Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

2 minutes ago, BlackGeorge said:

Jeste, hoće Željko da glumi kurvu. Jedino ako je poludeo pod stare dane.

 

Nažalost neće biti ni pritiska da se ulizica / prislonica otera iz KK Partizan. Dolaziće nekih 500-1.000 navijača, mix onih koji ne mogu bez basketa i stražara, narkodilera koji osluškuju da se ne čuje "vučićupederu". 

mogao bi zeljko da poludi i da dodje kod nas na godinu-dve. nesto da vrati klubu u kome je postigao sve i koji mu je pruzio sve. ima on autoriteta i u kosarkaskim forumima i u ex sfrjot i evropi i napravio bi da opet ljudi dolaze na utakmice kao prosle godine. siguran sam da bi i klub dobio vise kinte da on dodje.

igracima bi rad sa zeljkom bio bonus u karijeri i zivotu. 

 

Link to comment

@goofs

mislim da bi Žoc poprimio ljubičastu facu kad bi ga video na spisku igrača, što bi rezultiralo zahvalnicom u roku od sutra ujutru :D

Edited by Ted
Link to comment
31 minutes ago, levi said:

 

pa insistirao bi da je imao mehanizam da pritisne tamo gde se odlučuje, a i da je imao realan osnov 

 

na stranu da li je imao osnov da traži učešće u EL posle nezavršene sezone, ali svakako pritisak na ABA ligu istupanjem, ne znači mnogo ako se odluka ne donosi na organima ABA nego na nivou EL

 

inače to što ti tražiš nije "normalna" uprava nego dominantan položaj Partizana koji na silu i ucenu podređuje ligu svojim interesima. a to nije baš normalno, ali ok, samo da ne bude neki nejasnoća 

Ok tvoje misljenje. Necu replicirati. Dok je SNS bice ovako - sve se usmerava na Zvezdu uz direktno favorizovanje. i to je okay. Nema potrebe da odgovaras...

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

mogao bi zeljko da poludi i da dodje kod nas na godinu-dve. nesto da vrati klubu u kome je postigao sve i koji mu je pruzio sve. ima on autoriteta i u kosarkaskim forumima i u ex sfrjot i evropi i napravio bi da opet ljudi dolaze na utakmice kao prosle godine. siguran sam da bi i klub dobio vise kinte da on dodje.

igracima bi rad sa zeljkom bio bonus u karijeri i zivotu. 

 

Voleo bih prijatelju moj ovo da se desi više nego bilo šta u sportu, ali šanse za to su gotovo nikakve. Pre svega jer ulizicin šef ne da lovu, sve slavine okreće na drugu stranu.

 

Ne treba se zaluđivati sa Mitrovićem. Ako se već duguje nekoliko plata u Partizanu, kako očekivati da ti dođe za trenera čovek koji se  sudi sa Asvelom? (Dobio otkaz a neće da mu isplate dugovanja)

Link to comment
41 minutes ago, Joe D said:

sta se nevirate, ionako nema ni mojega od sledece sezone

Tacno zamisljam Ostoju negde novembra kako pobednicki izlazi na KZS sa pricom "znali smo da od sezone nema nista pa smo raspustili komplet prvi tim i strucni stab da srezemo troskove, a navukli smo neke druge klubove da potrose duplo vise para na neke igrace, da ne imenujem sad, wink wink". Ko onomad kad su satro poslali ponudu za nekog igraca samo da bi Zvezda pojacala svoju i potrosila jos vise para iako mi nismo ni bili zainteresovani za njega. Doduse, mozda je to bilo u FK a ne KK, ista banda, ko da zapamti.

Link to comment
Ok tvoje misljenje. Necu replicirati. Dok je SNS bice ovako - sve se usmerava na Zvezdu uz direktno favorizovanje. i to je okay. Nema potrebe da odgovaras...

Osim sto se ne usmerava sve jer se cela prica vodi oko odlaska trenera koji je imao veliku platu i nije trenirao neke levate nego solidno placene Parahovskog, Voldena, Mozlija, Tomasa, Pejdza, Redinga, Renfroa, Lendejla itd.
Sns je izvadio Partizan iz dugova, mogli su da puste da Partizan bude nivo Zadra ali su umesto toga iskesirali za projekat povratka u EL i doneli 3 lepe sanse za to. Prvu je odneo ulazak Juniora na +10 za vas, druga je bila preko wc i otisla je Zenitu u zadnji cas zbog Djordijeve zelje za sirinom "trzista", a trecu je odnela pandemija.
Dakle sta je tu konkretno Sns kriv, jesu dali za trenera i igrace, jesu, jesi dali Arenu za sve utakmice u sklopu lobiranja za wc, jesu, jesu li oteli Zvezdi Jankovica, jesu, da li su krivi za pandemiju i slucaj kepec, nisu. Bas je truo taj narativ gde je za sve neko drugi kriv.
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Razmišljam iz ugla igrača, ode ti trener koji je napravio odličnu ekipu i atmosferu. Koliko su oni sad smoreni I ko će od njih biti u fazonu aj idem I ja. (znam da su profesionalci bla bla bla) 

 

Drugo, MORALO se isplatiti sve što se obećalo Trinkiju. Kraj. 

