Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

75-to sam godište, nisam merio antitela. Naravno svestan sam da bi slabija efikasnost Sinofarma uspešno bila kompenzovana masovnošću imunizacije. Od toga, iz poznatih antivakserskih razloga, nema ništa, tako da treba uzeti individualno sigurniju zaštitu, što je trenutno Fajzer... Naučio na teži način [emoji4]

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nisam rekao važnu stvar: nisam usamljen slučaj, naprotiv. Sreo sam ovih dana nekoliko, pretežno starijih ljudi, vakcinisanih kinezom. Takođe, moj drug iz gimnazijske klupe trenutno boluje, doduše sa vrlo blagim simptomima.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

Link to comment
29 minutes ago, gnu said:

tako da treba uzeti individualno sigurniju zaštitu, što je trenutno Fajzer... Naučio na teži način emoji4.png

 

Nema garancija za to - sve zavisi od osobe do osobe.

 

Brz oporavak zelim.

  • +1 2
Link to comment
 
Nema garancija za to - sve zavisi od osobe do osobe.
 
Brz oporavak zelim.
Čovek počne drugačije da razmišlja kad se nađe na pogrešnoj strani statistike.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, gnu said:

75-to sam godište, nisam merio antitela. Naravno svestan sam da bi slabija efikasnost Sinofarma uspešno bila kompenzovana masovnošću imunizacije. Od toga, iz poznatih antivakserskih razloga, nema ništa, tako da treba uzeti individualno sigurniju zaštitu, što je trenutno Fajzer... Naučio na teži način emoji4.png

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 

 

da li ti smes sad (kad ti prodje infekcija) da primis fajzera? mada, kad prelezis koronu onda si vec zasticen, po teoriji

Link to comment

ovo i mene zanima, najviše zbog roditelja (oboje Sinofarmovci) - šta mislite, koje su šanse da od jeseni krene novi krug vakcinacije?

Link to comment
25 minutes ago, decak Kejt said:

šta mislite, koje su šanse da od jeseni krene novi krug vakcinacije?

mislim da je to izvesno poput sutrašnjeg izlaska sunca

 

samo ako se neka sila iznenada ne pojavi i pojede sve covid19 viruse

  • +1 3
Link to comment

I ja bih rekao da nam to sasvim sigurno sledi. I neću biti potpuno (uslovno rečeno, naravno) opušten dok se i ja i moji ne budemo vakcinisali nekim ne-kinezom.

Link to comment

nisam ja sigurna da ce se to bas tako brzo desiti. mozda za neke kategorije... ja bih pre tipovala na kraj ove/pocetak sledece godine.

naravno, dosta zavisi i od toga kakve je srbija (vucic) aranzmane vec sklopila.

videcemo.

  • +1 5
Link to comment

Sve se slažem sa ovim što je Aleksija napisala.

Samo bih dodala da će kod nas verovatno biti moguće dobijati Sputnik u budućnosti, jer će se valjda kod nas i proizvoditi.

 

  • +1 1
Link to comment

ma jasno mi je da nas čeka drugi (treći, itd) krug, samo se pitam da li ćemo čekati novi Hejsel da krenemo, ili ćemo krenuti ranije.

i kapiram da i to kao i sve drugo u ovoj državi zavisi od jednog čoveka i njegove stranke i njihovih kombinacija, nego razmišljam i nadam se naglas

Link to comment

ja sam se revakcinisao krajem februara i planiram da uradim igg test u septembru pa ću tada da vidim šta i kako ću

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam se revakcinisao krajem februara i planiram da uradim igg test u septembru pa ću tada da vidim šta i kako ću

Pa možeš ti da gledaš kol' ko 'oćeš.

Ako ne krene drugi krug, nebitno je.

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam se revakcinisao krajem februara i planiram da uradim igg test u septembru pa ću tada da vidim šta i kako ću

 

Tako sam i ja planirao, u avgustu pred skolu. Moraju do tad odobriti drugi krug

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...