Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ubeđen sam da Trinkijeri odlazi jer nije dobio garancije za konkurentan tim, znači tim sa kojim bi mogao da napadne isto što i minule sezone

 

a ako nema konkurentnog tima, nebitno je ko će biti naslednik na klupi. shodno tome, ni ja se neću nervirati zbog nečega što je van okvira realnosti. ako bude van tih okvira.

 

no dobro. daleko je nova sezona. ako je uopšte i bude u uslovima očekivanog drugog talasa i pratećih sranja. tako da, nit je izvesno da će se igrati, ni kako će se igrati (tipa sezona pred praznom halom, bez prihoda od karata), nit je izvesno kako ćemo mi izgledati, pa je preuranjena bilo koja vrsta sekiracije.

Edited by Ted
Link to comment

Ono što je možda važnije je kako će se igrati dok traje pandemija. To će umnogome odrediti kako će se uprava postaviti.

 

Esid: preteče me Ted

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Sada će ili da dovede neko ime za trenera što je malo verovatno jer nema niko takav slobodan ili će da dovede par zvučnijih imena. Pošto se ovde sve radi naopako, očekujem prvo ta imena a onda trenera. 

 

To i ja mislim. Dovešće nekog da zamažu oči, a onda će sa ostatkom novca staviti nekog početnika na klupu. Oproban recept za neuspjeh, nikad nije iznevjerio.

Link to comment

Lepo radi limar svoj posao, nema šta. Možda ga Vučić i nagradi za ovaj posao koji je maestralno uradio. Da, da, Mitrović...idemo novi krug loženja. Pa ako taj novi opet bude ugrozio Čovića biće kresanje budžeta dok si rek'o sns.

 

Dabogda pojeo sav lim koji si zavario govedo jedno.

Link to comment

Da se ima para za par zvucnijih imena, dalo bi se za zaostale plate i ne bi odlazio Zabac.

 

Kanda para nema. Idemo curik u suhi prosek i lozenje da mozda mozemo u prva 4 na Jadranu.

Link to comment
23 minutes ago, mozzer said:

Da insistira da KKP igra EL ili izlazi iz ABA. To je bar lako. 

 

pa insistirao bi da je imao mehanizam da pritisne tamo gde se odlučuje, a i da je imao realan osnov 

 

na stranu da li je imao osnov da traži učešće u EL posle nezavršene sezone, ali svakako pritisak na ABA ligu istupanjem, ne znači mnogo ako se odluka ne donosi na organima ABA nego na nivou EL

 

inače to što ti tražiš nije "normalna" uprava nego dominantan položaj Partizana koji na silu i ucenu podređuje ligu svojim interesima. a to nije baš normalno, ali ok, samo da ne bude neki nejasnoća 

Link to comment

Limar treba da izvrsi pritisak na Obradovica (kolko ovo dobro zvuci jebote), lako je pevati po kafanama, neka sada preuzme i udari temelje novog evropskog partizana.  Zemljaci su, Robija je bez kluba, kad ako ne sad?

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, pantelia said:

Ja cuo od (do sada) vrlo kredibilnog izvora da se juri Zvezdan Mitrovic.

odlicno ako dodje zvezdan.( mnogo) bolje je on nego androic ili scepanovic. ozbiljan trener. ne bih sad toliko ocajavao.jebiga moracemo opet da stvaramo ekipu i probamo preko evrokupa da udjemo u evroligu. 

jebes defetizam! i u evrokupu ce biti slabija konkurencija. 

sad je najbitnije da zadrzimo koprivicu, mozlija, pejdza, jaramaza, tomasa i mozda jos jednog i showtime moze da se nastavi.

Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Limar treba da izvrsi pritisak na Obradovica (kolko ovo dobro zvuci jebote), lako je pevati po kafanama, neka sada preuzme i udari temelje novog evropskog partizana.  Zemljaci su, Robija je bez kluba, kad ako ne sad?

Jeste, hoće Željko da glumi kurvu. Jedino ako je poludeo pod stare dane.

 

Nažalost neće biti ni pritiska da se ulizica / prislonica otera iz KK Partizan. Dolaziće nekih 500-1.000 navijača, mix onih koji ne mogu bez basketa i stražara, narkodilera koji osluškuju da se ne čuje "vučićupederu". 

Link to comment

Taj Zvezdan je pominjan i u onoj prvoj turi selidbe Trinkijerija iz Partizana, pre mesec-dva.

 

Bilo bi predivno gledati Zoca ponovo na nasoj klupi, casovi ljubavi vol. 2, kad onako poprimi ljubicastu boju jer Birca radi vratolomije :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...