako opet ne uvedu obaveznu omikron adapted vakcinu koja ce se pojaviti na jesen )

 

Čak i da ne vrate vax mandate, u tekstu o Voracovoj vidim da se posebno potencira pravilno popunjena putna deklaracija, dočim je Đovak i tu motku uspeo da uneredi. Ja ga uopšte ne vidim na AO, osim u nekoj varijanti u kojoj australijski političari odlučuju da naprave kompletan otklon od narativa prethodne garniture, što nisam siguran da će raditi jer pandemija neće baš biti spremna za trajnu arhivu do narednog januara.

 

Čitam li dobro da su Voracovoj još u prvoj nedelji februara vratili vizu. To se zove express settlement, vrv je palo i neko obeštećenje iza kulisa.

Link to comment

jedino sto ta deklaracija nije igrala ulogu osim kod medija. on je došao na granicu sa ispravnim papirima. naravno da će se u članku to pominjati ne bi li se nekako napravila “razlika”

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Čak i da ne vrate vax mandate, u tekstu o Voracovoj vidim da se posebno potencira pravilno popunjena putna deklaracija, dočim je Đovak i tu motku uspeo da uneredi. Ja ga uopšte ne vidim na AO, osim u nekoj varijanti u kojoj australijski političari odlučuju da naprave kompletan otklon od narativa prethodne garniture, što nisam siguran da će raditi jer pandemija neće baš biti spremna za trajnu arhivu do narednog januara.

 

Čitam li dobro da su Voracovoj još u prvoj nedelji februara vratili vizu. To se zove express settlement, vrv je palo i neko obeštećenje iza kulisa.

 

A kakav ti je osecaj za ucesce na USO? Cisto intuitivno

Link to comment

Ponovo korona postaje aktuelna, i u sportu, što nikako ne odgovara Novaku. Izgleda da će mu ovo biti sezona sa najmanje odigranih turnira u karijeri.

  • +1 1
Link to comment

ako ne ode na USO, mocice da igra samo bec, bazel, pariz masters i torino

 

e: stvarno neverovatno sportsko samoubistvo, ja sam i dalje u neverici :isuse:

Edited by Tsai
  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ponovo korona postaje aktuelna, i u sportu, što nikako ne odgovara Novaku. Izgleda da će mu ovo biti sezona sa najmanje odigranih turnira u karijeri.

 

Ne daj bože da je razmišljao "neće ovo skoro, možda bolje da se bocnem odmah, kraj mi je karijere, ko zna koliko ću još igrati...".

Ali jbg, čuva čovek telo.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...