Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel to potvrđeno ili je u domenu trača?

 

Za sad je potvrdjeno samo da Volden nije vise igrac KKP.

 

Vidim da se pominje da bi trebalo da ga zameni Miler-Mekintajer iz Cedevite, odlican igrac, osim suta sve radi bolje od Voldena.

Link to comment

Priča se da je sutra izgleda dan D da li nam Trinki ostaje ili odlazi. Kako insajd priče kruže, nudi mu se smanjenje 15% kao i smanjenje budžeta za dovođenje igrača. Ti tračevi kažu takođe da se ovi u upravi, osim Ostoje, ne uzbuđuju ako ode. 

 

Jer onda napokon mogu da dovode svoje igrače i da glume Vazura menadžere.

 

Ostane li Trinki imamo čemu da se nadamo sledećoj sezoni. Ako ode, dolazi neki poslušnik kojem će gurati neke igrače i praviti od Partizana Mega Bemax 2.

 

Što se mene lično tiče bude li otišao Trinki želim Ostoji da pojede svu limariju koju je u životu zavario.

 

Zamene za njega objektivno ne postoji ako ćeš da juriš rezultat.

 

I nemojte samo priču o Šćepanoviću kao treneru. Čovek je napustio Budućnost jer nije mogao da kontroliše ražnatovićeve kombinacije koji su bili nezadovoljni svojom minutažom i ulogom.

Meni "Šćepanović" priču Ostoja neće prodati a verujem ni njemu. Nije valjda lud da doživi deja vu.

 

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Jer onda napokon mogu da dovode svoje igrače i da glume Vazura menadžere.

 

 

 

Nema u kosarci ni blizu para za pokusaj ovako necega..jedino ako bi dolazili sve sami ekstra talenti koji bi se formirali u igrace na konto samo jedne sezone..A i to bez EL vrlo tesko. 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

 

Nema u kosarci ni blizu para za pokusaj ovako necega..jedino ako bi dolazili sve sami ekstra talenti koji bi se formirali u igrace na konto samo jedne sezone..A i to bez EL vrlo tesko. 

 

 

Pa nisam mislio direktno nego posredno. Šilobad (a u klubu ima još "Šilobada") je toliko glup da ne zna ni da se umije ujutro a dovoljno mu je da mu zalizani ili neki drugi ponudi lovu da progura njegovog pulena. To sa Trinkijem nije prolazilo.

Prvi sledeći trener Partizana će to imati za uslov.

 

By the Way, menadžer Voldenu je Zoroski. I on je insistirao da Volden ide u neki EL klub.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ako ove informacije dolaze odakle mislim da dolaze, onda su vjerovatno tačne.

Ovo oko menadžerisanja treba shvatiti dosta obazrivo. Toga ima i sada, tim je prepun Miškovih i Magelanovih igrača, a ovaj drugi je i Trinkijerijev menadžer.

Guranje igrača preko menadžera je realnost današnje košarke i nema trenera koji tome može da se odupre.

 

Stvar je prosta.

Ako imaš pare imaš bolje igrače i niko ne postavlja pitanje ko im je menadžer i ko ih gura.

Ako nemaš lovu, u ekipi ćeš imati gomilu mediokriteta i navijači će  postaviti logično pitanje, ko gura ove neznalice, ko im je menadžer itd.

Izgleda da mi nemamo lovu.

 

 

Edited by BWA
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, BWA said:

Ako ove informacije dolaze odakle mislim da dolaze, onda su vjerovatno tačne.

Ovo oko menadžerisanja treba shvatiti dosta obazrivo. Toga ima i sada, tim je prepun Miškovih i Magelanovih igrača, a ovaj drugi je i Trinkijerijev menadžer.

Guranje igrača preko menadžera je realnost današnje košarke i nema trenera koji tome može da se odupre.

 

Stvar je prosta.

Ako imaš pare imaš bolje igrače i niko ne postavlja pitanje ko im je menadžer i ko ih gura.

Ako nemaš lovu, u ekipi ćeš imati gomilu mediokriteta i navijači će  postaviti logično pitanje, ko gura ove neznalice, ko im je menadžer itd.

