May 31May 31 1 hour ago, Tsai said:A onoliko se klao s Federerom.Pa... ima mesta za max dva tenisera. A on sâm je jedan od te dvojice. 😁
May 31May 31 Ceo koncept je uvrnut. 10 GOATa, a po 2 fudbalera i golfera. Ako je neko GOAT, onda nema mesta za jos nekog u tom sportu. Nema coGOATa.Jebale ih te political correctness price.Isto kao sto su od Laureusa napravili Tenniseusa, pa svi ostali sportistima uzalud trud sviracki. Osvaja Alcaraz, koji nije ni imao bolju sezonu od Sinnera, a 1 Pogacar, koji dominira kao nekada Merckx i radi stvari koje nisu vidjene pola veka - ne uzima to priznanje. I to nije dominirao samo u toj sezoni, vec unistava svu konkurenciju u biciklizmu, poslednjih 5-6 godina. Edited May 31May 31 by G. L.
June 3Jun 3 hm, sta li na ovo kazu sponzori rolex, o.n. & co. tj. slede li malom packe zbog ovakvih izjava .....Fonseka: Federerov sam fan, ali Đoković je GOAT | Reketiranje
Create an account or sign in to comment