Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, goofs said:


Ovo sad se uklapa u pricu o malo tezim reakcijama na AZ, uglavnom ljudi prijavljuju groznicu koja traje jedan dan, ali u redjem slucaju i po 2-3 dana. Sto je dovoljno da ljude onesposobi za rad u tom periodu, sto se navodi kao razlog u tvitu.

 

Ja sam ovde pisao da mi je dan posle primanja zeke bio teži nego najteži dan kada sam imao koronu. I sve ok, jedan dan i prošlo. Krv mi je i dalje tečna.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Zlurad said:

Ja sam tek sad pročitao što je stopirano bockanje AZ-om u Nemačkoj. Neka retka tromboza se javila kod 7 osoba. Ta brain vain thrombosis ili sinus vein thrombosis se godisnje javlja izmedju 2-5 pacijenta. Sad kod vakcinacije, na 1.6 miliona vakcinisanih AZ-om se pojavilo 7 ili 4 na 1 milion vakcinisanih. U stvari niko ne dovodi vakcinisanje kao direktnu posledicu pa sad koriste ovih par dana ne vakcinisanja da bi uporedili podatke iz Nemačke sa ostalim zemljama koje se bodu AZ-om

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 


Mislim da bi oni trebali da provere i brojeve u 2020 pre vakcine, jer postoji sansa da su brojevi malkice porasli zbog dugotrajnog zatvaranja i rada od kuce sto izaziva manjak fizickih aktivnosti, sedelacki zivot, pa i losiju ishranu. Vec se pisalo o efektima zatvaranja.

  • +1 1
Link to comment

Pa broj od 2-5 pacijenta je prosek pre korone. A i ova tromboza je retka i ne dobija se tako što neko sedi kući nego uz jednog od 20 razloga od kojih bukvalno ni jedan nema veze sa "lockdownom"

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Mene ovo podseća na onu godinu kada su nagrdili španski krastavac. Te godine delili skoro pa džabe, nikad toliko krastavca nisam pojeo u životu.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, arkonada said:

Mene ovo podseća na onu godinu kada su nagrdili španski krastavac. Te godine delili skoro pa džabe, nikad toliko krastavca nisam pojeo u životu.

 

Nije ni goofs, cak ga je stavio kao avatar.:D

  • Haha 1
Link to comment

Ovo sad se uklapa u pricu o malo tezim reakcijama na AZ, uglavnom ljudi prijavljuju groznicu koja traje jedan dan, ali u redjem slucaju i po 2-3 dana. Sto je dovoljno da ljude onesposobi za rad u tom periodu, sto se navodi kao razlog u tvitu.
Pa i meni palo na pamet, ono što sam ja imao dva dana me je "stopiralo" od odlaska na posao...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Drug i zena su primili AZ prosle sedmice. Kaze odavno nije imao tako tesku noc kao sada (on sportista <50 godina). Prosle godine su prelezali koronu, njemu nije nista bilo a ona skoro mjesec dana u krevetu.

Ali trajalo je samo jedan dan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...