Izgleda da mi nemamo lovu.

 

 

 

+1

 

Sa menadzerima su uvek neke usluge. Prihvatis da uzmes neke mediokritete, a zauzvrat ce ti proslediti i nekog igraca koji valja, talenat na kome mozes sutra i da zaradis.

 

Kada imas manji budzet, stvari ne mogu da ostanu iste. Ni plate za igrace, ni za trenera. Trinkija niko ne tera iz kluba, posto ima bolje ponude i zeli da vodi bolje timove, apsolutno ima pravo da ode. Samo nije ni on bezgresan u izboru igraca, kada stvari ne idu kako je on zamislio, on ce samo precrtati nekog igraca, a klub neka placa raskid ugovora. Nije on u poziciji da uslovljava, kada ne snosi odgovornost za pogresne procene..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

...

By the Way, menadžer Voldenu je Zoroski. I on je insistirao da Volden ide u neki EL klub.

 

 

Insistirao je da ode u neki klub koji ima dosta novca, nevezano za takmičenje.

Volden je na tržištu neko vreme, Zoroski ga je gurao u Virtus, ali je Šef Ćora ponudio više.

Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

Priča se da je sutra izgleda dan D da li nam Trinki ostaje ili odlazi. Kako insajd priče kruže, nudi mu se smanjenje 15% kao i smanjenje budžeta za dovođenje igrača. Ti tračevi kažu takođe da se ovi u upravi, osim Ostoje, ne uzbuđuju ako ode. 

 

Jer onda napokon mogu da dovode svoje igrače i da glume Vazura menadžere.

 

Ostane li Trinki imamo čemu da se nadamo sledećoj sezoni. Ako ode, dolazi neki poslušnik kojem će gurati neke igrače i praviti od Partizana Mega Bemax 2.

 

Što se mene lično tiče bude li otišao Trinki želim Ostoji da pojede svu limariju koju je u životu zavario.

 

Zamene za njega objektivno ne postoji ako ćeš da juriš rezultat.

 

I nemojte samo priču o Šćepanoviću kao treneru. Čovek je napustio Budućnost jer nije mogao da kontroliše ražnatovićeve kombinacije koji su bili nezadovoljni svojom minutažom i ulogom.

Meni "Šćepanović" priču Ostoja neće prodati a verujem ni njemu. Nije valjda lud da doživi deja vu.

 

+1

 

Link to comment

Ma dajte

Ode Trinki, raspadne se KKP. Važi.

Imaćemo tim koji igra zajedno drugu sezonu, motivisan trofejima koje su mu uzeli. Koliko je napredovao Pejdž u drugoj sezoni, isto toliko mogu da napreduju svi. Za neke od njih, poput Jareta, čak i ne znamo gde je granica.

Zaboravljate da Robija pauzira sezonu i da možda koncipira stvari iz senke, ima koga da preporuči, pozove i predupredi fejlove poput Pejnersa i debelog Parahuskog.

Zašto bismo gledali preko plota? Mi smo KKP, valjda se tradicija, štof i network podrazumevaju i ne zavise od jednog čoveka. Biće sve ok, drhtaće tribine i svi koji nam se nađu na putu.

Sent from fav toy

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, April said:

Ma dajte

Ode Trinki, raspadne se KKP. Važi.

Imaćemo tim koji igra zajedno drugu sezonu, motivisan trofejima koje su mu uzeli. Koliko je napredovao Pejdž u drugoj sezoni, isto toliko mogu da napreduju svi. Za neke od njih, poput Jareta, čak i ne znamo gde je granica.

Zaboravljate da Robija pauzira sezonu i da možda koncipira stvari iz senke, ima koga da preporuči, pozove i predupredi fejlove poput Pejnersa i debelog Parahuskog.

Zašto bismo gledali preko plota? Mi smo KKP, valjda se tradicija, štof i network podrazumevaju i ne zavise od jednog čoveka. Biće sve ok, drhtaće tribine i svi koji nam se nađu na putu.

Sent from fav toy
 

 

Prosli put nam je preporucio Mutu..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...