Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 hours ago, Tsai said:

Ja spavo 12 sati i uzasno sam malaksao, nemam temp i nista, vakcinisan u februaru. Dal je stvarno do promene vremena? 

 

Bio sam tako nekoliko puta pomiren ali prodje za nekoliko dana, uradi krv

Ako nemas drugih simptoma bude sve ok, il to il smo nindze pa nosimo virus na nogama, koegzistiramo

Postoje i druga stanja, hronicne neke gluposti, ljudi se zapostavili, mnogo smo stresirani, polako se treba vracati kontrolama

il je do foruma

Ovo dole sam nasao neki dan

 

https://rs.n1info.com/zdravlje/iznenadni-umor-i-pad-nivoa-trombocita-moze-da-ukaze-na-pocetak-kovida-19/

 

evo Caligula isto, sad videh, znaci sve je ok

 

Edited by villiem
Link to comment
bila je neka priča da su cene sinofarma različite, zavisno od tržišta
Zavisi i od logistike, cena za neki Uzbekistan može biti mnogo manja a i ne mora...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jutros oko pola deset upalio radio u kolima, Studio B, neka klinka oko dvadeset godina ima neki podkast vezan za vakcinaciju. Intervjuiše svoju porodicu, između ostalih i babu od +80 ljeta. Inače, na jedvite jade nagovorili babu da se vakciniše. I onda ide razgovor sa babom, i pita je unuka zašto se tako dugo nije vakcinisala, a ova odgovara da nije, jer je tako rekao Nestorović.

 

Inače, babi je jedina zanimacija televizija.

 

Takvih baba i deda i tetki i teča i kuraca i palaca puna Srbija.

 

Ono govno kad tad mora visiti na Terazijama.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, slow said:

Jedno pitanje, koju bi ste vakcinu preporučili za devetnaestogodišnjaka brucoša: Fajzer, Sputnjik V ili Sinofarm?

 

 

Zavisi šta vozi ,ako ima Xiomi/Huawei onda Sinofarm jer se odmah apdejtuje sa 4G na 5G

ako ima Iphone onda fajzera ,aluminijum iz vakcine pozitivno utiče na trajanje baterije

Ja nemam smartfon pa sam sebe častio Sputnjikom,zadovoljan sam ,ponekad kada prođem pored tevea zatreperi, kao u filmu Krug,ali na kratko 

a na primer kada  gledam Russia Today  nema nikakvih problema 

  • Haha 5
Link to comment
22 hours ago, slow said:

Jedno pitanje, koju bi ste vakcinu preporučili za devetnaestogodišnjaka brucoša: Fajzer, Sputnjik V ili Sinofarm?

 

 

 

Moj će se bocnuti Fajzerom.

 

Mislim, a možda i grešim, da će sve više i više biti lekova i terapija na istom fazonu kao što radi Fajzer vakcina, to je tako kako je, možda ćemo i mi matori zakačiti (naročito ko ima para) da odemo kod doktora, pa nakon dijagnoze, doca smućka lekić i pravac u mišić (ili venu).

Link to comment
20 hours ago, namenski said:

Ova strana zakivatm: sve kiloster do kilostera... :sleep:

Te spavao sam, te nisam, te pun mesec, te do vremena je, te nije, jesi li siguran... :isuse: 

:lolol:

ja htela da napišem da mi pojačano opada kosa, ali reko da ne dižem paniku.

  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, slepa živana said:

:lolol:

ja htela da napišem da mi pojačano opada kosa, ali reko da ne dižem paniku.

:laugh:

 

I dobro je sto nisi: kako je pocelo, sva je prilika da ce jos malo pa zvanicni jezik foruma da postane latinski,

Onaj doktorski...:ph34r:

Link to comment
Quote

As of April 26, 2021, more than 95 million people in the United States had been fully vaccinated against COVID-19. During the same time, CDC received reports of vaccine breakthrough infections from 46 U.S. states and territories.

 
Total number of vaccine breakthrough infections reported to CDC 9,245
Females 5,827 (63%)
People aged ≥60 years 4,245 (45%)
Asymptomatic infections 2,525 (27%)
Hospitalizations* 835 (9%)
Deaths† 132 (1%)

*241 (29%) of the 835 hospitalizations were reported as asymptomatic or not related to COVID-19.
†20 (15%) of the 132 fatal cases were reported as asymptomatic or not related to COVID-19.

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/health-departments/breakthrough-cases.html

 

Poređenja radi, Amerikanci su trenutno na oko 50.000 novih slučajeva dnevno, a u januaru su išli i do 250.000.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Jel neko dobio "digitalni sertifikat" ili Brnaba opet lagi malo?
Ili mozda misle na ono sto smo vec dobili nakon druge vakcine?

Link to comment

Kad skeniraš papirnu potvrdu da si primio vakcinu, tj QR kod na njoj, izbaci ti link ka online potvrdi da si vakcinisan. Ne znam da li ima još nešto.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...