Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

2 hours ago, Indy said:

Da li cene koje mogu da se vide na Halo Oglasi sajtu (mislim na kuce u unutrasnjosti Srb, ne u BG) imaju neke veze sa zivotom? To sto ja vidim tamo je sve nesto kao 50K za obicne vikend kuce (i vise od 100K za vece dvospratnice) - ono sto sam cuo na "terenu" da se pominje su znatno nize cene. Ima li neko ideju sta se moze uzeti kao okvirna cena, makar i vrlo otprilike.

Kuća pored moje vikendice,selo na 20-ak km od centra Kragujevca prodata pred novu godinu za 17k € i plac uz nju od 15ari.Dugo se prodavalo cena spuštana bezbroj puta.Kuća u pristojnom stanju nema nekih ogromnih ulaganja osim u enterijer.

Link to comment
1 hour ago, Indy said:

Tako sam nesto i mislio, slabo se to prodaje.

Jel blizu mesta gde treba Rio Tinto da kopa?

 

Ne zajabavam, spominješ loznički kraj, ako će da kopaju tu ili im treba zbog ko zna čega, onda cene ne sme da bude smešna... INače, cene po ogčasima su debelo precenjene, svakako... Ne samo kuća po selima, nego i stanova po gradovima...

Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Koliko ima kvm ta kuca?

Prizemna oko 70m2.Klasika koja se zidala ovde krajem 70ih.Mali hodnik,kupatilo,jedna "velika" soba,dnevna sa kuhinjom deo zauzima ostava i jedna manja soba.

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, radisa said:

Jel blizu mesta gde treba Rio Tinto da kopa?

 

Ne zajabavam, spominješ loznički kraj, ako će da kopaju tu ili im treba zbog ko zna čega, onda cene ne sme da bude smešna... INače, cene po ogčasima su debelo precenjene, svakako... Ne samo kuća po selima, nego i stanova po gradovima...

 

Skupo je ono gde će baš baš da prođe rovokopač i vlasništvo rudnika. Kuća koja je na recimo 3 km odatle i neće biti 1/1 Rio Tinto, nego sused koji će da diše govna i pije govnavu litijumsku vodu, e taj je jeftin.

Link to comment
7 minutes ago, Tihajeza said:

 

Skupo je ono gde će baš baš da prođe rovokopač i vlasništvo rudnika. Kuća koja je na recimo 3 km odatle i neće biti 1/1 Rio Tinto, nego sused koji će da diše govna i pije govnavu litijumsku vodu, e taj je jeftin.

da, tako je, zato treba videti malo i čekati sa prodajom...

 

Mislim, ako bude RioTinta, a kako stvari stoje, džaba nam sav aktivizam, biće...

Link to comment
2 hours ago, Bambula said:

Kuća pored moje vikendice,selo na 20-ak km od centra Kragujevca prodata pred novu godinu za 17k € i plac uz nju od 15ari.Dugo se prodavalo cena spuštana bezbroj puta.Kuća u pristojnom stanju nema nekih ogromnih ulaganja osim u enterijer.

 

To je tu negde (s tim da je plac 35 ari). Sama kuca je mala (42 kvm, to je vikendica).

 

2 hours ago, radisa said:

Jel blizu mesta gde treba Rio Tinto da kopa?

 

 

 

To je tu prakticno, 2 km od buduceg rudnika. S tim da ja ne mogu da cekam, treba mi brza prodaja, kupac je tu, samo da ga ne rasteram s nekom preteranom cenom. Vrabac u ruci vs golub na grani itd. Najradije ne bih prodavao, ali malo mi daleko za vikende iz Australije.

 

Ali, vazi i sto drugi kolega spomenu - tu ima buljuk praznih kuca i napustenih i onih za prodaju koje zasad niko ne kupuje (osim ruskih spijuna, ne zaebavam.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...