Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

17 minutes ago, JozoMujica said:

Upravo tako. Ili kada je od Miistarstva zdravlja stigao dopis zdravstvenim ustanovama da zamrače prozore roletnama ili novinama zbog pomračenja Sunca.

 

Ali sad tačno i na forumu možeš da vidiš ko je tada bežao u podrum i krio se da ne oslepi. :lolol:

 

 

 

Jedan od najboljih DB projekata ikad :)

 

 

Link to comment
38 minutes ago, Ayatollah said:

Prvo mozak neka uključe ministri i struka™, jer po ovim rezultatima njihove mere očigledno ne daju nikakvog rezultata. Na kraju će Šveđani ispasti najpametniji.

Апослутно сам сагласан да лутају са мерама и да просто не знају шта да раде. Забрањено окупаљање у парковима а паркови пуни.

Шта ради полиција? Може ли да обезбеди паркове и остале просторе? Ако не може онда не знам шта се чуде.

Link to comment
7 minutes ago, Djolle said:

Nadam se da hoće, ne verujem da su idioti. Ako bih se kladio da li su idioti oni ili ovi naši, uvek bih pare stavio na naše.

 

 

Šveđani moooožda i mogu da priušte drugačiji i ležerniji pristup. Ne kurče se i poslušni su (tamo će preporuka države da se više poštuje nego naredba u južnoj Evropi). I, ne sasvim nevažno, imaju ugrađenu socijalnu distancu i bez bilo kakve pandemije. A, da, više od pola domaćinstava ima samo jednog člana, pa će i transmisija virusa na ukućane da se događa ređe. 

Link to comment
Quote

Penzionisani general-potpukovnik Zdravko Ponoš, bivši načelnik Generalštaba Vojske Srbije, a sada funkcioner Narodne stranke, i njegova supruga oboleli su od korona virusa, što je potvrđeno testiranjem, saznaje nezvanično “Blic”.

blic.rs/vesti/politika/general-zdravko-ponos-i-supruga-oboleli-od-korona-virusa-smesteni-na-infektivnu/p070h12

Link to comment
7 minutes ago, mraki said:

Kad smo kod maski, ovo je stav SZO, ne znam koliko ima smisla nositi je do prodavnice ako već poštujemo ostala pravila, držimo distancu...

masks-2.tmb-768v.png?Culture=en&sfvrsn=5

 

Da,ali se uvek neko nadje "pametan" ili malouman da to ne postuje.Juce cekam u redu da udjem u prodzu,pricam sa likom koga znam,on iza mene,i odjednom starija gospodja se pojavljuje,ne postuje red,pipnula je ili ocesala bar 3-4 osobe,i vice kako se boji sto nema nikoga na ulicama,ima mnogo lopova uvece.:violin:

Drugi isto poprilicno sumnjiv lik sto se tice 65+,nema masku i pita da devojku koja kontrolise red da li moze da udje sa kesom na glavi.:huh:

Edited by Bogotac
Link to comment
35 minutes ago, JozoMujica said:

 

 

Koji je vama kurac i zašto se slažete sa Vučićem da ljudi ne treba da borave u prirodi? Šta je tačno problem, virus (odnosno gomila njih pošto mala količina ne može da zarazi) će da leti po nekoliko metara sa čoveka na čoveka? A da malo razmislite, šta je bolje za zdravlje i imunitet, da ljudi provode vreme na suncu i (doduše diskutabilno čistom) vazduhu ili da se nabiju po stanovima u kojima ima manje sunca, manje su provetreni?

 

 

Pogledaj rezultate u Kini, a pogledaj ostatak Evrope gde moze da se secka po parkovima kezual :isuse: 

 

Ovo nema veze sa Vucicem & co

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koji je tebi kurac, ljudi stoje u grupama po 5-6-oro zezaju se guraju grle, zdraveae, dugo se nisu videli, sedr na klupama, pa ustanu pa dođu drugi...

Ti si znači da se ukine potpuno policijski čas, jer priroda, parkić i tako...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Te budale će naći načina da to isto rade i na hodnicima solitera, po crkvama... To je ekipa koja veruje u Nestorovića. Ja ne vidim problem izlaska ukoliko mi najbliža osoba nije nikad na manje od pet metara. To je u samoposlugama neizvodljivo, ako negde zakačim zarazu zakačiću je tamo.

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

 

Drugi isto poprilucno sumnjiv lik sto se tice 65+,nema masku i pita da devojku koja kontrolise red da li moze da udje sa kesom na glavi.:huh:

a stvarno je bilo neizvodljivo snabdeti markete sa maskama da dele onima koji je nemaju.

Link to comment

Ljudi, aprop samoposluga, bar za bg i ns, univer i maksi rade dostavu... Doduse ne bude 100% narudžbina, ali i to je bolje, nego se gurati u radnji...

Link to comment

I

2 minutes ago, radisa said:

Ljudi, aprop samoposluga, bar za bg i ns, univer i maksi rade dostavu... Doduse ne bude 100% narudžbina, ali i to je bolje, nego se gurati u radnji...

Rade in theory:

Quote

 

TERMINI ISPORUKE

 

Fizička lica

Novi Sad
nema slobodnih termina
Novi Beograd
nema slobodnih termina
Vrsac
nema slobodnih termina
Beograd
nema slobodnih termina
Edited by vememah
Link to comment
1 minute ago, maheem said:

a stvarno je bilo neizvodljivo snabdeti markete sa maskama da dele onima koji je nemaju.

Vidis da je svuda nestasica maski,plus traze oni da se ta maska plati,a neki nece da je plate.

Link to comment
1 minute ago, 3opge said:

pa nije jebeno valjda da su jos guzve?

i kako kad ne pustaju mnogo njih istovremeno?

 

Pustaju po 20 ljudi maks u ovoj mojoj najblizoj Idei i Aromi

Link to comment

 

Just now, 3opge said:

pa nije jebeno valjda da su jos guzve?

i kako kad ne pustaju mnogo njih istovremeno?

 

Zavisi koliko sreće imaš. Juče mi se neki majmun nabio na 5 cm, a neki čiča 65+ mi se nabio od napred, hoće preko reda. Makli su se tek kad sam se izvikao na njh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...