Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

a ako slučajno nema zainteresovanih za kupovinu nameštaja, tj ako nemaš vremena time da se baviš i želiš brzo da se rešiš istog, možeš da ga pokloniš (mada ni oni ne uzimaju baš sve, samo ono šta je pristojno i šta mogu posle da prodaju eventualno): http://www.retocentar.com/

Ja sam zvao te retocentar 3x...
Prvi put javili se da nisu zaiteresovani.
Druga dva puta odneli sve.
Iskreno to za prvi put mi nije čudo, bile su raspale.
Druga dva puta su došli i bili vrlo ekspeditivni i pažljivi jer su iznosili iz stana i kom je trebalo da se pažljivo iznese to...
Nema kinte, ali nisam ni računao na kintu...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ja sam zvao te retocentar 3x...
Prvi put javili se da nisu zaiteresovani.
Druga dva puta odneli sve.
Iskreno to za prvi put mi nije čudo, bile su raspale.
Druga dva puta su došli i bili vrlo ekspeditivni i pažljivi jer su iznosili iz stana i kom je trebalo da se pažljivo iznese to...
Nema kinte, ali nisam ni računao na kintu...



....shiit has hit the fan.

 

Jeste, ekstremno su fini, ljubazni i pažljivi. Jbg, oni uzimaju samo ono od čega mogu posle da zarade. Recimo od mene su odneli jedan malo staromodniji nameštaj, ali dobro očuvan, koji bi ipak mogao da pronađe neku publiku. Mislim da je zahtevano minimalne estetske korekcije, u slučaju da ne žele da ga presvuku u nešto možda modernije ili druge boje (bio je braon boje).

Svakako najbolje rešenje ako nečega brzo hoćeš da se rešiš, a pristojno je.

(važi i za odeću)

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, copkillah said:

a ako slučajno nema zainteresovanih za kupovinu nameštaja, tj ako nemaš vremena time da se baviš i želiš brzo da se rešiš istog, možeš da ga pokloniš (mada ni oni ne uzimaju baš sve, samo ono šta je pristojno i šta mogu posle da prodaju eventualno): http://www.retocentar.com/

Hvala, kao poslednja solucija i oni su od interesa (nije to da nam je do para, vec ima dosta rodbine & prijatelja & forumasa koji imaju prioritet, ako su zainteresovani).

 

Da li neko zna (opet ja sa pitanjem) da li postoji self-storage u Bgd (probao sam srch i nasao Self-Storage u Beogradu, ali u Montani USA :D )

PS. Naravno da self-storage bas i nije srpski termin, ali ne znam kako bi se to ovde zvalo, ako se zove.

Link to comment
7 minutes ago, Indy said:

Hvala, kao poslednja solucija i oni su od interesa (nije to da nam je do para, vec ima dosta rodbine & prijatelja & forumasa koji imaju prioritet, ako su zainteresovani).

 

Da li neko zna (opet ja sa pitanjem) da li postoji self-storage u Bgd (probao sam srch i nasao Self-Storage u Beogradu, ali u Montani USA :D )

PS. Naravno da self-storage bas i nije srpski termin, ali ne znam kako bi se to ovde zvalo, ako se zove.

 

guglaj "mini skladista", ima ih dosta

 

Link to comment

Postoje ta skladišta.
Ja sam se interesovao kad sam prelazio iz stana u stan, pa za vreme renoviranja gde ću sa stvarima.
Nešto su mi svi bili onako skupi.
Onda sam se odlučio za firmu koja radi selidbe.
Ali ne znam na koliko tebi treba vremenski.
Znam da sam gledao ove:

https://www.torobox.rs/cenovnik/



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

Da li cene koje mogu da se vide na Halo Oglasi sajtu (mislim na kuce u unutrasnjosti Srb, ne u BG) imaju neke veze sa zivotom? To sto ja vidim tamo je sve nesto kao 50K za obicne vikend kuce (i vise od 100K za vece dvospratnice) - ono sto sam cuo na "terenu" da se pominje su znatno nize cene. Ima li neko ideju sta se moze uzeti kao okvirna cena, makar i vrlo otprilike.

Link to comment
9 minutes ago, Indy said:

Da li cene koje mogu da se vide na Halo Oglasi sajtu (mislim na kuce u unutrasnjosti Srb, ne u BG) imaju neke veze sa zivotom? To sto ja vidim tamo je sve nesto kao 50K za obicne vikend kuce (i vise od 100K za vece dvospratnice) - ono sto sam cuo na "terenu" da se pominje su znatno nize cene. Ima li neko ideju sta se moze uzeti kao okvirna cena, makar i vrlo otprilike.

Nema pravila,samo pazi pola nekretnina u Srbiji ti je neupisano. Znaci total haso,istina je da ima mnogo praznih kuca ali to ne znaci mnogo.

Link to comment
13 minutes ago, Moća said:

Mislim da bi bilo bolje da pogledas lokalne oglase sada sve agencije za nekretnine imaju svoje sajtove. Koji grad ti treba? Moze i na pm.

Loznica tj selo u blizini

 

Link to comment

@Indy

Mini skladista funkcionisu tako sto zoves firmu za selidbe, oni naplacuju tek kad procene koliko ima stvari. Placas selidbu do njihovog magacina, lezarinu i selidbu na istu ili drugu lokaciju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...