Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

23 minutes ago, James Marshall said:

Mislim da bi ti tako bilo i da si navijač Boke Juniorsa, Nagoya Grampus Eight, Ostendea, Žalgirisa, Mančester Junajteda, Pro Reka ili Jokerita. Nebitan je sport, nebitan je klub, jednostavno je to tako, i na individualnom ali nekako i na globalnom nivou, dolazi do prezasićenja, previše sporta, previše toga je dostupno, a trajanje i intenzitet pažnje se smanjuje, plus što smo stariji, sve manje loženja generalno ima. 

 

S jedne strane si u pravu. S druge, ja volim da gledam basket i volim da navijam kad ga gledam. Za navijanje je potrebno da se na neki nacin sazivis s timom koji gledas. S KKP mi je to sada prakticno nemoguce. Iskreno, najbolje navijacko isksutvo poslednjih godina mi je kad vodim ceru da gleda utakmice lokalnog zenskog kosarkaskog tima. Prva liga Spanije. Pritom se na tim utakmicama skupi vise gledalaca nego na polovini tekmi ABA lige. A neko bi mogao da kaze i da je kvalitet kosarke bar na slicnom nivou. :D

Link to comment
Just now, chandra said:

 

S jedne strane si u pravu. S druge, ja volim da gledam basket i volim da navijam kad ga gledam. Za navijanje je potrebno da se na neki nacin sazivis s timom koji gledas. S KKP mi je to sada prakticno nemoguce. Iskreno, najbolje navijacko isksutvo poslednjih godina mi je kad vodim ceru da gleda utakmice lokalnog zenskog kosarkaskog tima. Prva liga Spanije. Pritom se na tim utakmicama skupi vise gledalaca nego na polovini tekmi ABA lige. A neko bi mogao da kaze i da je kvalitet kosarke bar na slicnom nivou. :D

Pa zato što si sa ćerom i jer radite nešto zajedno a opet neukaljano pričama koje prate našu košarku, tj. sport (navijači, menadžeri, politika, srbovanje, finansije), jednostavno ti je ta ljubav (prema zajedničkom vremenu koje provodiš sa djetetom) popunila onaj prostor koji si nekad posvećivao klubu, zamijenila tu ljubav, sve je to prirodno i normalno :D  

Link to comment

Kakav cirkus. Dovodiš igrača, i to kojeg je Andrea hteo što je najsmešnije, a status trenera nije još rešen. Ajde limare napredni dovedi i džordana ako hoćeš.

 

Ćuti kao p..., pravi usrani naprednjak nema šta.

 

Trinkijeri je zvanično još uvek trener Partizana. Zašto ćutiš govno jedno napredno?

Link to comment
33 minutes ago, BlackGeorge said:

Trinki postavio novu fotku na tviteru....

IMG_20200701_133617~2.jpg

Da vidiš sad veleobrt, kad se pojavi u Beogradu i kaže: Ne znam šta pišu novine, ja sam i dalje trener Partizana.:laugh:

Link to comment
5 hours ago, Tresko said:

Da vidiš sad veleobrt, kad se pojavi u Beogradu i kaže: Ne znam šta pišu novine, ja sam i dalje trener Partizana.:laugh:

veleobrt bi bio da se vrati i preuzme Zvezdu :D

Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

veleobrt bi bio da se vrati i preuzme Zvezdu :D

E, to. Da Ćoki ekspresno najuri ovog što je doveo i postavi Trinkijerija.:D

Link to comment

Daniele Baiesi je sportski direktor u Bajernu a radio je 3 godine sa Trinkijerijem u Bambergu. Mislim sve je moguće ali bi bio začuđen da razlog neodlaska u Bajern bude menadžment kluba. 

Edited by BarryWhite
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...