Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

 

Veruj mi, jeste mu cilj. Taj se nece smiriti dok ne poobara sve zive rekorde koje bude mogao. A i ovo sto kaze @Tsai, toliko je blizu dosao i bezveze je da ga sad zajebu za celih 4.000 bodova.

 

Mislim Esther Vergeer ima 668 nedelja, to sigurno neće dostići :P KOliko se sećam sam je izjavio posle obaranja rekorda da o poenim više ne razmišlja već će se fokusirati na najveće turnire

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Mislim Esther Vergeer ima 668 nedelja, to sigurno neće dostići :P KOliko se sećam sam je izjavio posle obaranja rekorda da o poenim više ne razmišlja već će se fokusirati na najveće turnire

 

Ima i Tilden valjda 375, ako nisam nesto pogresno protumacio. Novak i Grafova igraju/igrali su profi tenis, to je nesto drugo.

Link to comment

verovatno ATP misli da ce se veliki broj igraca povuci zato sto nema poena.

tupavi su ako tako misle. ima sasvim dovoljno hijena koji bi iskoristili priliku

Link to comment

Ova odluka jedino šteti Đokoviću, a ne štiti nikoga. Kakve vajde imaju Medvedev, Rubljov, Kačanov od toga što drugi teniseri neće dobiti bodove za Vimbldon? Baš nikakve, znajući da gro niže rangiranih tenisera "gine" da učestvuje na gredn slemovima zbog velikih para.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ova odluka jedino šteti Đokoviću, a ne štiti nikoga. Kakve vajde imaju Medvedev, Rubljov, Kačanov od toga što drugi teniseri neće dobiti bodove za Vimbldon? Baš nikakve, znajući da gro niže rangiranih tenisera "gine" da učestvuje na gredn slemovima zbog velikih para.

 

Steti i Beretiniju.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, harper said:

 

Ima i Tilden valjda 375, ako nisam nesto pogresno protumacio. Novak i Grafova igraju/igrali su profi tenis, to je nesto drugo.

 

1. Graf 377

2. Laver 375

3. Djokovic 370

4. Tilden 368

5. Renshaw 366

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, harper said:

 

Ima i Tilden valjda 375, ako nisam nesto pogresno protumacio. Novak i Grafova igraju/igrali su profi tenis, to je nesto drugo.

 

To je sve nezvanično, ne sećam se da bilo ko kad je Federer prešao 300 nedelja pominjao bilo Tildena ili Graf. :) Obaška što je Štefi taj rekord postavila sa 27 godina ako se ne varam, što je u muškom tenisu nezamislivo

Link to comment
 
Jedino je tu problem sto se taj turnir ne bi racunao u slam count
Najslabija era nema alternativu, RG u senci velikana.

Pitam se šta će biti na USO, ako ga bude...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
34 minutes ago, Tsai said:

https://www.wimbledon.com/en_GB/news/articles/2022-05-20/statement_regarding_atp_wta_itf_ranking_points_at_the_championships.html

 

Odgovor Vimbldona, ostaju pri odluci

 

Suska ce da se USO i AO da se solidarisu s Vimbldonom

 

Moraju da ostanu, jednostavno nemaju izbora sa ovakvim stavom vlade VB. U potpunosti su u pravu da bi ta alternativa sa potpisanim izjavama protiv rezima mogla da naskodi ruskim i beloruskim igracima i igracicama i ugrozi njihovu bezbednost, osim sto je ponizavajuca i smisljena sa idejom da na "elegantan" nacin odbije tenisere i teniserke iz tih zemalja.

 

Naravno, ovaj deo sa drzavnom zloupotrebom potencijalnih uspeha ruskih i beloruskih sportista je hilarious do koske. Sve i da Rubljev, na primer, osvoji Vimbldon i da ruska drzavna televizija drlja o tome danima, kako ce to tacno da promeni bilo sta van Rusije?

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Moraju da ostanu, jednostavno nemaju izbora sa ovakvim stavom vlade VB. U potpunosti su u pravu da bi ta alternativa sa potpisanim izjavama protiv rezima mogla da naskodi ruskim i beloruskim igracima i igracicama i ugrozi njihovu bezbednost, osim sto je ponizavajuca i smisljena sa idejom da na "elegantan" nacin odbije tenisere i teniserke iz tih zemalja.

 

Naravno, ovaj deo sa drzavnom zloupotrebom potencijalnih uspeha ruskih i beloruskih sportista je hilarious do koske. Sve i da Rubljev, na primer, osvoji Vimbldon i da ruska drzavna televizija drlja o tome danima, kako ce to tacno da promeni bilo sta van Rusije?

 

Mozda misle na to da bi titula rusa na vimbldonu digla moral vojsci i narodu u "jebite se svi" maniru

 

Epska budalastina svakako, ali seciramo je hladne glave sad

 

Mene vise brinu ove najave da ce USO i AO da se solidarisu sa W

 

Nova era tenisa? :ph34r:

 

Sad mi je jos zalije sto nije uzeo prosle godine 4 u nizu i penzionisao se

Link to comment

Kako se računaju te nedelje, da li će sad u ponedeljak Đoković imati 370 ili 371? Kada se oduzimaju WB poeni, u ponedeljak 11. jula? Do tad ima 7 nedelja, da li to znači da će izjednačiti (ili prestići, u zavisnosti od odgovora na prvo pitanje) rekord bez obzira na WB, "samo" da osvoji RG? 

Edited by peralozac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...