Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

19 hours ago, Zli Gli said:

I ja mislim da nije, prosle godine jednom usao na 14 stepeni na kratko i zaledio se i umro ali oziveo posle, nedelju dana kasnije plivao 150-200m na 16, doduse to je bio april ili maj ali svakako mi nije bilo nista ni tad ni svih ovih godina od septembarskog i oktobarskog plivanja. Pre ce biti ili ta nova korona sto proleti za par dana ili prosto neki drugi virus, prehlada. 

Pa što pišeš ovde?

Link to comment

Dva i po dana do sada, prvi dan neka groznica (toplo/hladno plus preznojavanje), drugi dan krenulo slinavljenje, glava tutnji, onako osećaj bolesti, glavobolja povremena, krenuo kašalj onaj kad sve boli (ako je sudeći po iskustvu kašalj će da potraje, obično se vuče po mesec dana dok ne završi skroz).

 

Jel to to?

 

Jebem mu miša, kad si sam, niko ni ručak da ti skuva, ode po lekove, čaj prinese. :mellow:Pokušala da skuvam ručak, uspela samo pileću supu za dalje nisam imala ni volje ni snage da se njakam. Ajd, bar napravila knedle da izgleda kao obrok. 

  • +1 1
  • Tužno 4
Link to comment

Ne mora da znači. Imao sam ja sad slične simptome, posle par dana niske temperature i nekog generalnog umora (tipa ne mogu da se popnem uz stepenice a da ne lipsam) dobio sam kašalj. Uradio sam covid test tad i bio je negativan. Dosta ljudi oko mene ima slične ili gore simptome. Mene je mučio kašalj jedno nedelju dana, ali ne toliko strašno, jedan komšija već dve nedelje ili više toliko kašlje da ne može da spava. Imao sam antitela za "veliki kašalj", ali lekar nije bio baš siguran jer kaže da je moglo da bude i od stare vakcine. Opet, vakcinisan sam verovatno pre 35+ godina, pa ne znam da li je to realno. Uglavnom odradio sam 7 dana antibiotika i sad sam bolje.

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, beta said:

drži se @hansolo :heart:

Da, i meni se čini kao nešto što sam sezonski već imala ovih godina uključujući i godine pre kovida. 

Malo sam iskukala, nije tako strašno :rolleyes:. Kontala sam da uz malo djumbira, C vitamina, limuna i pilećeg čorbuljaka i par inhalacija ću ja to pregrmeti. 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, dùda said:

Držite se @jms_uk i @hansolo

 

@hansolo, najbitnija ti i jeste supa, nađi dovoljno snage da rkneš meso u lonac, koju povrćku uz to i to ti je najbolje , to ti upravo i treba. nikakva prženja, pohovanja i sl.

 

Brz oporavak.

Kad spremate supu, presecite kost bataka i karabataka. To je moja baba pricala kako je tek takva supa za lek. I jeste potpuno razlicita ako se to ne uradi. Videcete i nadam se da ce da pomogne. Meni jeste. 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...