Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

@Jumanji

Ne znam, kafanska priča.

Ali ima smisla.

Marko ima neki prazan pogled. Meni deluje depresivno.

Opet, ceo život gledaš u neverovatno uspešnog starijeg brata. Cela porodica se njemu podređuje. Ceo tvoj život je da pratiš brata. Dobar scenario da čovek prsne.

I onda Imaz, guru je tu da ti se posveti, da ti da smisao.

 

Uklapa se.

Ali, kafanska priča, može biti da je teška izmišljotina.

  • +1 1
Link to comment

Nema on šta da ga prati, naprotiv, uloga je savršeno slatka, evo braća Jokić kao primer, kontam da se provode nikad bolje i na burazovoj grbači uživaju u životu kako ne bi nikad na sopstvenoj. 

Kad ti je brat najbolji teniser ikad, valjda nisi toliko glup ili lud da se meriš sa njim ili da ga juriš po uspesima već mu pomažeš koliko možeš, ako možeš, kao Đorđe sa organizacijom tih turnira i sl i to je to. Koliko čujem abrove, Đole živi život at its finest. 

Naravno, ne reagujemo svi na sve situacije isto, al realno baš i nema povoda zbog brata da se depresira, osim da bude neizmerno srećan i ponosan što može negov put da prati iz prvog reda. No ako je istina, ko zna šta ga muči...

Link to comment

Ehh nema povoda.
Koliko ljudi nema povoda, mi bi rekli, pa dizu ruku na sebe. O tome je besmisleno govoriti, cesto ni najblizi nisu svesni problema.




Ovo gore naravno nista ne znaci. Videla sam malo danas Beretinija, doduse protiv Endija, ali brutalno izgledao.
Link to comment

Inace glede depresije, nije to sve tako jednostavno, zlocudna je to bolest, podvuce ti se bez da skontas dok nije prekasno. Marko se mozda nije svesno merio sa Novakom, ali on je za zivota obelezen kao "brat onog tenisera", puno ljudi oko njega su tu samo zbog potencijalne prodje do Novaka, ribe, "prijatelji", oportunisti, pa kad to sve svalis jos na ledja tinejdzera i mladog/nesnadjenog coveka, uzima maha. 

 

I naravno tu je faktor Srdjan, klasicna Srbenda, dok ti odrastes dovoljno da mislis svojom glavom urnisao te covek za zivota.

Link to comment

Pa i jeste ga urnisao.
Bila je skoro ona priča, neki bivši teniser je pričao da je igrao na istom turniru ili trening kampu gde je bio i Novak. Da je pobedio Novaka i da je tada Srđan kočijaški ispsovao Novaka.
Neko istrpi, a neko pukne.

Link to comment

Srđan psovao Novaka??
Pošto imam i ja insajdere, ovo prosto nije istina :)

Ne ulazeći u to kakav je Srđan nama ostatku sveta, samo zahvaljujući njemu, koji mu je prvo nadčovenčanskim naporima omogućio da bude to što jeste, tretiran  je sa njegove strane uvek kao božanstvo. Uostalom to se lepo i vidi kada priča o Novaku, ali i ostalim sinovima.

  • +1 1
Link to comment

Bila je vest pre npr 2-3 meseca.
Ali kada na guglu tražim "psovao Srđan Đoković" dobijem samo vest da je psovao nekog našeg novinara jer nije hteo da objavi vest da je Novak prošao dalje na nekom turniru u Hrvatskoj. Baš čudno za Srđana da psuje novinare. :sleep:

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...