Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

14 minutes ago, Tsai said:

Jel ima neko da nikad zvanicno nije prelezao koronu?

Ja iz glave mogu samo 4 ili 5 osoba da se setim, ako i toliko

Ja. Manje vise svi oko mene su imali, ja sam par puta bio nesto kilav i mislio da imam, ali testovi bili negativni.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Tsai said:

Jel ima neko da nikad zvanicno nije prelezao koronu?

Ja iz glave mogu samo 4 ili 5 osoba da se setim, ako i toliko

ja, bato 

 

Ni sestra,ni majka a ćale imao par dana u onom poslednjem talasu 

Na primer u tom periodu je bilo nekoliko sahrana ,što naravno je moralo da se obavi ,a majka je slušala na njima .

I srećom prošlo bez posledica 

 

Mada je sam  neko vreme  posle korone ,kada se sve sleglo ,osetio gubitak kondicije i čuka malo krenula da mi preskače ,da li zbog 

korone ili što sam se utovio ....

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Jel ima neko da nikad zvanicno nije prelezao koronu?

Ja iz glave mogu samo 4 ili 5 osoba da se setim, ako i toliko

so far, nisam..jedino ako nisam bez simptoma..ni moji najblizi..mada, kada je bilo ono najgore, prve dve godine, pazili smo se kao nenormalni..kontam da ce me zakaciti jednom, ako ne sad, onda za koju sezonu, i da nadam se, necu ni znati razliku, prehlada ili to...doduse, kao dete sam se isprehladjivao kao niko, mozda to i stvara priorodni imunitet i protiv ovoga, plus vakcinisanje..bilo kako bilo do sada, nista..imao sam neku viruscinu na jesen 2020, simtomi nisu na kovid vukli, nisam nikoga zarazio, mislim da mi je pao imunitet jer sam bio pod teskims tresom tada, bio takav i period..

Edited by Misko
Link to comment
4 minutes ago, beta said:

do sada nisam imala

doduše, 5 vakcina a i imam i ograničen socijalni kapacitet 


i ja potpuno isto, izbegao koronu za sada

Edited by Frile
Link to comment
12 hours ago, Tsai said:

Jel ima neko da nikad zvanicno nije prelezao koronu?

Ja iz glave mogu samo 4 ili 5 osoba da se setim, ako i toliko

 

Ja nisam zvanično. Doduše, zbog opšteg zdravstvenog stanja u onom najgorem periodu korone bukvalno se i nisam kretao nikuda pa i nisam baš bio u prilici da je fasujem tada.

Prošlog leta sam mogao da se zakunem da sam zakačio, svi klasični simptomi su bili tu, ali jedno 5 testova je bilo negativno.

 

Tata je imao koronu u decembru 2020., bukvalno par dana nakon što sam ja dobio dijagnozu ulceroznog kolitisa i vratio se kući. Iz ove perspektive, verovatno smo svi kolektivno bili van sebe bez mogućnosti da razmišljamo racionalno, jer se uopšte nešto nije posebno izolovao. Svejedno, ni meni ni mami nije bilo ništa.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dobro, poslednje dva dana radila od kuce, Sutra idem u office. Imala vinsku temp u sredu uvece i cetvrtak. Sve u svemu, kao jaca prehlada.

Edited by gsb
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...