Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

I ja sam pročitao da je imao rastući ugovor. Mudro je limar nanjusio da će doći do korone pa nece biti potrebe da ga isplati skroz u poslednjoj godini ugovora. Hehe mudri Ostoja hehe. 

 

Koji tim će biti u prilici da se dokaže još ne znamo, ništa me vise ne iznenađuje, još da ode Mozli i Jare i katanac. 

Link to comment
43 minutes ago, BWA said:

Možda nisam dobro ispratio, ali ako se kasnilo sa isplatama, onda se ostvario raskidni uslov, pa Trinkijeri može da traži ne samo neisplacene plate, već i plate do kraja ugovora.

 

Mislim da to ne radi tako, ne moze da izadje iz ugovora na pola a da trazi ceo iznos. Ako hoce ceo iznos mora da ostane u klubu ili da ceka da dobije otkaz. Ako je on trazio raskid, znaci da je on dao otkaz, u kom slucaju mu klub duguje samo ono sto je do tog trenutka zaradio.

 

Da je dobio otkaz, primao bi platu sve dok ne nadje drugi klub. Tada ako hoce da potpise za njih mora prvo da raskine vazeci sa Partizanom, i tu bi onda bilo nekih prebijanja.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

 

Mislim da to ne radi tako, ne moze da izadje iz ugovora na pola a da trazi ceo iznos. Ako hoce ceo iznos mora da ostane u klubu ili da ceka da dobije otkaz. Ako je on trazio raskid, znaci da je on dao otkaz, u kom slucaju mu klub duguje samo ono sto je do tog trenutka zaradio.

 

Da je dobio otkaz, primao bi platu sve dok ne nadje drugi klub. Tada ako hoce da potpise za njih mora prvo da raskine vazeci sa Partizanom, i tu bi onda bilo nekih prebijanja.

Da. U pravu si.

Link to comment

Braćo Grobari i drugarice Grobarke, situacija je alarmantna i teži ka kritičnoj. Ovozemaljske sile su se urotile protiv nas, ali u ovom sudbonosnom momentu rešenje u obličju kosmičke pravde se nalazi tu odmah iza ugla:

radonjic-dejan.thumb.jpg.46d03ca285e649a76df8c0509bf8cb6f.jpg

Link to comment

Ovo je isti film kao onog leta kada nas je iznenada napustio Marko Nikolić. Samo je režiser loš. Mogao je to manje providno da uradi.

 

Govno jedno smrdljivo naprednjačko.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

Potpisao za bajern

putuj igumane ne brini za manastir

 

i veći treneri su odlazili, pa šta je bilo, ništa

Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

putuj igumane ne brini za manastir

 

i veći treneri su odlazili, pa šta je bilo, ništa

 

+1

 

Sad nek njima prodaje pricu o Bajernu kao instituciji, da tako posvecenih navijaca nema nigde, da nema nista ukusnije od bavarskih kobasica...

Link to comment

Nema sta njima tamo da prodaje, covek bio 3 puta sampion Nemacke. Glavno pitanje je samo kada ce Marko Pesic da mu pripremi svilen gajtan.

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

putuj igumane ne brini za manastir

 

i veći treneri su odlazili, pa šta je bilo, ništa

 

 

 

Nije bitan toliko Trinki već poruka koja je ovim poslata.

Što rekao Mačvan - bilo je i očekivano. Uglavnom, izbori prošli i odmah sve po starom.

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Nema sta njima tamo da prodaje, covek bio 3 puta sampion Nemacke. Glavno pitanje je samo kada ce Marko Pesic da mu pripremi svilen gajtan.

 

Preozbiljno si shvatio moj post..

Link to comment
10 hours ago, Filozof manijak said:

Što ste onda do sada pratili KKP, kad je bila ista uprava? :D

 

Kratko: "Za mene je pracenje srpske kosarke odavno zavrseno. "

 

