Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1 hour ago, Tsai said:

ako ne ode na USO, mocice da igra samo bec, bazel, pariz masters i torino

 

e: stvarno neverovatno sportsko samoubistvo, ja sam i dalje u neverici :isuse:


može i tokio, i kazahstan koji je isto 500. tamo bi ga dočekali kao sultana

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Tsai said:

 

A kakav ti je osecaj za ucesce na USO? Cisto intuitivno

 

Osećaj mi je, bez trunke zezanja, da će federalne vlasti ukinuti zahtev da strani posetioci moraju biti vakcinisani.

 

Tamo negde pred kraj prve nedelje USO ili dva dana po njegovom završetku.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

 

Osećaj mi je, bez trunke zezanja, da će federalne vlasti ukinuti zahtev da strani posetioci moraju biti vakcinisani.

 

Tamo negde pred kraj prve nedelje USO ili dva dana po njegovom završetku.


CDC radi neko online ispitavanje javnog mnjenja koje završava 6 septembra pa će onda da donesu neke odluke. Dakle, mrka kapa. Jedina šansa je da USTA zatraži izuzeće na osnovu “special interest”, a to su rekli da neće da rade ni za koga

Link to comment

Suštinski jedino bitno Novaku je da Nadal ne uzme USO. On je svoju odluku doneo i to treba da poštujemo. Bitno je da više nema mrcvarenja javnosti sa jeste-nije teorijama o vakcinaciji. Šteta za Kinu ali eto nek odigra završni turnir i nek ostanu na 22-21, pa da bude zadovoljan ovom godinom u odnosu na situaciju. 

  • +1 3
Link to comment

Čovek uzeo Wimbledon, ostatak tura se manje više uz par izuzetaka raspada, umesto da iskoristi momentum samopouzdanja i uigranosti, on će da se izduva, izgubiće teško stečeni meč fitness i onda će mu opet trebati ko zna koliko turnira i meseci da ga stekne... Strašno je šta radi sebi. Znam, neće se bocnuti, ali i dalje mi je strašno kao navijaču sve to pratiti. Koštao je sebe minimum 2 gs. 

 

Čitao sam neki intervju Ivaniševića, meč fitnes je jedini razlog zašto misli da je Novak izgubio od Nadala, Ivanišević je bio ubeđen da Novak taj meč dobija (baš kao i ja ovde, poz za kolegu Lanciu koga je moj optimizam posebno pogodio :rolleyes:) i nenormalno mu je bilo teško posle tog meča, uostalom, kao i Novaku. A sad sve ispočetka + je letnja sezona i pitanje je koliko će uopšte trenirati. Meh.

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, Mil@n said:

Čovek uzeo Wimbledon, ostatak tura se manje više uz par izuzetaka raspada, umesto da iskoristi momentum samopouzdanja i uigranosti, on će da se izduva, izgubiće teško stečeni meč fitness i onda će mu opet trebati ko zna koliko turnira i meseci da ga stekne... Strašno je šta radi sebi. Znam, neće se bocnuti, ali i dalje mi je strašno kao navijaču sve to pratiti. Koštao je sebe minimum 2 gs. 

 

Čitao sam neki intervju Ivaniševića, meč fitnes je jedini razlog zašto misli da je Novak izgubio od Nadala, Ivanišević je bio ubeđen da Novak taj meč dobija (baš kao i ja ovde, poz za kolegu Lanciu koga je moj optimizam posebno pogodio :rolleyes:) i nenormalno mu je bilo teško posle tog meča, uostalom, kao i Novaku. A sad sve ispočetka + je letnja sezona i pitanje je koliko će uopšte trenirati. Meh.

