Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

15 minutes ago, gospa buba said:

do 20% maskirano, plus minus chovek. u obichnom busu oko 5-6 maskiranih i to je to.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Neretko sam jedini sa maskom u busu/marketu.

  • Hvala 1
Link to comment
Neretko sam jedini sa maskom u busu/marketu.
videcemo shta mogu da izmutiraju mladi i nevakcinisani, ja nisam bez nade :hihi:

jedino ako bi se kupao narod malo temeljnije, ali to nije kovid rilejtid :cry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 3
Link to comment

Korona virus i Srbija: Komisija utvrdila da je 10.356 preminulih u 2020. imalo kontakt sa Kovidom-19, dsopštio ministar zdravlja

 

 

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Jozef K. said:

Dobro, to je već neki pomak u priznanju da je mnogo više umrlo.

 

ovo ih je neko naterao da urade, milijardu odsto. neki zamenik pomoćnika iz briselske kancelarije u podrumu je dobio zadatak da malo zavrće uši kome treba, pa su radikali morali da ga skinu s one stvari.

i dalje ne objašnjavaju 14000 više umrlih u odnosu na 2019, ali i dalje se morbidno insistira na tome da bi većina tih ljudi svakako umrla i da su to samo tako neki brojevi, to su samo svedočenja rodbine, eventualni kontakti sa virusom, PCR negativni, ono što želim da naglasim mi ustvari ni ne znamo ko je umro od kovida jer se ne rade obdukcije

pa neke ludačke konstrukcije tipa smrtnost jeste povećana, ali to je ukupno u poslednje 4 godine, a u odnosu na 2012-2016. ali tako je i u litvaniji i austriji i svuda u svetu.

dovoljno je samo pogledati ko je preneo vest: danas, n1, al džazira, slobodna evropa i par režimskih medija koji to verovatno moraju preneti po službenoj dužnosti (beta, tanjug i slični). a blic, informer, alo i ta udarne pesnice se izgleda prave da spavaju.

sve u svemu, bolest

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...