 

 

 

Link to comment
16 minutes ago, samo_opusteno said:


Osim sto se ne usmerava sve jer se cela prica vodi oko odlaska trenera koji je imao veliku platu i nije trenirao neke levate nego solidno placene Parahovskog, Voldena, Mozlija, Tomasa, Pejdza, Redinga, Renfroa, Lendejla itd.
Sns je izvadio Partizan iz dugova, mogli su da puste da Partizan bude nivo Zadra ali su umesto toga iskesirali za projekat povratka u EL i doneli 3 lepe sanse za to. Prvu je odneo ulazak Juniora na +10 za vas, druga je bila preko wc i otisla je Zenitu u zadnji cas zbog Djordijeve zelje za sirinom "trzista", a trecu je odnela pandemija.
Dakle sta je tu konkretno Sns kriv, jesu dali za trenera i igrace, jesu, jesi dali Arenu za sve utakmice u sklopu lobiranja za wc, jesu, jesu li oteli Zvezdi Jankovica, jesu, da li su krivi za pandemiju i slucaj kepec, nisu. Bas je truo taj narativ gde je za sve neko drugi kriv.

Ma da sve si u pravu. Odlicna zapazanja.

 

OFF sam... ne pratim... i vise ne pisem na ovoj temi (napisao sam sta mislim)

Link to comment
18 minutes ago, samo_opusteno said:


Osim sto se ne usmerava sve jer se cela prica vodi oko odlaska trenera koji je imao veliku platu i nije trenirao neke levate nego solidno placene Parahovskog, Voldena, Mozlija, Tomasa, Pejdza, Redinga, Renfroa, Lendejla itd.
Sns je izvadio Partizan iz dugova, mogli su da puste da Partizan bude nivo Zadra ali su umesto toga iskesirali za projekat povratka u EL i doneli 3 lepe sanse za to. Prvu je odneo ulazak Juniora na +10 za vas, druga je bila preko wc i otisla je Zenitu u zadnji cas zbog Djordijeve zelje za sirinom "trzista", a trecu je odnela pandemija.
Dakle sta je tu konkretno Sns kriv, jesu dali za trenera i igrace, jesu, jesi dali Arenu za sve utakmice u sklopu lobiranja za wc, jesu, jesu li oteli Zvezdi Jankovica, jesu, da li su krivi za pandemiju i slucaj kepec, nisu. Bas je truo taj narativ gde je za sve neko drugi kriv.

 

oteli Zvezdi Jankovica :lol: 

Link to comment
 

oteli Zvezdi Jankovica [emoji38] 

Sada deluje smesno ali Jankovic je odigrao odlicno kls u Zvezdi i klub ga se nije svojevoljno odrekao nego je otet na foru kasnjenja plate. Poenta je u mozzerovom "sve se daje Zvezdi".

 

Jos nesto, iz mog ugla odlazak Trinkijerija ne znaci nuzno raspad Partizana. Ako ostane gro tima to je i dalje jak tim. Umesto Voldena ce doci neki Mekintajer, nije Volden nenadoknadiv. Pritom navijaci ce da klonu i obore ocekivanja od sezone sto bi moglo da rastereti igrace a i ovako imaju motiv da dokazu da ih je pandemija zaustavila. Kad se Grofova prica raspala u fkcz to je oznaceno kao poslednji pokusaj oporavka, posle toga niko nije nista ocekivao i tada se dese dobre stvari.

 

Link to comment

Nema frke, bitno da je Arena uzeta na 5 godina... Sad što nema trenera jbg to ćemo u hodu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Možda nisam dobro ispratio, ali ako se kasnilo sa isplatama, onda se ostvario raskidni uslov, pa Trinkijeri može da traži ne samo neisplacene plate, već i plate do kraja ugovora.

Naravno, ovo važi samo ako ne nađe novi klub, a kako ga je već našao ima pravo na eventualnu razliku u plati koju bi ostvario kod nas i plate koju ostvaruje u tom drugom klubu.

Mene samo zanima koji mozak sa etabliranim trenerom potpisuje rastući ugovor.

To se potpisuje sa klincima koji u prvoj profesionalnoj  sezoni igraju za kikiriki, pa u 3 i 4 doguraju do neke pristojne plate ako se pokažu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...