Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

Da, to sam hteo da napisem. Posto Poreska prati po maticnom broju, postoje nacini za svakoga
nikad izivljavanje nije bilo problem, narochito kod iznenadne a temeljne primene zakona koji je bio namerno ignorisan sve do tog dana. to su kao zastareli dugovi infostana, samo jedan dan pregore diskovi sa bekapom i idemo ispochetka :dry:

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment

Govna

A jel ce retro uzeti porez i za izdavace stanova i davace privatnih casova? Da me pogrsno ne raxumete najmanje mi cilj da okrenem srdzbu na bilo kog sem ove vlasti, i nemam nikakvo znsnje iz ekonomije al zar nije logicnije oporezovati onog ko pare zaradjyje ovde od svojih , vrti ih, nwgo nekog ko ih unese u promet a pri tom ti drzava nista za to nije dala.

 

Nisam ja zaradila tih 5god neko bogatstvo, taman da troskarim uz bednu platu. Al vidim nema milosti nit progresivnog pristupa tako da cu im izgl. dati 2/3 od ukypne sume sto mi sad zvuci kao ogroman novac u tren.situaciji

 

Link to comment

mozda cesh im dati. u tome je char igranke. neko ce da se izvuche neko nece, ali svi su krivi.

svako ko je kupio devize od babe generalice na pochetku kneza 1993 je kriv.

takva nam konstrukcija, na tome pochiva.

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment

A jel cekam resenje u sanducetu il kako ide?

 

I 1 pitanje, vrv smesno bankarima - ako mi zarade uplacivane na paypal a ja kasnije povlacila na moj racun, kako banke znaju da li mi je taj novac s pp neko privatno poklanjao il sam zaradjivala?

Link to comment

Svasta. Sta ako neko stvarno dobijao od rodjaka iz inostranstva pare na pp..

Mozda ce banke pitati pp cija je uplata..a meni pola uplata, tj vise s pp naloga privatnog lica iz firme , a ne firmin pp biznis akaunt 

Aj nek dokazu da mi miguel iz nyc nije slao pare sa svog pp jer mi je npr polubrat

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...