Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Mos said:

Evo pozitivnog testa. Probudio se sa grebanjem grla, ceo dan me nervira i odem da proverim. Izletela druga crta u roku od odmah. Smor. 

aj da vidimo kuda ce se razvija. s grebanjrm grla se more zivit :dry:

 

ono, realno, jebote ne opet :isuse:

Link to comment

Virus koji je kod mene u ambulanti zadnjih dana aktuelan

Temperatura do 38,grebanje u grlu, ništa kašalj samo malaksalost. Ponegde i sa stomačnim tegobama na početku 

Prolazi za tri do pet dana bez komplikacije. 

Link to comment
13 minutes ago, cartman said:

Virus koji je kod mene u ambulanti zadnjih dana aktuelan

Temperatura do 38,grebanje u grlu, ništa kašalj samo malaksalost. Ponegde i sa stomačnim tegobama na početku 

Prolazi za tri do pet dana bez komplikacije. 

Pa jel to sve kovid, ima izmedju ostalog i potvrdjenog  kovida, ili, ne zna se sta je, posto se sada vise i ne testira toliko?

Edited by Misko
Link to comment
15 minutes ago, cartman said:

Virus koji je kod mene u ambulanti zadnjih dana aktuelan

Temperatura do 38,grebanje u grlu, ništa kašalj samo malaksalost. Ponegde i sa stomačnim tegobama na početku 

Prolazi za tri do pet dana bez komplikacije. 


Osim grla ništa drugo, zapravo krenuli na kafu i samo je moja paranoja preovladala da se testiram. Iz tvoje tastature u Zevsove uši. 

Link to comment
16 minutes ago, Misko said:

Pa jel to sve kovid, ima izmedju ostalog i potvrdjenog  kovida, ili, ne zna se sta je, posto se sada vise i ne testira toliko?

Nemam pojma da li je kovid ili nije. Na osnovu krvne slike i simptoma jeste virus ali se ne testira tako da ne mogu da kažem koji je virus konkretno. 

Link to comment

Prošlo sve i rešim da se danas častim ukusnom pitom od mesa iz obližnje pekare, završim banku prvo, kupim pitu, dodjem kući sav zadovoljan i krenem polako da pravim doručak. Iz frižidera. Neke viršle meh, zgužvam salatu od cvekle, hleb od prejkuče, da li ima još senfa. U pola tog bezveznog doručka shvatim da još topla pita sa mesom stoji na pultu 2 metra od mene. 

 

If Covid doesn't get you, brain fog will. 

 

 

 

Edited by Mos
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Meni je to trajalo bogami 3-4 mjeseca, ako je uopste proslo :fantom: Sjecam se, setam pored saobracajnog znaka, pruzanje pravca puta sa prvenstvom prolaza bese, gledam i kontam sreca poznajem ulicu, da se nadjem u autu pred ovim morao bih stati, razmisliti dobro.  

Link to comment
On 6. 9. 2023. at 16:59, cartman said:

Virus koji je kod mene u ambulanti zadnjih dana aktuelan

Temperatura do 38,grebanje u grlu, ništa kašalj samo malaksalost. Ponegde i sa stomačnim tegobama na početku 

Prolazi za tri do pet dana bez komplikacije. 

 

Hm, ja: grebanje takvo da sam pila brufene jer nisam mogla da izdrzim bol. Temp nisam imala, mada ispraznila sam brufen svejedno pa ko ce znati.... Prva dva dana na WC sholji. Uklapa se :D

Pokupila na moru.

imala kovid test u prtljagu, napamet mi nije palo da ga upotrebim...

 

Ako ce svima biti tako bilo bi dobro.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Moja majka je i dalje pozitivna. Pre 7 dana krenulo od bolova u kostima i glavi, temp 3 dana, mucnina, povracanje, znojenje, zapusen nos, gubitak cula mirisa. Oporavljala se brzo, cim je prestala t.


Pila je paracetamol dok je trajala t, cajeve i kompot u velikim kolicinama sve vreme i odmarala max.

Probaj i ti ovako @Eleniko, ali ako ti ne prestane t za 3-4 dana, pravac dr po terapiju i da ti poslusa pluca.

  • Hvala 1
Link to comment

paracetamol dok imaš t°, max pojačana doza vitamina(multi, c…) i bukvalno neustajanje iz kreveta tj nikakvo umaranje

 

pratiš stanje i reaguješ odlaskom kod dr

 

:muva:
 

e

@Eleniko

 

IMG_7753.jpeg.5da85af9697c8c571730dd686ab31333.jpeg

 

ovo je ubedljivo najbolji kompleks vitamina koji diže iz mrtvijeh

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Eleniko said:

Efo me jadnog kovidaša. Temperatura glafobolja grebanje kašalj itd. Dajte savete šta kako i gde 

sve ovo shto kaze kums. plus, ako imash neke osnovne bolesti i istovremeno imash izabranog lekara, poseti svog izabranog lekara.

 

kovid ambulante mislim vishe ne postoje :unsure:

 

ima i neshto shto se zove mislim ekovir, kupuje se, svojima mojima i meni je davala moja izabrana doktorka. pije se neshto kratko i chudesno po nekoliko kapsula odjednom. nije sposobno da shkodi, samo neke ultrajake biljne koncentracije. ali isto, ko ima bochne bolesti, mora si videt svog doktora chak i za to.

 

 

 

znachi vreme je za masku u busu :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...