Ono jeste, posto smo svi mi ovde neopevane cmoljke i kukavni pesimisti, dobro je da se cuje Glas Razuma prevejanog lajvskorasa. Poz. takodje :rolleyes:

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

Ono jeste, posto smo svi mi ovde neopevane cmoljke i kukavni pesimisti, dobro je da se cuje Glas Razuma prevejanog lajvskorasa. Poz. takodje :rolleyes:

 

Samo mi je žao što sam te povredio svojim optimizmom :cry:

 

Edit: a to što se Novakov trener slagao sa mnom u tom momentu samo govori koliko je moj optimizam bio osnovan. :cool:

Edited by Mil@n
Link to comment

Sad ozbiljno, ako izbace omikron vakcine n jesen pa to postane mandatory i tako u krug svake jeseni, bojim se da moze da se oprosti od AO i USO do kraja karijere

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

Edit: a to što se Novakov trener slagao sa mnom u tom momentu samo govori koliko je moj optimizam bio osnovan. :cool:

Jel to bese isti onaj trener, koji je 2020 rekao da Nadal nema nikakve sanse protiv Djokovica, pa je posle finala mucao, kako mu je optimizam bio neutemeljen?¿

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

Sad ozbiljno, ako izbace omikron vakcine n jesen pa to postane mandatory i tako u krug svake jeseni, bojim se da moze da se oprosti od AO i USO do kraja karijere

Mene samo zanima da li on svesno stavlja ovde karijeru na drugo mesto zbog zdravlja ili misli da bi vakcina naškodila i njegovim prerformansama na terenu. Ako je ovo prvo onda je popriličan izuzetak za tako velikog šampiona. Goldmanova dilema. 

Link to comment
13 minutes ago, Lancia said:

Jel to bese isti onaj trener, koji je 2020 rekao da Nadal nema nikakve sanse protiv Djokovica, pa je posle finala mucao, kako mu je optimizam bio neutemeljen?¿

 

Stvarno nebitno, tvoje reakcije ka meni tada su mi bile baš preterane, da ne kažem neku drugu reč, detinjaste, možeš misliti, tipovao sam rezultat na internet forumu. Ti si se ponašao kao da si Srđan Đoković a ja ti urekao sinu pobedu. 

 

Sledeći put ću da napišem 10 puta na strani gubi kljakavi, to je valjda kvalitetan doprinos temi koji voliš da čitaš i ne smeta ti. 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Heaviside said:

Mene samo zanima da li on svesno stavlja ovde karijeru na drugo mesto zbog zdravlja ili misli da bi vakcina naškodila i njegovim prerformansama na terenu. Ako je ovo prvo onda je popriličan izuzetak za tako velikog šampiona. Goldmanova dilema. 

 

Meni se cini da on zaista iskreno ne veruje da je ova bolest ozbiljna, ako uopste i postoji

Link to comment
18 minutes ago, Tsai said:

 

Meni se cini da on zaista iskreno ne veruje da je ova bolest ozbiljna, ako uopste i postoji

 

Ne, ja verujem da on misli da je bolest ozbiljna ali da je hard core anti vakser. Verujem da mu je frka od vakcine i da veruje u dosta teorija zavere na temu šta vakcine mogu da prouzrokuju i sl. Takođe, činjenica je dokazana milion puta da je on pre svega opsesivni takmičar, lovac na sve moguće i nemoguće rekorde i da mu je to važno u meri u kojoj je to moguće, to je X puta rekao i Ivanišević i pre svega Vajda što samo govori u prilog tome koliki je antivakser u pitanju i kolika mu je odbojnost prema njima. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Tsai said:

 

Meni se cini da on zaista iskreno ne veruje da je ova bolest ozbiljna, ako uopste i postoji

Taj aspekt me uopšte ne zanima.

On definitvno misli da je vakcina štetna. Mene samo zanima da li on sada svesno žrtvuje karijeru da bi sačuvao zdravlje ili odbija da se vakciniše i zbog (ili baš zbog) toga što misli da bi bio lošiji teniser zbog negativnog uticaja vakcina na njegovo zdravlje.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...