Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

19 minutes ago, Ted said:

ovo je odlično za moje zdravlje, bez sekiracije i stresa naredne sezone, bez neizvesnih završnica i velikih ambicija....ostaje samo fudbal  kao izvor opasnosti

 

jedino ako Željko ne preuzme, onda ću opet da skraćujem život :D

 

jel krenula licitacija....obožavam taj deo, ono tipa dolazi Šakota :D

Ma koji fudbal. On je za mene odavno mrtav pratim ga onako rekreativno. Tu odavno glumimo prostitutku. Sad ćemo i u basketu isto.

 

Jebi Vučiću ne vadi...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
4 hours ago, MocaVukotic said:

+1

 

Ako ode samo zbog para, posrace se u sopstvenu pricu sa prve konferencije koju je odrzao kao trener kkp

 

Namazan je Trinki. Meni je bilo jasno da ce otici kada se pojavio na derbiju i slikao sa navijacima. I onda oprostajni tvit kao dodatno slihtanje navijacima kad je vec zapalio u Italiju. I to naravno uvek prolazi kod vecine navijaca, ta slatkorecivost, prica o emociji, casovima ljubavi, a zapravo sve je u lovi..

 

Meni je potpuno ok sto on hoce da radi za vise para i u ekipi sa vecim budzetom. Ali to onda treba tako i reci..

 

Link to comment
7 minutes ago, mozzer said:

Sve ocekivano. Trinkijeri sa ne vecim/manjim budzetom od glavnih konkurenata bude prvi u ABA i ima odlicnu (vodecu) poziciju u EC, dodje Korona i onda provali da uprava ne postoji, nema nikakav uticaj, moc, lobiranje - nista - sve sto je postigao nista nisu uspeli da kapitalizuju. Svako normalan bi gledao da ode pobegne ako ikako moze. Potpuno ocekivana odluka.

 

Ova uprava mora odmah da ode - ako drzavi nije u interesu da postoji KK Partizan sa normalnom upravom - onda okej. Ja svakako ne pratim jer su limarska zvala i ekipa odabrali EC. Kakvi pokusaji spiina limara - ovde je bas sve potpuno jasno...

 

 

 

šta bi mogla normalna uprava da kapitalizuje, kada su sve bitne odluke donošene na nivou cele Evrolige i EC

 

najviše  što je Ostoja mogao izlobira, da se odigra nastavak ABA za prestiž,  ili da se Partizanu upiše počasna titula, koja ne bi imala uticaj na odluku EL. ali ništa što bi imalo realan značaj nije zavisilo od njega

Link to comment

To se ne govori javno. Naravno da će svaki trener ili igrač koji dolazi u klub da priča hvalospeve i kako je došao iz ljubavi prema klubu itd...

Ali nismo deca, svi znamo šta pokreće profesionalce

Link to comment
25 minutes ago, theanswer said:

Partizan je morao da uradi sve što je u mogućnosti da zadrži Trinkijerija još ovu sezonu. To je ubedljivo najbitniji šraf bio u celoj ekipi. Trinkijeri i jeste došao ovde ispod neke svoje cene tržišne koju možda nije imao u datom trenutku gde da uzme ali bi imao tipa na to sledeće leto. Kada te već usere da neki takav kalibar dobiješ, ti jednostavno moraš da mu titraš jajca i da igraš kako on svira. Klasična proseravanja koja su se ovde zapatila u svim klubovima, pokušaji medijskog šejmovanja vezano za platu i ostalo ne prolaze kod ozbiljnih ljudi koji imaju gde da rade i kojima srpski mulj ne znači mnogo u životu. Čitava ta balkanska priča kako iz xy razloga ne treba poštovati unapred dogovorene stvari je jeziva na više nivoa. Uglavnom se odnosi na igrače ali i na manje jaka trenerska imena. Druže, potpišeš ugovor sa Parahovskim recimo, on ne isporuči na terenu, ko te jebe, što si ga platio, ugovori su garantovani. Jedini razlog što igrači koji prolaze kroz toplog zeca srpskih mocarta i ostalih govana prihvate na kraju sporazumne raskide jeste što je menadžerski lobi i njihova povezanost sa klubovima u Evropi generalno na mnogo višem nivou nego što bi realno smela da bude pa se ide linijom manjeg otpora da se ne zameraš nikome. I tu ima kontra primera dok ne naletiš na nekog recimo Mekela. Tako da Ostojini pokušaji spina neće proći, samo će navući još veći gnev jer za razliku od nekih još većih ogavnosti preko puta on nema titule i evroligu da ga štite. 

