Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

malaksalost vezana za promenu vremena, tzv prolećna ošamućenost :happy:

- u sredu je bilo samo 150C, juče 25 a danas možda i svih 30, nije baš lako svima da se trenutno priviknu na takve promene u par dana

Edited by gone fishing
  • +1 1
Link to comment

Ja spavo 12 sati i uzasno sam malaksao, nemam temp i nista, vakcinisan u februaru. Dal je stvarno do promene vremena? 

Link to comment
Ja spavo 12 sati i uzasno sam malaksao, nemam temp i nista, vakcinisan u februaru. Dal je stvarno do promene vremena? 
u nekom sigurno (vecem) procentu jeste, pa vidi nashta ovo lichi :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
Moj junior je sa 19,5 primio Fajzera. Ćerka je 17 i verovatno je preležala, pa ćemo videti šta ćemo za godinu dana. I da li ćemo.
Al si mator :D

Nek su zivi u zdravi da postanes deda u ovoj deceniji :D
  • +1 1
Link to comment
[mention=12403]Jumanji[/mention]
 
Vakcinisani u poslednja dva dana?
Ne, ranije, njih troje, za troje ne znam, ostali nisu jos -.-
Link to comment

Zvao obližnje doktore da pitam za vakcinu. Par njih mi je reklo da imaju AstraZeneku i da imaju termine za par nedelja (pošto je Berlin skinuo prioritete) ali da pošto povlače AZ da bi drugu dozu morao da primim Biontech pa posle 6-7 nedelja od druge vakcine i treću vakcinu Biontecha koja bi se računala kao druga potpuna vakcinacija Biontechom. Anbelivbl.

Link to comment

Moja sestra je ovde primila Fajzer prvu dozu, a u Holandiji gde zivi ce uzeti jos 2 Fajzera kad dodje na red, jednog dana.

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

Ja spavo 12 sati i uzasno sam malaksao, nemam temp i nista, vakcinisan u februaru. Dal je stvarno do promene vremena? 

 

 

Od kada je pocelo ovo sranje sa kovidom imao sam minimum cetiri perioda jake malaksalosti, uvek se ispostavilo da je do promene vremena.

 

Bukvalno fizicka malaksalost, pospanost, glavobolja, aritmije. traje dan i po i nestane. Otprilike mesec dana posle prve vakcinacije imao nesto kao temperaturu i nocno preznojavanje, jasni fizicki simptomi, pomislio sam te noci "e sada si zaista zakacio"... sutradan nista, sve proslo.

 

Hocu reci, osetljiviji smo na simptome sada nego pre godinu dana, odmah se pali alarm i na najbezazlenije stvari.

  • +1 1
Link to comment

Ova strana zakivatm: sve kiloster do kilostera... :sleep:

Te spavao sam, te nisam, te pun mesec, te do vremena je, te nije, jesi li siguran... :isuse: 

 

 

@Caligula bre gde se izgubi onaj момчић pun zivota koga ugledah jednom... :cry:

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, namenski said:

Ova strana zakivatm: sve kiloster do kilostera... :sleep:

Te spavao sam, te nisam, te pun mesec, te do vremena je, te nije, jesi li siguran... :isuse: 

 

 

@Caligula bre gde se izgubi onaj момчић pun zivota koga ugledah jednom... :cry:

 

 

a ti si brt

 

21576956_web1_200518-BPD-rambo-self-sew-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...