Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

3 minutes ago, harper said:

 

Dobro sad, nije ni Milojevic neki trenerski stih pa da mu treniranje Partizana ne bi bio lep dodatak u CV-ju. Voleo bih zbog njega da uspe u SAD jer je to ocigledno ono sto zeli ali nemojte da se zajebavamo da bi mu klupa Partizana bila downside u znamenitoj trenerskoj karijeri.

 

Ako bi imao zagarantovan budzet, bez previranja, onda bi mu bio lep dodatak nz CVju, ali znajuci kako posluju i "nasi" i "njihovi", njihova rec ne vredi mnogo.

Link to comment
On 29.6.2020. at 14:24, Jimmy Kowalski said:

Meni je potpuno ok sto on hoce da radi za vise para i u ekipi sa vecim budzetom. Ali to onda treba tako i reci..

 

Inače, sve ostalo je na strani Partizana?...

 

Komšije, budite srećni da ste ga namakli barem na godinu. U pitanju je inteligentan čovek kome je očigledno jasno u kakav brlog se uvalio, ne mislim na klub, bilo bi isto i da je kod nas došao, već u brlog od države i sve što ide sa tim. Realno nema jedan razlog da ostane ovde umesto da ode u bilo koju iole razvijenu košarkašku zemlju, da ne govorim o top ligama. Za razliku od većine nas, čovek ima mogućnost da bira a i mozak, jasno je da će da bude orevua...

Link to comment

Kaže Ostoja da će tokom sledeće nedelje organizovati kzš na kojoj će predstaviti novog trenera.

 

Verovatno prvo ide sednica Centralne otadžbinske uprave na kojoj će se dogovoriti koliko novca ide Ćokiju i njemu, koje će ko igrače dovoditi i iz kojih liga, da im se odrede ciljevi i ambicije za sezonu.

Link to comment
 
Inače, sve ostalo je na strani Partizana?...
 
Komšije, budite srećni da ste ga namakli barem na godinu. U pitanju je inteligentan čovek kome je očigledno jasno u kakav brlog se uvalio, ne mislim na klub, bilo bi isto i da je kod nas došao, već u brlog od države i sve što ide sa tim. Realno nema jedan razlog da ostane ovde umesto da ode u bilo koju iole razvijenu košarkašku zemlju, da ne govorim o top ligama. Za razliku od većine nas, čovek ima mogućnost da bira a i mozak, jasno je da će da bude orevua...

Samo sto Nemacka nije kosarkaski razvijenija zemlja. Pritom Trinkijeri nije toliko ime pa da mu je EL zagarantovana u bilo kom momentu. Sada na konto dobre sezone moze do EL bez da rizikuje trecu sezonu u Partizanu. Otprilike trener ranga Radonjica, titule u Nemackoj, pre toga Trinkijeri dobar par sezona u Italiji i sezonu u Uniksu a Radonjic dobar u Zvezdi i Buducnosti. Oba su dobri treneri ali ne mogu da setaju od EL kluba do EL kluba kako pozele.
Link to comment

Sama ideja sa Šćepom na klupi bila je jako racionalna, sad se pokazuje koliko. Mada priznajem da meni on ne izgleda kao karakter koji ume da se nametne timu, zaslužuje priliku i držim mu fige da se ne obruka.

 

Tremutno, ne nazire se ni početak sezone, tako da kontrola troškova uopšte nije loša. Ko zna kako će to sve da izgleda.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Inače, sve ostalo je na strani Partizana?...

 

Komšije, budite srećni da ste ga namakli barem na godinu. U pitanju je inteligentan čovek kome je očigledno jasno u kakav brlog se uvalio, ne mislim na klub, bilo bi isto i da je kod nas došao, već u brlog od države i sve što ide sa tim. Realno nema jedan razlog da ostane ovde umesto da ode u bilo koju iole razvijenu košarkašku zemlju, da ne govorim o top ligama. Za razliku od većine nas, čovek ima mogućnost da bira a i mozak, jasno je da će da bude orevua...

Što je onda izabrao Bajern i saradnju sa Markom Pešićem, ako ima mozak i mogućnost da bira? Jer prema parametrima koje si ti postavio, to se kosi sa inteligencijom. Ipak su tu drugi razlozi u pitanju, koje ja naravno razumem.

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

Što je onda izabrao Bajern i saradnju sa Markom Pešićem, ako ima mozak i mogućnost da bira? Jer prema parametrima koje si ti postavio, to se kosi sa inteligencijom. Ipak su tu drugi razlozi u pitanju, koje ja naravno razumem.

