Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

U ustanovama socijalne zaštite i domovima za smeštaj odraslih i starih u Srbiji nema inficiranih koronavirusom, saopštilo je Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja.

 

Ministarstvo dodaje da su od subote izlečena tri korisnika.

 

Od početka epidemije izlečeno je 5.955 korisnika i 3.099 zaposlenih u tim ustanovama.

 

Danas je „veliki dan za ustanove socijalne zaštite“ u Srbiji jer prvi put posle 15 meseci u tim ustanovama nije zabeležen nijedan nov slučaj zaraze koronavirusom – ni među korisnicima, ni među zaposlenima, izjavila je ministarka Darija Kisić Tepavčević.

  • +1 5
Link to comment

Ja ono jesam pristalica "bodi ne pitaj", ali danas sam doživela trenutak "ja imam pravo na svoje mišljenje" kad nam je firma zatražila dokaze o vakcinaciji (pošto su nas vratili sve na posao i otprilike kreće autohtoni soj)

 

Pa me interesuje onako "vizavi" - je l imaju oni prava na to, i po kom osnovu?

  • -1 1
Link to comment

Ma baš sam se iznervirala jer su ovim novim proglasom nevakcinisanima (a u firmi imamo nula njih koji imaju stvaran razlog da se ne vakcinišu, zapravo ih nema mnogo) - omogućili rad od kuće a nas ostavili da na +40 sedimo tamo dok nam kovid redar pali i gasi klimu

 

Opet antivakser ima veća privilegije nego vakser.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Ma baš sam se iznervirala jer su ovim novim proglasom nevakcinisanima (a u firmi imamo nula njih koji imaju stvaran razlog da se ne vakcinišu, zapravo ih nema mnogo) - omogućili rad od kuće a nas ostavili da na +40 sedimo tamo dok nam kovid redar pali i gasi klimu
 
Opet antivakser ima veća privilegije nego vakser.
gledam dobro ste proshli. mogli su i da vas zamole da im odnesete doruchak na gajbu, kad krenete u preduzece.

srbija je bez mozga, to nam je shto nam je. da trpimo nepravde i da nam se smeju.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 2
Link to comment

nije srbija ostrvo nenormalnosti u moru intelekta, pogledajmo samo npr evropsko prvenstvo u fudbalu koje se igra pred punim tribinama bez ikakvih mera, sa sve gostujucim navijacima.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, precog said:

nije srbija ostrvo nenormalnosti u moru intelekta, pogledajmo samo npr evropsko prvenstvo u fudbalu koje se igra pred punim tribinama bez ikakvih mera, sa sve gostujucim navijacima.

nemoj tako. na vembli primaju samo 60 iljada.

Link to comment
Quote

Vučić odlikovao Dodika, Mikija Manojlovića, dr Šeklera, a evo ko je još poneo orden povodom VIDOVDANA


blic.rs/vesti/politika/uzivo-vucic-odlikovao-dodika-mikija-manojlovica-dr-seklera-a-evo-ko-je-jos-poneo/llkdk8b

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...