Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

2 minutes ago, BarryWhite said:

Daniele Baiesi je sportski direktor u Bajernu a radio je 3 godine sa Trinkijerijem u Bambergu. Mislim sve je moguće ali bi bio začuđen da razlog neodlaska u Bajern bude menadžment kluba. 

 

Trinkijeri ce skoro sigurno u Bajern. Mozda se ceka da se Jasikevicijus udomi jer su veliki klubovi na trzistu za trenera pa moguci kandidati cekaju da vide ko ce od njih slati ponude okolo.

Link to comment

E stvarno imamo nesposobnu upravu. Danima se pise da Jakovljevic ima njihovu podrsku, kao najozbiljniji kandidat i opet ispusio..

 

Bummer..

Link to comment
10 hours ago, Azdaja said:

A sta mislite ima li neke nade da mozda uzmemo Miloja sad? Voleo bi da nas trenira iako je Miško tu gazda. 

 

U svakom slučaju je Šćepanović bolja opcija od Miloja.

Link to comment

Jel može kraće objašnjenje zašto tako misliš?

Meni MIloje izgleda kao trener sa više iskustva i znanja, iako mu je veliki minus to što je MIškova pudlica

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel može kraće objašnjenje zašto tako misliš?

Meni MIloje izgleda kao trener sa više iskustva i znanja, iako mu je veliki minus to što je MIškova pudlica

 

Subjektivni osjećaj. Miloje je godinama bio trener u istoj sredini gdje mu je jedini zadatak nabijanje statistike igračima. Zaista bih najprije volio da ga vidim bar jednu sezonu u nekom timu gdje se igra takmičarska košarka.

Šćepanović ne bi bio moj prvi izbor, naravno, ali bar je bio sa ovim timom i poznaje igrače.

Edited by keitel
Link to comment
6 minutes ago, keitel said:

 

Miloje je godinama bio trener

 

za razliku od Šćepanovića. samo to dosta znači

 

a bio je dobar i rezultatski i za razvoj igrača. jedino neambicija i vlasnička struktura kluba su ga sprečavale da se bori za trofeje sa mladim timovima. meni je čudno da on prvi nema veće takmičarske ambicije u Evropi pre odlaska u Ameriku. ni kao igrač nije igrao iz zabave, nego samo za rezultat i statistiku. a kao trener odao se  hedonizmu, posao bez stresa, rad sa mladima, liga bez briga bez pritiska

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...