 

apsolutno. iskreno, i meni je bilo neprijatno u par navrata slusajuci ostoju kako prica o najskupljem strucnom stabu u istoriji partizana i slicnim sranjima. takve stvari se jednostavno ne pricaju. slicno kao covic kada je nakon odlaska radonjica pustao price kako je ovaj smrad jer potrazuje svojih 150k koje mu klub duguje, a vec mu je isplaceno 800k za 4 godine, to mu je dosta. al to su ti seljaci koji su sticajem nekih cudnih okolnosti dosli na ta mesta, i sada misle da su veci od zivota. nije ni cudo sto covic pune tri godine nakon radonje nije mogao da nadje profesionalnog trenera, pa je morao da uzima neke pomocnike i penzionere. sada ga je usralo da je obradovic prihvatio, al ne bi me cudilo da i tu pukne tikva. videcemo sta ce ostoja sada da uradi, ali trenera tog formata kao sto je trinkijeri tesko da ce dovesti, sada ce i on da se okrene pomocnicima i pocetnicima, pretpostavljam.

Link to comment

Sada će ili da dovede neko ime za trenera što je malo verovatno jer nema niko takav slobodan ili će da dovede par zvučnijih imena. Pošto se ovde sve radi naopako, očekujem prvo ta imena a onda trenera. 

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

 

šta bi mogla normalna uprava da kapitalizuje, kada su sve bitne odluke donošene na nivou cele Evrolige i EC

 

najviše  što je Ostoja mogao izlobira, da se odigra nastavak ABA za prestiž,  ili da se Partizanu upiše počasna titula, koja ne bi imala uticaj na odluku EL. ali ništa što bi imalo realan značaj nije zavisilo od njega

Da insistira da KKP igra EL ili izlazi iz ABA. To je bar lako. Ako su ozbiljni, imaju izvore finansiranja i zele najbolje Klubu. A ako su mala bedna sns slina ljiga... onda je ovako... ali i bolje da ne bude kao nekih nejasnoca i slicno... ovako ce biti dok je SNS tu i o-kay

Link to comment
Just now, mozzer said:

 A ako su mala bedna sns slina ljiga...

 

Ako?!?!?!??! Mislim, ono, stvaaaarnooo!?

 

A za Trinkjerija, on je trener koji voli da ima relevantnu ekipu. S proslogodisnjim sastavom, moguce da bi i Dzikicev ucinak bio bolji - ekpa je bila za dve lige iznad onog smeca koje je njemu udeljeno. Relevantne ekipe nece biti u skorije vreme, to je Voldenovim odlaskom postalo ocigledno, i nerealno je ocekivati da trener njegovog renomea pristane da glumi fikus i vodi FMP3 u ligi. Jebiga. Za mene je pracenje srpske kosarke odavno zavrseno.

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, chandra said:

 

Ako?!?!?!??! Mislim, ono, stvaaaarnooo!?

 

To i kazem... postavljen od Novaka Nedica, da se uzme lova na nekom transferu i opere deo crne love, sve strogo kontrolisano, realno nema veze sa Partizanom... kao takvim... potpis na ceo tvoj post

 

I za mene kosarka je OFF

Edited by mozzer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...