Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jel znate da se negde u bg daje fajzer, a da postoji mogucnost da pretekne pa neko nepozvan a prijavljen, naidje pred kraj radnog vremena  i vakcinise se (ako pretekne vakcina)? @morgana, nisam ispratila, jesi li ti uspela da primis vakcinu  na sarom gradu? onomad, sputnik bese tamo?  

Edited by nezvanova
Link to comment
10 minutes ago, nezvanova said:

jel znate da se negde u bg daje fajzer, a da postoji mogucnost da pretekne pa neko nepozvan a prijavljen, naidje pred kraj radnog vremena  i vakcinise se (ako pretekne vakcina)? @morgana, nisam ispratila, jesi li ti uspela da primis vakcinu  na sarom gradu? onomad, sputnik bese tamo?  

 

nisam, idem opet danas ili sutra da probam

  • +1 1
Link to comment

Revakcinisan danas (fajzer) , išlo još brže nego prošli put,  sad nema nikavog pregleda niti je bila prisutna doktorka.

 

Dobio potvrdu o vakcinaciji i  revakcinaciji , sad su nam  delili i neki Pfizerov informator o vakcini (9 strana),  u njemu piše između ostalog da osobe koje planiraju da ostanu u drugom stanju  treba da obaveste svog doktora pre odluke o vakcinaciji. Moguće da je to izvor glasine steriltetu.

Link to comment
12 minutes ago, General Ripper said:

Revakcinisan danas (fajzer) , išlo još brže nego prošli put,  sad nema nikavog pregleda niti je bila prisutna doktorka.

 

Dobio potvrdu o vakcinaciji i  revakcinaciji , sad su nam  delili i neki Pfizerov informator o vakcini (9 strana),  u njemu piše između ostalog da osobe koje planiraju da ostanu u drugom stanju  treba da obaveste svog doktora pre odluke o vakcinaciji. Moguće da je to izvor glasine steriltetu.

a gde si vakcinisan, ukoliko nije neprimereno pitanje?

Link to comment

@nezvanova Danas ti je na Sajmu samo Fajzer, ali jutros su tražili svima da pokažu sms ili mail sa pozivom. Sad, možda te i puste ako se nacrtaš tamo u 15:30h, doduše ja kad sam odlazila gužva je već bila poprilična, red do podzemnog prolaza.

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment

Lokalni DZ javlja kako kidaju i kako piči vakcinacija, samo se za Sputnjika ide u NS i samo ne stižu fajzeri kako treba, još iskulirali da napomenu u poslednjem pasusu da su ispalili za drugu dozu, a ne prvu.

"Остале вакцине уредно стижу у Дом здравља, уз напомену да држава није обезбедила жељену количину Фајзерове вакцине у односу на исказану жељу осигураника у Е-пријавама, па се дешава да није могуће испоштовати заказане термине."

Link to comment
1 hour ago, nezvanova said:

jel znate da se negde u bg daje fajzer, a da postoji mogucnost da pretekne pa neko nepozvan a prijavljen, naidje pred kraj radnog vremena  i vakcinise se (ako pretekne vakcina)? 

Menjaš nick u Nepozvanova? 

Šalu na stranu, to pitanje ti je trenutno predmet velikog interesovanja mnogih, tako da je jako teško uleteti ako nemaš nekog u dz da skloni baš za tebe. 

  • +1 1
Link to comment

Ja bih savetovao da se pozove batut i da se izlozi situacija, vrlo je moguce da ce ubrzati proces. Tako su i mene pozvali, tek kad je zena zvala i izvristala. Uostalom sad im treba svako ko hoce

  • +1 1
Link to comment

ja ne na zalost ne smem da primim vakcinu, a pitam za drugricinu cerku koja ima momka u hrvatskoj i gde ide bar jednom mesecno te joj je fajzer samo zbog toga opcija, vakcinisala bi se svakako i ne samo zbog putovanja (istina, jos uvek ne i pouzdana, ali najveca je sansa da ce tu vakcinu priznavati u EU). jbg, znam da je pomalo razmazeno i nazahvalno, ali ako moze da ustedi hiljadarku godisnje na Pcr, nije bas zanemarljivo...

 

Edited by nezvanova
Link to comment

Primio drugu dozu danas. Mimo osoblja, žive duše nema.

Obavio sve, i vakcinu i pregled za manje od 5 minuta.

Kaže sestra da ima zainteresovanih ali nema vakcina.

Link to comment
Nek momak dolazi ovde, jeftinije je [emoji3]
i jeste, dodje, dvi nedilje karantina, novci se ushtede, nek se gledaju, shta im fali. i ovde i tamo [emoji38]ol:

sent from bubamoto


  • Haha 1
Link to comment
Ovde su stigli do 175.000 dnevno(otkad su zamenili komesara za vakcinaciju), a kazu da ce za par nedelja ici na 500.000 dnevno. Baš me interesuje, da vidimo.
Za mesec dana, što prevedeno znači "per ferragosto"

9688251835875608b6440ed15cf6d5de.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...