Jump to content
IGNORED

Covid-19: Razvoj vakcine, imunitet i primena medikamenata


beyoncé

Recommended Posts

Numem sa telefona da linkujem tvit ali vidim raspomamili se antivakseri jer fauci izjavljuje nešto tipa o nedelotvornosti i čak škodljivosti vakcine :blink:

Link to comment

on je takav jedan pesimista i podize paniku medju svetom, svaki put kad progovori i meni stvori anksioznost, kraj sveta a tesko me je uplasiti. a kako je onim labilnijem tek? i pola mu neverujem, prica kako mu dune. zato, ne bih bas obracala paznju na njega, naci ce vakcinu brzo, bar je ova pandemija probudila naucnike i oslobodila ruke laboratorijama da malo svrsalju u idejama. al al kad ce u promet da je stave ..e to nece biti bas tako brzo. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Numem sa telefona da linkujem tvit ali vidim raspomamili se antivakseri jer fauci izjavljuje nešto tipa o nedelotvornosti i čak škodljivosti vakcine :blink:

 

naši ili ne znaju engleski, ili namerno ignorišu ono što piše, pričao je o vakcini protiv kovida i mogućim posledicama

tokom testiranja na ljudima i da se na to mora obratiti posebna pažnja. ništa spektakularno.

Link to comment
30 minutes ago, mustang said:

ima koliko hoces...guglaj (izvini, malo me boli glava danas)....

 potpisah peticuju da se smeni. konstantno stvara paniku 

ajd iz glave, sta je to sto je uradio da ti stvara paniku i zelju da se smeni. jedan argument, imam u vidu da te boli glava.

Link to comment

ona misli da drugog talasa neće biti na osnovu kolektivnog imuniteta i promenjenih navika stanovništva. meni to ima nula smisla.

 

evo ceo taj intervju, deo o 2. talasu je na 21:00

 

 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

ima koliko hoces...guglaj (izvini, malo me boli glava danas)....

 potpisah peticuju da se smeni. konstantno stvara paniku 

Potpiši i za ovog.

 

 

Link to comment

sta se ti uplices u moje poslove :D

 

al ne razumem tu logiku da nas drze sve zatvorenima a pola umrlih je upravo zarazazeno u zatvorenim institucijama...domovi, kuce sa 15 generacija...

 

da ne pricam sto nam uskracuju sunce a science (na sta se vase neke vodece licnosti) dokazuje da omega 3 i vitamin d imaju ogroman uticaj na oboljevanje od korone. 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...