Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, gospa buba said:

dal jeste ili nije ker ode napolje.



sent from bubamoto
 

:laugh:

Just now, Goranz said:

 

Danas još možeš... ako mi veruješ, that is.

pa i i dem, sta da nisam videla na netu, na kzs nisu objavili te mere

Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

Slovenija je isti rast kao naš razvukla na 5-6 dana duži period.

Da. Srbija izgleda kreće uzbrdo pod 45 :ph34r:

Ed.

Pod 60

Edited by dùda
Link to comment
7 minutes ago, InvisibleLight said:

znaci vec danas ne mogu psetance setati u 8h.

Teoretski ne možeš da ga/je šetaš do sutra u 5 ujutru, jerbo je vikendom lockdown od 15h... :dry:

Link to comment
Just now, Goranz said:

 

Danas još možeš... ako mi veruješ, that is.

 

Ako ipak nije tako..uvek moze da se dogovori da plati na rate. 

Ili da ponese jednu crvenu i stavi je u dokumenta..da joj se nadje kad je zaustave.

Link to comment
Just now, gospa buba said:

dobro ljudi jel sad policijski chas? ovog chasa? danas?

sent from bubamoto
 

Добро људи укључите мало мозак, не може се увести ограничење кретања од 15ч данас за данас јер су људи већ напољу јер је важило старо ограничење до 17ч и сходно томе се понашали, не седе сви код куће нити прате конференцију. Дакле од сутра.

Link to comment
On 27.3.2020. at 14:26, slow said:

sam si postovao ovu krivu:

 

izbroj koliko dana ona traje od dvadesetog marta do kraja juna. To je taj interval od sto dana. Kriva je asimetrična ali je to to. Sto dana, 4*25=100.

Pa to je smehotresno, ti stvarno veruješ da ukupna dužina epidemije zavisi samo od pomnožena dva broja?

 

Dakle, kad dnevni broj umrlih u nekoj državi dostigne pik i krene da se polako smanjuje, države mogu da ukinu sve mere društvenog udaljavanja, pošto se tačno zna kada će se završiti epidemija pa nema smisla više opterećivati stanovništvo?

 

I što 20.3? Tada je u SAD bilo već 255 slučajeva, prvi slučaj je zabeležen još krajem februara.

Edited by vememah
Link to comment
2 minutes ago, Bogotac said:

U Arandjelovcu 4 zarazena,ovde vrednost 0.:violin:

 

Jos od prosle nedelje.

za SM stoji jedan a jos juce oni potvrdjeni, ove statistike i oba sajta nek nabiju sebi u dupe, cemu sluze, muljaju, drljaju, treba se iskljuciti skroz iz sranja, imamo znanje za maksimalnu zastitu i to je to

Link to comment

mali pas malo kaki, veliki random ihahaj. predizborno odlichna odluka, bravo aleksandre.

 

mada iskreno ne znam kako bi mogao da nam ugodi i inache wicked.gif

 

 

edip. nemam ja shta da ukljuchujem mozak u vanrednom stanju dry.png

da mi ne vode drzavu uzrochno posledichni nobelovci kvantne mehanike i filozofi??? nego nemushti splavari sa fondom rechi 200- 300 dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Arandjelovac i Mladenovac pusti,bas malo ljudi napolju,park prazan,kola malo vise na putu,u prodavnice po dvoje ulaze osim u trznom centru,tu pustaju po 5,niko ne moze da udje bez maske i rukavica,drze ljudi razmak,i skoro nikoga nisam video vez maske i rukavica na ulici. Lepo.

Edited by Bogotac
Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

zatvaraju pijace, skracuju vreme kretanja da bi guzve za nabavku bile jos vece :mellow:

 

Upravo to. Ovo su besmislice, mere radi mera ili polumere, da bi se nesto kao donelo i da bi ispalo kao da se nesto drugacije radi u odnosu na prethodni period. Od 3 do 5 prodavnice nisu radile ionako i ovde kod mene u tom periodu ljudi skoro da i nije bilo na ulici. Bezveze ljude sabijaju u vremenski jos uzi tor, sto ce samo dovesti do toga da isti broj ljudi rasporedi svoje obaveze koje ima vani na kraci vremenski period i povecati procenat mogucnosti kontakta. Mogu samo da zamislim proces donosenja ovakvih odluka u Vladi, mora da je hilarious.

Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

:laugh:

pa i i dem, sta da nisam videla na netu, na kzs nisu objavili te mere

 

To je danas najavljeno, dakle imaš fore. A i da krenu da hapse, pustiš psa na njih i nadaš se da mu nećeš posle govoriti "glupa džukelo, ostavio si me na milost i nemilost..."...

Edited by Goranz
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

za SM stoji jedan a jos juce oni potvrdjeni, ove statistike i oba sajta nek nabiju sebi u dupe, cemu sluze, muljaju, drljaju, treba se iskljuciti skroz iz sranja, imamo znanje za maksimalnu zastitu i to je to

Pocelo je muljanje kad je moron utvrdio da osoba preminula u Sapcu nije od korone,cak i da nije,otkud on zna,jel ucio medicinu,moron?

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Gde ljudi uopste nalaze rukavice, kada ih nigde nema u prodaji. Napravio sam masku od tkanine, no ovo...

U Arandjelovcu ima svugde i maski,rukavica,daju po 10 maski po osobi i 10 pari rukavica,ima i asepsola i alkohola Sve sam pazario.Cene sramotne.Virus profiteri.

Edited by Bogotac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...