Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

5 hours ago, Tsai said:

Iiiiidemooo boc boc bockanje

 

Razmisljam da li bi to bio dovoljan povod da se prosecni vakcinoser na kraju ipak i vakcinise: slobodni ulaz u Grcku za sve cipovane. Da dobije kupon od 1000 dinara za smestaj u nekom letovalistu, ili takva neka fora.

  • +1 1
Link to comment

Kod mene u okruženju su neodlučni počeli već da kalkulišu, posebno neodlučni s decom. To je uglavnom grupa "da prođe malo vremena da vidim kako su drugi prošli". Grupa "neplodnost" going strong, mada njih još i mogu pod nekim određenim uslovima da razumem - nije svejedno kad ti neko ispere mozak da možda nećeš moći da imaš decu, a ti se tek udala, plus to ti tipa rekao lekar.

 

Ali neodlučni s decom, posebnom ova koja su prerasla besplatan krevet u Turskoj su na korak od klika na e upravu. I masovno bi Sinopharm, jer kao tu su najmanje posledice, to je i onako fiziološki rastvor itd.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

to

bas sam se iznenadila, mislila sam da nece

al madjara s kinezom kolko oces..a i dolazili su ovde na vakcine, red da nam vrate neku uslugu:D

 

Svi će, čim ih zasvrbi ekonomija...

  • +1 2
Link to comment

 

Quote

Germans want ban on foreign travel

 

Meanwhile, according to a YouGov survey carried out on behalf of the DPA news agency, 64% of Germans have said they are in favor of a ban on travel abroad for the time being.

Only 26% of people said they would be opposed to such a prohibition, with 10% providing no answer. 

The German government has considered temporarily banning travel to popular vacation destinations abroad after a national debate about whether foreign travel should be allowed.

The controversy arose after the Mediterranean island of Mallorca — a favorite destination for many German holidaymakers — was removed from a list of risk zones.

https://www.dw.com/en/germany-considers-more-freedoms-for-vaccinated-people/a-57096656

Edited by vememah
Link to comment

Polako.. to su Japanci.. imali su vec simulaciju gde za mesec dana vakcinisu ogroman broj ljudi. Smirice taj novi soj pa svi na bocu ili bar oni vezani za OI.

A do OI i tako ima skoro 4 meseca

Edited by Milosh76
Link to comment
13 hours ago, vememah said:

The German government has considered temporarily banning travel to popular vacation destinations abroad

Čitam "popular vaccination destinations" pa reko' brane našoj dijaspori da dođe u maticu da se pelcuje, smučili smo im se :lolol:

  • +1 1
Link to comment
Polako.. to su Japanci.. imali su vec simulaciju gde za mesec dana vakcinisu ogroman broj ljudi. Smirice taj novi soj pa svi na bocu ili bar oni vezani za OI.
A do OI i tako ima skoro 4 meseca
Mene više brine (protekcionistički orijentisani) japanci a moramo ih i razumeti jer OI nije jedan turnir gde stigne hiljadu-dve kao npr kod GS već se meri desetinama hiljada a dodatni problem je što su to sve različiti sportovi, tereni, protokoli zaštite.

Sportisti ce morati da prime vakcinu da bi se takmicili, mmw. 
 
U prevodu, Kljakavom ce zlato na OI ostati nedosanjan san fantom.gif


Drugo je ako stignu za mesec-dva stabilni pozitivni rezultati zaštite nakon vakcina npr. iz Amerike ali problem je i broj različitih vakcina koje se koriste...

Sve mi se čini da se prenosi na sledeću godinu, ionako će SP u fudbalu da se igra zimi

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...