Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, Milošica said:

Da li je istina da je Beograd prepun ljudi napolju?

 

Nije, ali je primetno u centru da ima vise ljudi na ulicama nego poslednjih dana, pretpostavljam zbog lepseg vremena. Sad se vratio iz kupovine.

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Da li je istina da je Beograd prepun ljudi napolju?

 

Da. Panduri masovno vracaju ljude s ulaza na kalemegdan. Neverovatna su stoka ljudi, ne razumem majke mi, sokiran sam

Link to comment

Vratih se sa posla, pa pošto su me razvozili kroz mnoga naselja... Brate treba 24h pol čas!
Ovom narodu treba bukagije...
"Deca su nervozna! Moram napolje!"
Pa jbte kad završi na infektivnoj, neće biti nervozna!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Neverovatna je stoka narod. Ušla sam u Lili, uredno stajala iza žute linije, jedna bez maske i rukavica se muvala levo-desno, gore-dole, pored mene iza mene, i kada sam prišla šalteru apoteke, došla je na 30 cm iza mene, onda sam se okrenula i rekla joj da stane iza žute linee, ona meni " šta se toliko plašite?"

Tako i ti što žele baš danas na Kališ. A o moronima koji moraju da trče i voze bicikl da ne pričam.

Link to comment
6 minutes ago, Goranz said:

 

Kod vas u krugu dvojke je sve elitistički minimalizam. Pređi most da vidiš koliko se hopefula za Tur d`Frans batrga napolju.

 

U centru zivi jako malo ljudi, firme uglavnom ne rade a nema ni turista, sto spolja, sto iz drugih delova Beograda. Doduse, znam kakva je situacija samo ovde na Terazijama i Trgu Nikole Pasica gde mi je nabavka, sad videh da je Tsai prijavio drugaciju situaciju na Kalemegdanu.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

E a da te pitam..

 

Kako se Svabo snalazi bez 318000 gastosa koji im odose usred korone. 

 

Ima li ko da im cuva dede i babe ?

Ti što čuvaju đedove i babove su ostali, vratili su se svi koji rade na 3 meseca u šrafciger industriji, na crno ili belo.

U Nemačkoj ih je najviše, ali ima ih po celoj mitel ojropi.

Link to comment

PRIZNAJEM setao sam oko bloka, mozda pola sata... da vidim svetlost dana, da udahnem "svez" vazduh... bilo je ljudi, nije bilo sve puno, ali bilo je i dece i pojedinaca i u grupama u po troje najvise.

 

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

 

 

:isuse:

 

koliko je ovo nepouzdano

 

cak je i bane kvasac zvanicno potvrdio dva zarazena epidemiologa u SM (sad sto nije dovrsio pricu, ok, trka za premijera

 

ne znam jel i to rade namenski, vise verujem da ove statistike rade ofrlje ko i sve drugo..

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ovo je sve mrsomudjenje po mom misljenju, samo dve opcije postoje:

 

Wuhan model, totalna zabrana, samo svaki drugi dan do prodavnice i nazad

 

Herd immunity pa ko prezivi prezivi

 

Ja sam licno za Wuhan model, da izdrzimo svi 2 meseca i to je to.

 

Ovo kao lep dan idem do keja, coffee dream za poneti pa setnja itd.. Tako moze da guslamo do nove godine i nista se nece promeniti sem gladi i gradjanskih ratova sirom sveta

Link to comment
26 minutes ago, Milošica said:

Da li je istina da je Beograd prepun ljudi napolju?

 

U parku ispred moje zgrade je danas onako prosečni posećeniji uranak, uglavnom tinejdžeri i mamike zdecom, a prvi dan su pokidane trake na spravama za vežbanje i svi se valjaju naizmenično svuda i baš dolče vita i sve uz povremeno "Kalina, nemoj stavljati stopalo usta :wub:". 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...