Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Bez zajebanicije meni bi bio sasvim dovoljan podvig da uzme jedno OI, W ili US.

Sta god od toga troje dodje apsolutno sam prezadovaljan godinom bez ozira na ostatak rezultata.

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, bags said:

Bez zajebanicije meni bi bio sasvim dovoljan podvig da uzme jedno OI, W ili US.

Sta god od toga troje dodje apsolutno sam prezadovaljan godinom bez ozira na ostatak rezultata.

 

Taj smo podvig gledali već par puta, 2011., 2015...

 

Vreme je za 4+1, mislim da ga sad samo to zanima.

Rod Lejver i Pančo Gonzales govna da jedu.

Edited by April
Link to comment

Kada je prošli put osvojio RG, učinio je to na krajnjim rezervama snage i fizičke i psihičke. Onda su usledile one suze na Olimpijadi, pa objava o povredi lakta i najgora godina u karijeri.

Ovo sada je potpuno drugi mentalni sklop, sada deluje kao čovek koji ima misiju i za to ima snage i volje.  Lično bih volela da može da osvoji sve, a da li će se to dogoditi, videćemo. U svakom slučaju, pred nama je tenisko leto kao nikada pre.

Edited by Arkadija
Link to comment

+1

Zdrav je i nema za šta važnije da se čuva jer prosto ne postoji ništa važnije od ovoga što on ima šansu da ostvari i za šta neće imati još jednu priliku. Ima AO i RG i favorit je na W u olimpijskoj godini, šamaraće jako redom pa šta mu bog da. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Ivanišević je lepo rekao, da je trebalo, protiv Nadala je mogao da igra 20 sati. Dakle, fit je totalno. Kad ako ne sad?...

Meni je najveca misterija da je on Nadala toliko fizicki iscrpeo u polufinalu da ovaj mora da odustane od tenisa 2 meseca. 

Link to comment
26 minutes ago, ObiW said:

Meni je najveca misterija da je on Nadala toliko fizicki iscrpeo u polufinalu da ovaj mora da odustane od tenisa 2 meseca. 

 

Ovome ni ja ne mogu da se načudim. Iznadalisao je Nadala u Parizu, otišao sa terena kao recimo ja nakon što odtrčim 3-4km, 40 sati kasnije je igrao sa Cicipasom 5 setova, i na kraju petog izgledao kao da hoće da mu vikne "This is fun, another set?".

 

One čia semenke kanda šljakaju.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...