Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Da ne zvučim patronizirajuće, al iskuliraj u krevetu koliko god možeš i izbegavaj napor cimanja po firmi. Mnogo je važno bukvalno preležati virus,

  • +1 4
Link to comment
  • 2 weeks later...

u Novom Sadu ima kovid ambulanta...muz je isao u Petrovaradin kod lekara pa su ga tako sa temp i glavoboljom poslali na Novo Naselje busom :rolleyes:

ima covid...pa i ja verovatno sa njim,nisam se testirala ali nema sta drugo a posto meni ne treba bolovanje necu ni ici

 

ali srecom laksi simptomi-nemamo temp,mm je jedan dan imao 37,8 ja imam blagu glavobolju i golica me u plucima i grebe u grlu...zacepljen nos i tako to..

 

  • +1 5
  • Tužno 5
Link to comment

Mama sad u nedelju po 3. put korona. Simptomi slicni gripu, temperatura do 37,5, d dimer 630. Sad je bolje. Eto, ima slucajeva i sa tri puta. Noc subota na nedelju joj krenula temperatura.

A mi u petak bili sa bebom sa njom, izljubila ga je za sve pare, ali evo vec 6. dan nista

  • +1 9
Link to comment

Izgleda da je od dedaujke počelo, pa uhvatio ćale pa i mlađa rođaka.

Ovo kao pogledom da se širi.

Srećom, nisu ozbiljni simptomi (dedaujka imao temp preko 38C, ali ga nije dugo držalo) i svima savetujem strogo mirovanje pa kompletan pregled.

 

Sad su svi gotovo bez simptoma, kojekude suvo grlo i slinav nos koji prolazi.

 

Kakvo je stanje kod ostalih ppp-ovaca?

 

Nadam se sve ok!

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...