Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Joj ljudi, koliko ga ne znate. 

Novak ima verovatno poslednju šansu u karijeri da spoji kalendarski grand slam, da ne govorim o zlatnom slemu. Odigraće taj to sve i probati makar ga posle poslednjeg poraza izneli sa terena i nikad više ne bude pobedio nijedan meč, jednostavno, takav je to mentalitet i fala mu i ocu i materi što su ga sklepali takvog...

Link to comment

Meni je u ovom slucaju olimpijsko zlato sporedno, samo ovde, specifican je sport, no to na stranu, glavni razlog je da uzima GS dok moze, da ga posle niko nikada ne stigne

Ako se oseca dobro, nek igra W. Nije posle samo do Nadala, kao sto smo videli dolaze klinci, polako al dolaze

Pogotovo sto je O. turnir uvek zajebana rabota, na neki nacin su mogucnosti drugacije posadjene, pa ispadne zajeb

Za Nadala je mudra odluka, nisam siguran za Novaka. Opet da odigra sva tri turnira nije bas verovatno. Meni je drazi W 5 puta od USopena

Link to comment

Olimpijadu je teze osvojiti nego jos jedan Vimbldon ili US Open, igre se odrzavaju svake 4 godine, treba da ti se poklopi puno toga. Ni Fed ni Sampras nemaju zlato sa OI. Zato Endi Marej ima dva :ph34r:

Link to comment

Samo da ih sto pre stigne na 20 - posle ce svi da pate, redom. Ja ne verujem da ce (lazni) GOAT ikad vishe biti u prilici da nesto uzme i da ode preko 20. Njegovi nek' pate do kraja sveta... 

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

I meni Wimby vazniji od USO. Lepse pati engleska publika :fantom:

 

Wimbija ima pet, US Opena samo tri, a realno je mogao barem 5, fali tu još koji da nam savest bude mirna kad ode u penziju :)

Link to comment

Na USO će biti slično kao na RG - da spriječi Nadala da uzme slam tako što će ga on osvojiti. 2 u 1. Zato je taktički važniji od Vimbldona u trci za najviše naslova sada kada se Nadal izjasnio.

Link to comment

Naravno da nam je GS(ovi) najvažniji. Ali ne i  Novaku, mislim podjednako i GS i OI, pogotovu sto je 2007. nesrecno ostao bez zlata u Pekingu, i ovo mu je poslednja sansa da osvoji.

 

Ne razmislja on sada o hardu USO i OI, samo je fokusiran ma W, a tako i treba.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...