Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

20 minutes ago, radisa said:

Namju još ni sve papire, odobrenje da krenu da rade čekaju da bude do NG... 2.5K je po kvadratu... Jbt...

 

Verovatno su već sve rasprodali

Link to comment

Sta se uopste desava sa svim tim stanovima? Izdavanje ili bleje tako prazni u svrhu investicije/ocuvanja kapitala? 

Sve je teze naci za iznajmiti s pristupacnom cenom, nista nema logike, nemoguce je da se u BG i NS doseli toliko ljudi odjednom 

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

Sta se uopste desava sa svim tim stanovima? Izdavanje ili bleje tako prazni u svrhu investicije/ocuvanja kapitala? 

Sve je teze naci za iznajmiti s pristupacnom cenom, nista nema logike, nemoguce je da se u BG i NS doseli toliko ljudi odjednom 

Mislim da bleje i čekaju da se cena dovoljno podigne da bi bili prodati i da bi se pare obrnule...

 

IMaš po BG, čitavih blokova sa par svetala upaljenih... Tako će sad biti i u NS...

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Plajvi said:

Od ovakvog majmunisanja ce na kraju i po malim gradovima biti somic kvadrat

 

Po malim gradovima je već toliko ako ne i više. Kod nas u Jag 1200+ novogradnja.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Plajvi said:


Nikad se necemo skuciti mi mladi govna 

dignite revoluciju

:fantom:

 



 

nekako sam sve bliži tezi da poenta te novogradnje uopšte nije zarada već da se prljav keš ubaci u legalne tokove

 

proda pola i voila, sve ostalo je čist bonus

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

Voleo bih samo viedti ko će platiti toliko za takvu kuću i slične, neke oglase mislim da viđam sad već dve-tri godine da se vrte

 

Ne samo ko ce platiti, nego ko ce tu i da zivi? Suludo je da su kvadrati skupi u manjim mestima, a ljudi godinama migriraju u Beograd, dok je natalitet u vecitom minusu.

 

Otprilike se vracamo u feudalizam gde mali % vlastelina poseduje sve unaokolo, a obican narod renta to za zivot.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...