Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, Miljenko said:

Gde ljudi uopste nalaze rukavice, kada ih nigde nema u prodaji. Napravio sam masku od tkanine, no ovo...

 

Ima ih u prodaji. Danas sam kupio u apoteci "Benu" u Kosovskoj (broj 4) nekoliko pari. Ima i sredstava za dezinfekciju, licnih i za prostor.

Link to comment

Kod vas ih barem ima, makar i po tim bezobraznim cenama. I dalje ne kapiram da je toliki problem, na nivou zemlje, podeliti te osnovne stvari za zastitu ljudima.

Link to comment
U Arandjelovcu ima svugde i maski,rukavica,daju po 10 maski po osobi i 10 pari rukavica,ima i asepsola i alkohola Sve sam pazario.Cene sramotne.Virus profiteri.
i posle kad je tito streljao 40 miliona srpskih domacina 45te, jebiga nepravda zita i kukolja :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
12 minutes ago, Bogotac said:

U Arandjelovcu 4 zarazena,ovde vrednost 0.:violin:

 

Jos od prosle nedelje.

 

Bilo je 3 do juče, onda je palo na 0, imaš na grafiku. Šta se desilo sa to 3, stvarno ne znam. 

Link to comment

Odrazili se.

 

@BogotacU Mladenovcu inače ničega toga nije bilo po apotekama zaključno sa jučerašnjim danom, jedino ako su danas dobili.

Edited by mraki
Link to comment
10 minutes ago, Хетерија said:

Добро људи укључите мало мозак, не може се увести ограничење кретања од 15ч данас за данас јер су људи већ напољу јер је важило старо ограничење до 17ч и сходно томе се понашали, не седе сви код куће нити прате конференцију. Дакле од сутра.

Prvo mozak neka uključe ministri i struka™, jer po ovim rezultatima njihove mere očigledno ne daju nikakvog rezultata. Na kraju će Šveđani ispasti najpametniji.

Link to comment

sutra u tri ujutru svi van (po novom il po starom :D), penzosi da izvedu pse, mladji od pet da navale u prodavnice, korona zurka do 8am. posle kud koji mili moji. crkva zvuci ko dobra ideja. 

Edited by darling
Link to comment

moze neko vreme da bude simpa al dok ne skrate ili ukinu radne dane dzaba krece, za sam da se zatvorimo na 7, uz prethodnu pripremu, posto prodaju maske koje bi trebalo da dele neka se ugrade u minus

Link to comment
54 minutes ago, Tsai said:

 

Da. Panduri masovno vracaju ljude s ulaza na kalemegdan. Neverovatna su stoka ljudi, ne razumem majke mi, sokiran sam

 

52 minutes ago, Ryo said:

Kosutnjak je pun ljudi. I mora da se produzi policijski cas, jer smo mnogo nedisciplinovani.

 

46 minutes ago, Frank Pembleton said:

Vratih se sa posla, pa pošto su me razvozili kroz mnoga naselja... Brate treba 24h pol čas!
Ovom narodu treba bukagije...
"Deca su nervozna! Moram napolje!"
Pa jbte kad završi na infektivnoj, neće biti nervozna!



... Shiit has hit the fan...
 

Koji je vama kurac i zašto se slažete sa Vučićem da ljudi ne treba da borave u prirodi? Šta je tačno problem, virus (odnosno gomila njih pošto mala količina ne može da zarazi) će da leti po nekoliko metara sa čoveka na čoveka? A da malo razmislite, šta je bolje za zdravlje i imunitet, da ljudi provode vreme na suncu i (doduše diskutabilno čistom) vazduhu ili da se nabiju po stanovima u kojima ima manje sunca, manje su provetreni?

 

Link to comment

I ja sam u fazonu da budim kevu u 3 ujutru da šeta psiće :D

 

Edit: official Viber account:

RaOg6gA.png

 

:s_w:

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
Just now, JozoMujica said:

 

 

Koji je vama kurac i zašto se slažete sa Vučićem da ljudi ne treba da borave u prirodi? Šta je tačno problem, virus (odnosno gomila njih pošto mala količina ne može da zarazi) će da leti po nekoliko metara sa čoveka na čoveka? A da malo razmislite, šta je bolje za zdravlje i imunitet, da ljudi provode vreme na suncu i (doduše diskutabilno čistom) vazduhu ili da se nabiju po stanovima u kojima ima manje sunca, manje su provetreni?

 

ima ljudi koji mrze prirodu I ljude koji bleje vanka.
ne mogu da verujem da ovo neko podrzava.

Link to comment

ovde u uk stalno pricaju da ljudi moraju na vazduh zbog imuniteta. samo da se drzi razmak i da se ne okupljaju. posto nisu ispostovali, zatvorili su popularne parkove i govore da ljudi setaju po ulici kad vide da je pusto/relativno pusto i da se moze drzati razmak. ovo posebno govore penzosima. kao sto penzosima preporucuju da setaju, tako im preporucuju da ne idu u kupovinu nego da im to obavlja neko drugi. meni to ima vise smisla od policijskih casova i zabrane kretanja. 

 

a pogotovo je nehumano to vreme za penzosku kupovinu od pet ujutro. 

 

al ko ce ga znati.... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...