Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, čekmeže said:

Mislim da je slaba vajda od toga.

Baš htela da napišem i da se kao iščudim šta kod nas lekari pričaju :isuse:.

Mada se zapravo više i ne čudim :sleep:.

Link to comment
11 minutes ago, dùda said:

Baš htela da napišem i da se kao iščudim šta kod nas lekari pričaju :isuse:.

Mada se zapravo više i ne čudim :sleep:.

 

Poznajem jednu doktorku koja je veoma dobra u svom domenu (gastroenterologija). Ali privatno je lujka, nakljukana svim mogućim teorijama zavere, čita treće oko i sl. Ne vidim ni jedan jedini razlog zašto bi je bilo šta ikad pitao povodom ove pandemije, tačno zamišljam gomilu gluposti koje bih morao da saslušam. Žena je klasičan fah idiot i takvih ima koliko hoćeš.

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Pričao sa izabranom doktorkom i ona mi rekla da uzimanje aspirin protect-a može da pomogne "za svaki slučaj" protiv stvaranja tromba vakcinisanih sa AZ.
E sad ona ima moj karton zna šta bih smeo šta ne...

.... Shiit has hit the fan!
 

meni je moja to raspisala odmah posle kilavog kovida, 2x1 dnevno, i ja se teorijski pridrzavam, konzumiram itakoto. kase setim. a baba mi na 1 aspirinu dnevno odradila pola veka, sve do 93, i josh pre 10 godina rekla ti sinko da uzmesh da pijesh svakog dana. tako da mi dodje i porodichno nasledje :isuse: :lolol:

 

dal radi neshto sa zekom, nemam pojma. dal nash zec ima veze sa njihovim zecom, ni to ne znamo :unsure:

Link to comment
To mnogima doktor prepiše preventivno, moji piju godinama.
Meni Dr prepisala preventivno equilis, antikoagulant i tako od kraja novembra... Sad su mi rezultati dobri, osim feritina koji je 618, a treba do 400. I bilirubini blago poviseni, sve ostalo dobro


Taj aspirin je bombonica...
Link to comment

Taj aspirin nije bombonica, to se samo kod nas daje kso bombonica.

I ja sam pila kardiopirin, ali oročeno, 6 meseci posle intervencije. Posle mi pametan kardiolog rekao stop, nema više potrebe.

A jednoj rođaki se od aspirina dogodilo isto ovo o čemu je pisao anonimni.

  • +1 1
Link to comment

Pa zato što se ljudi bave masovno automedikacijom, po preporuci vlasnika hemijskog čišćenja, bez da pročitaju čak ni onaj listić unutra gde pišu raznorazne stvari o leku koji uzimaš.

  • +1 2
Link to comment
Taj aspirin nije bombonica, to se samo kod nas daje kso bombonica.
I ja sam pila kardiopirin, ali oročeno, 6 meseci posle intervencije. Posle mi pametan kardiolog rekao stop, nema više potrebe.
A jednoj rođaki se od aspirina dogodilo isto ovo o čemu je pisao anonimni.
Zato sam i napisao da je pogledala karton ja sam pre metar dana radio krvnu sliku.
Po njenim rečima, nisam imao ništa nenormalno za uzimanje ovoga.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...