Dugo: Znas sta, iskreno, od Pekovica jos, pratim KKP na kasicicu i sa prilicne emotivne distance. Ja sam poceo da navijam za KKP ko klinac. Deda me je vodio na utakmice. Posle sam nastavio zbog uspomene na njega, ali su dosle i generacije Divca i Paspalja, pa Djordjevica i Danilovica, pa Istanbul i tu sam ostao pecen za narednih 30 godina. Za sve te decenije gledao sam KKP jer je igrao najlepsu kosarku, imao neki svoj smek u proizvodnji i promociji igraca, ono sto se u Duletovo vreme zvalo "sistem". KKP iz post Duletove ere lici na sve samo ne na KKP za koji sam prethodnih decenija navijao. Mutina ekipa je bila potpuni hrkljus nedostojan ranga takmicenja. U Dzikicevo vreme KKP je izgledao kao neki mediokritetski klub, tipa Krke ili Zadra. Pod Trinkjerijem se nivo kosarke podigao, ali po cenu prenatrpanosti strancima. Meni je ta amerikanizacije kosarke bezveze i ako treba da gledam americku petorku na parketu, radije cu gledati NBA ili top klubove EL nego neki ipak osrednji esalon u KKP. Ono, emocije nula - i kod mene i kod njih. Prosle sezone su mi nekakvu radost priustile igre Jaramaza koji me podsetio na neko drugo vreme, ali navijacka strast mi je jednostavno iscilela.

Link to comment
19 hours ago, samo_opusteno said:


Osim sto se ne usmerava sve jer se cela prica vodi oko odlaska trenera koji je imao veliku platu i nije trenirao neke levate nego solidno placene Parahovskog, Voldena, Mozlija, Tomasa, Pejdza, Redinga, Renfroa, Lendejla itd.
Sns je izvadio Partizan iz dugova, mogli su da puste da Partizan bude nivo Zadra ali su umesto toga iskesirali za projekat povratka u EL i doneli 3 lepe sanse za to. Prvu je odneo ulazak Juniora na +10 za vas, druga je bila preko wc i otisla je Zenitu u zadnji cas zbog Djordijeve zelje za sirinom "trzista", a trecu je odnela pandemija.
Dakle sta je tu konkretno Sns kriv, jesu dali za trenera i igrace, jesu, jesi dali Arenu za sve utakmice u sklopu lobiranja za wc, jesu, jesu li oteli Zvezdi Jankovica, jesu, da li su krivi za pandemiju i slucaj kepec, nisu. Bas je truo taj narativ gde je za sve neko drugi kriv.

 

ali jesu li oteli zvezdi jankovića :laugh:

Link to comment

Pa dobro, opštepoznato je da predmet otmice mogu biti samo bivši igrači Zvezde.

Ako Volden pređe u Czv, to neće biti otimanje, nego žarka želja da bude dio porodičnog koncepta.

Link to comment
11 hours ago, chandra said:

 

Kratko: "Za mene je pracenje srpske kosarke odavno zavrseno. "

 

Dugo: Znas sta, iskreno, od Pekovica jos, pratim KKP na kasicicu i sa prilicne emotivne distance. Ja sam poceo da navijam za KKP ko klinac. Deda me je vodio na utakmice. Posle sam nastavio zbog uspomene na njega, ali su dosle i generacije Divca i Paspalja, pa Djordjevica i Danilovica, pa Istanbul i tu sam ostao pecen za narednih 30 godina. Za sve te decenije gledao sam KKP jer je igrao najlepsu kosarku, imao neki svoj smek u proizvodnji i promociji igraca, ono sto se u Duletovo vreme zvalo "sistem". KKP iz post Duletove ere lici na sve samo ne na KKP za koji sam prethodnih decenija navijao. Mutina ekipa je bila potpuni hrkljus nedostojan ranga takmicenja. U Dzikicevo vreme KKP je izgledao kao neki mediokritetski klub, tipa Krke ili Zadra. Pod Trinkjerijem se nivo kosarke podigao, ali po cenu prenatrpanosti strancima. Meni je ta amerikanizacije kosarke bezveze i ako treba da gledam americku petorku na parketu, radije cu gledati NBA ili top klubove EL nego neki ipak osrednji esalon u KKP. Ono, emocije nula - i kod mene i kod njih. Prosle sezone su mi nekakvu radost priustile igre Jaramaza koji me podsetio na neko drugo vreme, ali navijacka strast mi je jednostavno iscilela.

Mislim da bi ti tako bilo i da si navijač Boke Juniorsa, Nagoya Grampus Eight, Ostendea, Žalgirisa, Mančester Junajteda, Pro Reka ili Jokerita. Nebitan je sport, nebitan je klub, jednostavno je to tako, i na individualnom ali nekako i na globalnom nivou, dolazi do prezasićenja, previše sporta, previše toga je dostupno, a trajanje i intenzitet pažnje se smanjuje, plus što smo stariji, sve manje loženja generalno ima. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...