Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovo sto rece Shanjan, s tim sto se u poslednje vreme fura ideja da su poslednji spratovi lux i penthaus fazoni, pa cena ne ide mnogo dole, ako ista. To pre svega vazi na novijim zgradama, kod starih je jos uvek malo zent od poslednjeg sprata. Lift je naravno obavezan, bez lifta cetvrti sprat moze da se nadje za dosta solidnu i normalnnu cenu.

Link to comment

Ovde je potkrovlje skoro uvek najskuplje. Prvi sprat je cak jeftniji nego prizemlje jer ono je bas trazeno za starije ljude i invalide a cesto ima i neko dvoriste.

Ceni se definitvno sto visi sprat.

 

 

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Ovo sto rece Shanjan, s tim sto se u poslednje vreme fura ideja da su poslednji spratovi lux i penthaus fazoni, pa cena ne ide mnogo dole, ako ista. To pre svega vazi na novijim zgradama, kod starih je jos uvek malo zent od poslednjeg sprata. Lift je naravno obavezan, bez lifta cetvrti sprat moze da se nadje za dosta solidnu i normalnnu cenu.

To je nekad bilo. Ovaj moj primer je zadnji tj četvrti sprat (doduše ima krov sa tavanom iznad (2800 m2) a druga skoro iselili stanodavci zbog prodaje. Zadnji spart isto četvrti, ravan krov i 3500 za m2. Doduše nekih 15ak kvadrata manji.

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

kod mene isti slucaj, s tim sto sam ja stan kupio pre 3 i po godine, cena je skocila (skoro) x2.

:ph34r:

Za 4 kvm manji inace slican stan mom u istom naselju, sad traze 35 k vise nego proslog proleca kad smo mi kupili, jednoiposoban.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...