Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

21 minutes ago, Bogotac said:

Arandjelovac i Mladenovac pusti,bas malo ljudi napolju,park prazan,kola malo vise na putu,u prodavnice po dvoje ulaze osim u trznom centru,tu pustaju po 5,niko ne moze da udje bez maske i rukavica,drze ljudi razmak,i skoro nikoga nisam video vez maske i rukavica na ulici. Lepo.

U Aranđelovcu ima sedam potvrđenih slučajeva. Priča se da ima mnogo više. Verovatno se narod čuva.

 

Inače u ovim statistikama po opštinama Aranđelovac dodaju Kragujevcu. Baš ošljare. Kragujevac srećom ima institut za javno zdravlje i transparentno rade, pa imamo tačne cifre.

Link to comment
12 minutes ago, mraki said:

Odrazili se.

 

@BogotacU Mladenovcu inače ničega toga nije bilo po apotekama zaključno sa jučerašnjim danom, jedino ako su danas dobili.

Nisam ni pisao za njih,nego za Ar.

Link to comment

Pa nesto ne pije vodu teza, da je nekome od cca 80 godina bolje za zdravlje sto sedi zatvoren u kuci, kao moj cale npr :fantom: Ali sta ce tako ga zadesilo, na njemu je dal ce da bude buntovnik ili ne. 

 

 

Link to comment

Živo me interesuje kolika je sad nabavna cena ovih maski koje se prodaju po 100-120 dinara, zna li neko?

 

@BogotacA ok, pominjao si i Ml, rekoh možda si i ovde gledao. Moguće sasvim da su dobili danas, ali ne planiram izlaziti samo zbog toga.

Edited by mraki
Link to comment
Just now, Jozef K. said:

U Aranđelovcu ima sedam potvrđenih slučajeva. Priča se da ima mnogo više. Verovatno se narod čuva.

 

Inače u ovim statistikama po opštinama Aranđelovac dodaju Kragujevcu. Baš ošljare. Kragujevac srećom ima institut za javno zdravlje i transparentno rade, pa imamo tačne cifre.

Tacno,i meni receno da je 7 slucajeva malopre,ima i vise sigurno.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Da li je istina da je Beograd prepun ljudi napolju?

 

Išao pre dva sata kolima do vračara ... Oko Kalenić pijace u radijusu od oko 300 metara kao da je proslava nove godine ili neki koncert na otvorenom. Svaki treći ne nosi masku. I gotovo svi koji ne nose maske sa nekim gordim pogledom tipa "kakva korona ja sam supermen". Mlade žene guraju kolica bez maske, rukavica (a ja naravno i jedno i drugo imam) i podrugljivo gledaju, smeju se ... Neki prkos, inat? Kome? Čemu? Svom pilećem mozgu... Ne razumem. Ovi bez maske se polagano bezciljno šetaju dok ovi sa maskom užurbano obavljaju neke kupovine.

 

Posle odgledah ovu konferenciju lončara, kona...

Ja da sam na mestu Lončara prvo bih opsovao svima sve po spisku i uveo odmah 24/7.

 

Lončar je bio mnogo blag kada je pričao o nedisciplini. 

 

 

Link to comment

Moram da priznam da je i meni prijala malo duza kupovina na ovom prolecnom suncu, sto fizicki, sto mentalno. Mozda je kljuc da ljudi izadju ali da se strogo pridrzavaju ostalih ogranicenja vezanih za kontakte, da se drze podalje jedni od drugih i boravak svedu na setnju a ne na kontinuirani boravak na jednom mestu, narocito onom koje posecuje i na kojem se zadrzava veliki broj ljudi. Na zalost (nasu zalost a svedsku radost), i u ovom, kao i u svim drugim slucajevima, lakse ce se pravila pridrzavati ljudi koji su i inace socijalno odgovorni i u glavi imaju koncept javnog interesa. Takvim ljudima nema potrebe svakog bogovetnog dana na svakoj bogovetnoj konferemnciji za stampu, donositi nova pravila, prosto zato sto postuju i ona originalna.

Link to comment
17 minutes ago, theanswer said:

 

Bilo je 3 do juče, onda je palo na 0, imaš na grafiku. Šta se desilo sa to 3, stvarno ne znam. 

Ma nisu validni podaci,trebalo je da ih bude 4,sad nula.

Link to comment
5 minutes ago, Skyhighatrist said:

Od 3 do 8

o jebemti! 

 

valjda ta bagra ima rezervne roditelje. 

 

mada,kad bolje razmislim, i ne deluje da su nastali normalnim putem. 

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Živo me interesuje kolika je sad nabavna cena ovih maski koje se prodaju po 100-120 dinara, zna li neko?

 

@BogotacA ok, pominjao si i Ml, rekoh možda si i ovde gledao. Moguće sasvim da su dobili danas, ali ne planiram izlaziti samo zbog toga.

U apoteci mi zena rekla,85 dinara u nabavci.:ph34r:

 

Licno ocekujem da BG zakljucaju od ponedeljka.

Edited by Bogotac
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Išao pre dva sata kolima do vračara ... Oko Kalenić pijace u radijusu od oko 300 metara kao da je proslava nove godine ili neki koncert na otvorenom. Svaki treći ne nosi masku. I gotovo svi koji ne nose maske sa nekim gordim pogledom tipa "kakva korona ja sam supermen". Mlade žene guraju kolica bez maske, rukavica (a ja naravno i jedno i drugo imam) i podrugljivo gledaju, smeju se ... Neki prkos, inat? Kome? Čemu? Svom pilećem mozgu... Ne razumem. Ovi bez maske se polagano bezciljno šetaju dok ovi sa maskom užurbano obavljaju neke kupovine.

A gde tačno ima da se nabave maske i od čega misliš da te ista tačno štiti?

Link to comment
11 minutes ago, JozoMujica said:

 

 

Koji je vama kurac i zašto se slažete sa Vučićem da ljudi ne treba da borave u prirodi? Šta je tačno problem, virus (odnosno gomila njih pošto mala količina ne može da zarazi) će da leti po nekoliko metara sa čoveka na čoveka? A da malo razmislite, šta je bolje za zdravlje i imunitet, da ljudi provode vreme na suncu i (doduše diskutabilno čistom) vazduhu ili da se nabiju po stanovima u kojima ima manje sunca, manje su provetreni?

 

 

Meni je frka od samoposluga, ne vidim šta je problem da se ljudi malo nagledaju zelenila u ovom ludilu.

 

Sve mi ovo liči na 99-tu, kad su zamračivali grad noću i puštali Kozaru na TV-u.

Link to comment
34 minutes ago, vememah said:

Slovenija je isti rast kao naš razvukla na 5-6 dana duži period.

 

Slovenija je istestirala boga oca, mi još uvek premalo testiramo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...