Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Pojavio se info da je jedna od opcija i Vlada Androic, njega Zoc gura. Ja i dalje mislim da je najrealnije da Scepa bude zamena za Trinkija, tako je bilo planirano kad su potpisali..

 

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Koliko znam Androić nikad nije bio glavni trener.

Sćepo bi bio manje loše rješenje.

 

Tacno, nije.

Link to comment
19 minutes ago, BWA said:

Neka ovog puta preporuči sebe. Bio bi red nakon što je čoviću  u 2 navrata strpao po milon i kusur eura u klub.

ALi barem nas je pustio u onoj tekmi kada smo dobili usred Istanbula. :Jova:

Link to comment
5 minutes ago, pacey defender said:

ALi barem nas je pustio u onoj tekmi kada smo dobili usred Istanbula. :Jova:

Joj da, na jednom forumu bila je i tema "Pustio Željko".

Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Ja evo priznajem - nikad cuo za tog Androica. Cenim da bi bio grobarski Alempijevictm

Meh, on je star ko Grčka. Igrao je za nas u sezoni 89/90 kad smo igrali plej aut za opstanak, nakon što su nam igrači otišli u vojsku, a Robija na robiju.

Pišem po sjećanju, praštajte ako sam negdje pogriješio.

Link to comment
3 hours ago, April said:

Ma dajte

Ode Trinki, raspadne se KKP. Važi.

Imaćemo tim koji igra zajedno drugu sezonu, motivisan trofejima koje su mu uzeli. Koliko je napredovao Pejdž u drugoj sezoni, isto toliko mogu da napreduju svi. Za neke od njih, poput Jareta, čak i ne znamo gde je granica.

Zaboravljate da Robija pauzira sezonu i da možda koncipira stvari iz senke, ima koga da preporuči, pozove i predupredi fejlove poput Pejnersa i debelog Parahuskog.

Zašto bismo gledali preko plota? Mi smo KKP, valjda se tradicija, štof i network podrazumevaju i ne zavise od jednog čoveka. Biće sve ok, drhtaće tribine i svi koji nam se nađu na putu.

Sent from fav toy
 

 

Neće se raspasti KKP.

 

Međutim, ovo je tim koji je Trinkijeri selektirao specifično za svoje potrebe, za svoju zamisao igre. Ako će sutra da dođe novi trener, to što ekipa igra 2 godine zaredom u jednom sistemu ne mora da bude nužno dobra stvar. Opet je bolje nego da se pravi tim od nule, ali uzimati to kao neku prednost je besmisleno. 

 

Zna se vrlo dobro gde je Jaramazu granica. Daleko od toga da ne može da napreduje ali nije da pričamo o Džordanu na koledžu. Ta neka priča o Robiji kao nekom o gospodaru iz senke je prenaglašena za sve pare i prilično smešna. To što je Trinkijeri imao dva promašaja, imaju ih svi, prvi taj Robija o kome pričamo sa mnogo većim budžetom i mnogo većim prostorom za grešku. Preko plota gledamo jer su nam oni najozbiljnija konkurencija a uz to i najveći rivali, možemo da se pravimo da to nije tako, ali ne vidim šta bi nam dobro to donelo. 

  • +1 1
Link to comment

Treba posmatrati stvari s vedrije strane. Recimo, meni je prilično van pameti slupati tolike pare u sezonu koja će se, u najboljem slučaju, dobrim dijelom igrati bez publike.

Link to comment

Iskusno snsovski je prebacio pritisak na "prevaru".

 

Ima  smisla ovo što ansver piše jer je tacno da je većinu igrača selektirao Trinkijeri i pitanje je kako bi to funcionisalo s drugim trenerom.

 

 

Link to comment

Prvo, Trinkijeri će pogrešiti ako ne završi projekat sa ovakvom podrškom do kraja. Drugo, u Bajern u nisu problem pare, već Pešić jr. A to je teško rešiv problem.

Treba svi da budemo svesni da je ovako motivisan KKP izuzetna prilika i premija za svakog trenera. Pokenjam se ja na razne autodorožnike i take the money and run karijere.

Sent from fav toy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...