Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Pa majku mu... Valjda svi pitamo paciejnta da li pije nesto od antikoagulantnih lekova i da li je na nešto alergičan pre neko propišemo terapiju. :)

Kada je u pitanju terapija paracetamolom i ibuprofenom u trajanju od par dana rizici su zaista minimalni.

  • +1 1
Link to comment

uzeo sam sada paracetamol 500, izmerio sam večernjih 37.6, peku me oči

 

tako da ću večeras da preskočim xepar

 

mada moj kardiolog tvrdi da ti jači antikoagulansi imaju kumulativno dejstvo 5-7 dana

 

nema veze

Link to comment
On 25. 9. 2023. at 12:51, Amos said:

Paracetamol nije baš najbolji za jetru, u suštini bi apotekari trebali da pitaju za oštećenje pre nego ga prodaju, ali da, kao što reče @Have_Fun mnogima od nas je Brufen i Aspirin zabranjen zato što razredjuju krv. Inače, najbolji lek za glavu koji sam pio je bio Američki Excedrine Migraine, koji kombinuje Aspirin, Paracetamol i Caffeine. Puf and gone. 
 


 

 

 

Ovo je kod nas avamigran, amigran... koktel svega. Bosna lijek rules!

Link to comment
On 25. 9. 2023. at 12:51, Amos said:

Paracetamol nije baš najbolji za jetru, u suštini bi apotekari trebali da pitaju za oštećenje pre nego ga prodaju, ali da, kao što reče @Have_Fun mnogima od nas je Brufen i Aspirin zabranjen zato što razredjuju krv. Inače, najbolji lek za glavu koji sam pio je bio Američki Excedrine Migraine, koji kombinuje Aspirin, Paracetamol i Caffeine. Puf and gone. 
 


 

 

 

Ovo je kod nas avamigran, amigran... koktel svega. Bosna lijek rules!

Link to comment

Jutros dosao u ofis osamucen i pun bolova u misicima udova. Izmerio temperaturu I nista. Posle rucka jos gora malaksalost I temperatura 37.3, ona muska najgora. Sad se vratio iz apoteke pozitivan. Zena me oterala na drugi sprat I rekla da se javim aplikacijama ako nesto treba. :zalosna:

Inace ovo mi je prvi kovid u karijeri.

  • Tužno 5
Link to comment
6 minutes ago, Poludziber said:

Jutros dosao u ofis osamucen i pun bolova u misicima udova. Izmerio temperaturu I nista. Posle rucka jos gora malaksalost I temperatura 37.3, ona muska najgora. Sad se vratio iz apoteke pozitivan. Zena me oterala na drugi sprat I rekla da se javim aplikacijama ako nesto treba. :zalosna:

Inace ovo mi je prvi kovid u karijeri.

 

 

koje aplikacije koristiš

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment

ne znam da li da ipak cestitamo sto si se do sada drzao :)

u svakom slucaju, nije los izbor varijante, mnogo bolji nego one ranije zeznute.

brz oporavak svima koji se javljaju na temi!

 

u drugim vestima, kod muza u firmi bolesno 50 od 20 zaposlenih, kod mene djeca non stop smrkcu i kaslju, al to je standardna situacija.

kao da gledam ovaj nas odavno planirani produzeni vikend na moru kako polako isplovljava iz luke i mase nam dok mi stojimo na obali i tuzno gledamo :D

  • +1 2
Link to comment

Ljudi, srecno svima, ja jos uvek nista, ni moji, mada idu na preglede, okej su d akazemo(iskreno, mislim da im je ods vih kretanja koje imamo, bolnice i ambulante i najrizicnije, nose maske, sta ce..)i mejdu retkima su sa  maskama, that goes without saying..

Edited by Misko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...