Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To znam, ocekivao sam android I IOS aplikaciju gde ima svih podataka vezano za vakcinaciju. To je ocigledno komplikovano za nase IT strucnjake iz euprave.

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

To znam, ocekivao sam android I IOS aplikaciju gde ima svih podataka vezano za vakcinaciju. To je ocigledno komplikovano za nase IT strucnjake iz euprave.

 

Lol :D

Link to comment

Kakva crna IOS aplikacija. Nije to ništa komplikovano nego je besmisleno i nepotrebno, plus neko da održava aplikaciju i vodi računa o hiljadu verzija svakog OSa s kojom treba da bude kompatibilna... nema poente. Potpisan PDF je sasvim dovoljan.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Sammael said:

Kakva crna IOS aplikacija. Nije to ništa komplikovano nego je besmisleno i nepotrebno, plus neko da održava aplikaciju i vodi računa o hiljadu verzija svakog OSa s kojom treba da bude kompatibilna... nema poente. Potpisan PDF je sasvim dovoljan.

 

zavisi, ako odrzavanje kosta dobicemo naj naj u svijet

plus je besmisleno i nepotrebno, znaci dodje sigurno, dal ce imati veze sa vakcinacijom - mozda i nece

al posto su se dokopali naprednih tehnologija ubacice neka azuriranja, negde

Link to comment

nemojte android aplikaciju ako boga znate, morace da se kucaju lbo i registarski broj zdravstvene knjizice, koje u vezi sa zashtitom privatnosti aplikacija nece pamtiti, pa ce morati da se kuca svaki put. a mi cemo prelaziti granicu 6x dnevno, sve dok ne nauchimo napamet :ph34r:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

To znam, ocekivao sam android I IOS aplikaciju gde ima svih podataka vezano za vakcinaciju. To je ocigledno komplikovano za nase IT strucnjake iz euprave.

 

2 hours ago, Krošek said:

mislim da tako nesto nije ni u zelji 

 

nagadjam da se mislilo na elektronski potpisan pdf na mejl

Pa zar nije neki IATA Passport u test fazi? Air Serbia je nesto pominjala jos od sredine marta...

Link to comment

Pratim forum odavno, a ovo mi je prvi post. Kao prosvetar sam se Sinofarmom vakcinisao još u januaru, spadam u grupu koja nije htela da bira vakcinu, iako sam pretpostavljao da je Fajzer najbolji. U sredu sam bio pozitivan na antigenskom testu, bez upale pluća. Bolest je brzopotezna, tako da je na jučerašnjem preseku ustanovljena obostrana upala pluća, danas mi je promenjena terapija, dobio kombinaciju dva antibiotika i pronizon, nadam se najboljem... Elem, kineska vakcina, treba je izbegavati. Pretpostavljam da je pregažena mutacijom virusa. Eto, upisah se u bazu podataka, sumnjam da ću se još javljati, tj. sigurno neću često.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

  • +1 6
Link to comment
5 minutes ago, gnu said:

Pratim forum odavno, a ovo mi je prvi post. Kao prosvetar sam se Sinofarmom vakcinisao još u januaru, spadam u grupu koja nije htela da bira vakcinu, iako sam pretpostavljao da je Fajzer najbolji. U sredu sam bio pozitivan na antigenskom testu, bez upale pluća. Bolest je brzopotezna, tako da je na jučerašnjem preseku ustanovljena obostrana upala pluća, danas mi je promenjena terapija, dobio kombinaciju dva antibiotika i pronizon, nadam se najboljem... Elem, kineska vakcina, treba je izbegavati. Pretpostavljam da je pregažena mutacijom virusa. Eto, upisah se u bazu podataka, sumnjam da ću se još javljati, tj. sigurno neću često.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 

Hvala što si sa nama podelio svoje iskustvo.

Javi se barem da znamo kako si ?

I da, da li si merio antitela ?

A i godište ako bi nam rekao, značilo bi.

Tj, meni bi značilo.

Želim ti da se brzo oporaviš.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment

@gnu

 

Brz oporavak ti želim.

Nekako usporedba stanja u Izraelu i UAE govore u prilog tome da Sinofarm ne pruža dovoljan nivo zaštite. Posebno u nedovoljno vakcinisanom okruženju, gde virus bukti, kakve su uostalom skoro sve države, osim Izraela i pojedinih ostrva.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...