Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

8 minutes ago, mlatko said:

Tenxit, treba da dodele turnir Amsterdamu. Imaju bolju primarnu materiju

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Ovo je i meni prvo palo na pamet, da se organizuje u istom terminu turnir na travi na kojem ce se dodeljivati bodovi pa ko hoce da igra egzibiciju na All England Club-u od volje mu. Problem je sto za toliki turnir sa tolikim brojem igraca treba gomila travnatih terena koje niko nema. Halle ih ima cetiri ukupno, ako se ne varam, plus dva pomocna na sljaci.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Ovo je i meni prvo palo na pamet, da se organizuje u istom terminu turnir na travi na kojem ce se dodeljivati bodovi pa ko hoce da igra egzibiciju na All England Club-u od volje mu. Problem je sto za toliki turnir sa tolikim brojem igraca treba gomila travnatih terena koje niko nema. Halle ih ima cetiri ukupno, ako se ne varam, plus dva pomocna na sljaci.

 

Jedino je tu problem sto se taj turnir ne bi racunao u slam count

Link to comment
1 minute ago, renne said:

znači sjebaše kljakavog za 2k poena

 

Za dve hiljadarke su ga vec sjebali u Australiji, sta je jos dve hiljade gore-dole. Mozda da mu zabrane da se takmici dok ne padne s prvog mesta, smorio je vise.:dry:

  • Tužno 1
Link to comment

Kako oni kažnjavaju Wimbledon s ovim?

Igrači će svejedno doći ili zbog titule ili zbog novca, navijači će svejedno napuniti tribine.

Kako je tu oštećen Wimbledon?!

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Jedino je tu problem sto se taj turnir ne bi racunao u slam count

 

Da, ti turniri nisu u jurisdikciji ATP-a. Jebi ga, nista ni od toga. Hoce se ovoj Stefi Graf, prvo je napucala svoje brojke jer je onaj ludak napao nozem Moniku, sad kao da se ceo teniski svet zaverio da zajebe Djokovica da prebaci tih 377 nedelja.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, red star forever said:

Kako oni kažnjavaju Wimbledon s ovim?

Igrači će svejedno doći ili zbog titule ili zbog novca, navijači će svejedno napuniti tribine.

Kako je tu oštećen Wimbledon?!

 

Ne kaznjavaju Vimbdon vec stite svoje igrace kojima je zabranjeno da igraju iz vansportskih razloga. Nije ovo do Vimbldona vec do britanskih vlasti, nema sta njih da kaznjavaju.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Hoce se ovoj Stefi Graf, prvo je napucala svoje brojke jer je onaj ludak napao nozem Moniku, sad kao da se ceo teniski svet zaverio da zajebe Djokovica da prebaci tih 377 nedelja.

 

Što se tiče Novaka i njegovog teniskog CV-a, ženski tenis je apsolutno nebitan, ni u jednom trenutku njemu tih 377 nije bio cilj

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Što se tiče Novaka i njegovog teniskog CV-a, ženski tenis je apsolutno nebitan, ni u jednom trenutku njemu tih 377 nije bio cilj

 

Ja sam se nesto nameracio na tih 377, sad je ovo bas antiklimaks, pa se nerviram

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Ja sam se nesto nameracio na tih 377, sad je ovo bas antiklimaks, pa se nerviram

 

Ma imaće šansu i dogodine, samo da ostane zdrav

Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Što se tiče Novaka i njegovog teniskog CV-a, ženski tenis je apsolutno nebitan, ni u jednom trenutku njemu tih 377 nije bio cilj

 

Veruj mi, jeste mu cilj. Taj se nece smiriti dok ne poobara sve zive rekorde koje bude mogao. A i ovo sto kaze @Tsai, toliko je blizu dosao i bezveze je da ga sad zajebu za celih 4.000 bodova.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

 

Ja sam se nesto nameracio na tih 377, sad je ovo bas antiklimaks, pa se nerviram

Mozda ipak poniste to zbog tebe, bio bi red :rolleyes:.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...