Ma svi razumemo razloge. Ali onda stvarno ne vidim razlog da se limar ne vrati u Vučićevu guzicu. Ne treba nam u Partizanu.

 

Bili drugi, treći, šesti,sedmi, deveti nama je svejedno. Možemo to i bez Vučića i njegovih govnara.

 

Znamo šta je i na čemu smo. Lova se trpa kod Čovića dok ne postigne neki rezultat.

 

Meni sigurno neće mazati oči sa Šćepanovićem, a ako je pametan neće ni njemu samome.

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

Što je onda izabrao Bajern i saradnju sa Markom Pešićem, ako ima mozak i mogućnost da bira? Jer prema parametrima koje si ti postavio, to se kosi sa inteligencijom. Ipak su tu drugi razlozi u pitanju, koje ja naravno razumem.

 

Hoćeš da kažeš da je živeti i raditi u Srbiji isto kao živeti i raditi (i lečiti se npr) u Nemačkoj? Pa nemoj to da poredimo pls.

Marko Pešić kakav god da je, kontam da je deo sistema koji je organizovan i koliko toliko nezavisan, u Srbiji smo i vi i mi deo Vučićevog sistema i njegovih podanika i od tih veza nam i zavise uspesi klubova.

 

Takođe, neće imati pritisak rezultata, ima ligu u kojoj će 99% osvojiti titulu, a u EL šta uradi, što je takođe lepa okolnost. 

Bojim se samo da je vaše očekivanje od njega previše optimistinčno - da zabatali sve to i ostane u partizanu jer šta? Grobari, atmosfera? Kompromitovana i usrana aba liga, kojekakva sranja... Daj ljudi otreznite se. Svako normalan bi zapalio odavde glavom bez obzira, pogotovu u ovom sada momentu. 

Link to comment

u vezi naredne sezone najveća nepoznanice je kako će ona izgledati uopšte i da li će moći da se igra redovno. kako sada stvari stoje, ako na jesen i zimu i dalje bude ovaj kermes, zaludne su priče o regularnoj i redovnoj sezoni. naročito ako se ima u vidu da je nama i domaća liga međunarodna, odnosno regionalna (kls ne računam). sa tog akpekta mogu i ja da sedim na klupi.

 

od imena koja se vrte najviše bih voleo Dejana Milojevića da vidim. koliko je to realno pojma nemam. koliko se sećam on je jednom već odbio, prve sezone posle odlaska Duleta, iz razloga koji su racionalni. sada je ipak situacija znatno drugačija i dosta bolja u odnosu na to vreme.

 

o nekim imenima koja se pominju ne želim zaista ni da razmišljam.

 

naravno da bih najviše voleo Željka kao rešenje, ali mislim da je to nerealno, pa neću da se zanosim.

Link to comment
13 hours ago, Mil@n said:

 

Hoćeš da kažeš da je živeti i raditi u Srbiji isto kao živeti i raditi (i lečiti se npr) u Nemačkoj? Pa nemoj to da poredimo pls.

Marko Pešić kakav god da je, kontam da je deo sistema koji je organizovan i koliko toliko nezavisan, u Srbiji smo i vi i mi deo Vučićevog sistema i njegovih podanika i od tih veza nam i zavise uspesi klubova.

 

Takođe, neće imati pritisak rezultata, ima ligu u kojoj će 99% osvojiti titulu, a u EL šta uradi, što je takođe lepa okolnost. 

Bojim se samo da je vaše očekivanje od njega previše optimistinčno - da zabatali sve to i ostane u partizanu jer šta? Grobari, atmosfera? Kompromitovana i usrana aba liga, kojekakva sranja... Daj ljudi otreznite se. Svako normalan bi zapalio odavde glavom bez obzira, pogotovu u ovom sada momentu. 

Pomešao si dve stvari, ne kažem ja da je ostanak u Partizanu bolja opcija, nego da odlazak u Bajern da radi sa Pešićem i onim likom što je uništio Bamberg takoreći nema nikakve specijalne sportske beneficije. Otišao je za bolje pare i to je to i to je potpuno okej. Videćeš kako će to da se završi. 

Link to comment

Zanimljivo je kako Dule kaže za licencu od sledeće sezone da je Djordi obećao Beogradu/Srbiji na 10 godina.

Edited by Azdaja
Telefon idiot
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...