Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

13 minutes ago, noskich said:

Ja sam gledao ovaj kraj: https://www.goglasi.com/search?q=deliblatska pescara&price=500000_1999999

Nego je problem za nekoga ko ne zivi u Srbiji, a nema nikoga da se tim bavi, odrzavanje, placanje poreza i druge stvari koje se ne mogu zavrsiti online. Inace bi bilo lepo imati tako neku vikendicu pa leti na mesec-dva...

 

To su uglavnom matori oglasi
 

Quote

Objavljeno: Pre 5 godina

 

Ima možda jedan ili dva sveža, meni lično ta opcija s vikendajom u sred ničega nije zanimljiva, ali ko voli takve stvari može biti zanimljivo

Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

Ima možda jedan ili dva sveža, meni lično ta opcija s vikendajom u sred ničega nije zanimljiva, ali ko voli takve stvari može biti zanimljivo

Pa dobro, ali moglo bi nesto da se nadje ko ima volje i fleksibilnosti.

E sad, to sto tebi ne odgovara, pa niko ti ne brani da budes podstanar ceo zivot.

 

Link to comment
24 minutes ago, noskich said:

Ja sam gledao ovaj kraj: https://www.goglasi.com/search?q=deliblatska pescara&price=500000_1999999

Nego je problem za nekoga ko ne zivi u Srbiji, a nema nikoga da se tim bavi, odrzavanje, placanje poreza i druge stvari koje se ne mogu zavrsiti online. Inace bi bilo lepo imati tako neku vikendicu pa leti na mesec-dva...

brt mili jel imaš predstavu gde je uopšte deliblatska peščara, plus struja blizu kuće(znači nema struje)

 

samo fali kanapče

:vesala2:

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

brt mili jel imaš predstavu gde je uopšte deliblatska peščara, plus struja blizu kuće(znači nema struje)

 

samo fali kanapče

:vesala2:

Sat vremena voznje do Beograda.

E sad kada je rec o konkretnoj kuci zavisi sta nadjes. 

Link to comment
Just now, noskich said:

Pa dobro, ali moglo bi nesto da se nadje ko ima volje i fleksibilnosti.

E sad, to sto tebi ne odgovara, pa niko ti ne brani da budes podstanar ceo zivot.

 

 

Nije to samo volja i fleksibilnost, npr. dobri majstori se već i sada teško nalaze i po velikim gradovima, zamisli da ti nešto zatreba sutra i kažeš "dođi u Deliblatsku peščaru bb" :happy: Da ne pominjem da za svaku glupost, samo po hleb da odeš dva sata u kolima minimalno, a ti kukaš što nisi u centru Sidneja, a kao živeo bi u sred pustinje, how yes no :lol:

  • +1 5
Link to comment

možda ako nema nikoga na putu, npr policijski čas u realnosti su to min dva sata

 

dva sata za do posla, dva za nazad. dete na trening, kupovina, zubar…

 

 

to je u teoriji super, ako živiš u oksvordu

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Nije to samo volja i fleksibilnost, npr. dobri majstori se već i sada teško nalaze i po velikim gradovima, zamisli da ti nešto zatreba sutra i kažeš "dođi u Deliblatsku peščaru bb" :happy: Da ne pominjem da za svaku glupost, samo po hleb da odeš dva sata u kolima minimalno, a ti kukaš što nisi u centru Sidneja, a kao živeo bi u sred pustinje, how yes no :lol:

 

Ja i napisah, neces kupovati hleb svaki dan, malo se bolje organizujes pa zavrsis kupovinu jedanput nedeljno.

Potpuno je netacno da sam ikada pisao o tome da zelim da budem u centru Sidneja, navodio sam delove grada na pola sata vozom od centra. 

Pa pazi, da se prodaje za 15 hiljada eura bih.  

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

možda ako nema nikoga na putu, npr policijski čas u realnosti su to min dva sata

 

dva sata za do posla, dva za nazad. dete na trening, kupovina, zubar…

 

 

to je u teoriji super, ako živiš u oksvordu

 

A ti ides kod zubara svaki dan?

Jesi li vozio od Beograda do Deliblatske pescare?

Link to comment
Just now, SNARC said:

Ako ce da se zivi van grada, onda samo online posao dolazi u obzir.

 

Sva jahanja, putovanja, zajebancije..cine akciju besmislenom.

 

Pa pazi, u gro gradova na ovom svetu sat vremena do posla je ili svakodnevnica, ili je cak i zavidno, ispod proseka. 

A svakako da je bolje online u svakom slucaju uvek. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, noskich said:

Dobar-zalogaj.png

 

ovo moze za to vreme ako saobracaj svuda zamre i svi semafori usput isijavaju samo zeleno..

 

Doduse, ako naprave autoput uskoro..ke bude

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, noskich said:

 

A ti ides kod zubara svaki dan?

Jesi li vozio od Beograda do Deliblatske pescare?

jesam pre tri nedelje tačno, kad sam išao za vršac

 

bog je tamo rekao laku noć odavno

 

 

kad nema zubaraoo, ima aikido, koncert, bioskop, utakmica, zovu na tezgu….

 

veza beograd-lsd(leva strana dunava) je vrlo upitna zbog problema sa infrastrukturom(pančevački most) jednom da pukne guma nastupa epski kolaps

Link to comment
13 minutes ago, noskich said:

 

Ja i napisah, neces kupovati hleb svaki dan, malo se bolje organizujes pa zavrsis kupovinu jedanput nedeljno.

Potpuno je netacno da sam ikada pisao o tome da zelim da budem u centru Sidneja, navodio sam delove grada na pola sata vozom od centra. 

Pa pazi, da se prodaje za 15 hiljada eura bih.  

 

Ne bi jer nemaš pojma kako to izgleda u stvarnosti. Ja ne bih tamo živeo ni džabe da mi neko pokloni. Npr. pre par godina sam imao problema s ramenom, mesec i po dana sam imao terapije svaki dan ili svaki drugi, ne sećam se više, sad zamisli kako bi to funkcionisalo u toj pustari, a to je još nešto sasvim benigno. Ili da ti zatreba hitna pomoć tamo, možeš da umreš dok dođu. Ili kad krene zima, kiše i blato da se zaglibiš na letnjem putu itd. Mislim kod tebe je uvek sve super na papiru

  • +1 6
Link to comment
14 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne bi jer nemaš pojma kako to izgleda u stvarnosti. Ja ne bih tamo živeo ni džabe da mi neko pokloni. Npr. pre par godina sam imao problema s ramenom, mesec i po dana sam imao terapije svaki dan ili svaki drugi, ne sećam se više, sad zamisli kako bi to funkcionisalo u toj pustari, a to je još nešto sasvim benigno. Ili da ti zatreba hitna pomoć tamo, možeš da umreš dok dođu. Ili kad krene zima, kiše i blato da se zaglibiš na letnjem putu itd. Mislim kod tebe je uvek sve super na papiru

 

 

Ovo ti je potpisano i na Vracaru, ljubibrat :) 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...