Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

10 hours ago, Anonymous said:

 

To je malo čudno. Ja generalno nemam takva iskustva, danas sam promenio 4 linije i samo troje u te 4 linije nisu nosili masku. A onda se desi da uđem u autobus i da pola autobusa ne nosi masku, onda lepo izađem na sledećoj stanici i sačekam sledeći autobus.

 

Kod mene (Višnjička banja) idu samo dve linije, od toga jedna na svakih sat, tako da šta mi je - tu mi je. A kolima ne mogu jer sam tek sad počela da učim vožnju (i to teoriju), a i da znam da vozim - radim u centru i nemam gde da parkiram. Nisam ja čak ni neka paničarka, navikla sam na jedno - dvoje bez maske, ali juče je baš bilo drastično, i sopstvena reakcija me iznenadila, baš sam se nekako - preznojila hladnim znojem.

Link to comment

nedeljom obično mnogo manja gužva u prevozu, naročito u tramvaju br 6 koji ide od crkve sv. marka dao okretnice na bulevaru i muž odluči da ode do palilulske pijace (sa zvezdare) prevozom

 

malo ljudi bilo unutra, svi sa maskama, sve 5

u povratku isto, ali kod đerma uđe petoro mladih ljudi, svi bez maski :ph34r:, on izađe

 

mladi su govna

Link to comment

Ma bre mlade virus uopšte ne zanima...Jednostavno ih ne dotiče cela priča...I svako ko nosi masku ili ih nešto cima u vezi toga  je u njihovim očima "krindž"...Ne jebu dva posto...

  • +1 7
Link to comment
19 minutes ago, ronin said:

Ma bre mlade virus uopšte ne zanima...Jednostavno ih ne dotiče cela priča...I svako ko nosi masku ili ih nešto cima u vezi toga  je u njihovim očima "krindž"...Ne jebu dva posto...

 

Ja evo mesecima unazad, zapravo godinu dana unazad, vidjam vrlo mlade ljude sa maskama na ulici cak i u ona vremena pauza u epidemiji kada (cak) ni ja nisam nosio masku na otvorenom. Dakle ima savesnih (u smislu da vrv. paze na nekog hronicnog bolesnika kojeg imaju u domacinstvu. Vidjam i roditelje a decom po ulici, svi pod maskama. Dakle tacno je, mnogo mladi su govna™ jer vecinu zabole dupe za uzrocno-posledicne veze, znaju da niece da im bude nista ako zakace - ali ima i mladih koji su svesni situacije, poseduju empatiju i razum, stite druge od sebe.

 

Sa druge strane, vidjam i matore koje zabole za sve, sede po kaficima i nadvikuju se sa ispisnicima, jer misle da imaju superiornu genetiku i bole ih djordje za medicinare kojima ce pasti na teret.

 

Ljudi su govna, realno, neki ljudi su sjajni i dobri takodje, pozrtvovani - diversiti na delu sto bi se reklo. Pa ajde da zivimo svi u istom loncu, i govna i dobrice. Ono, nije da je prvi put, to mesanje valjda krece kada se covek rodi.

 

  • +1 5
Link to comment
47 minutes ago, dùda said:

nedeljom obično mnogo manja gužva u prevozu, naročito u tramvaju br 6 koji ide od crkve sv. marka dao okretnice na bulevaru i muž odluči da ode do palilulske pijace (sa zvezdare) prevozom

 

Reklo bi se da stanuješ oko Batutove...pozz za Lion!

Link to comment



 
 
Uz dužno poštovanje, imaju baš takve studente kakve zaslužuju. Rasterali su izuzetno kvalitetan kadar, uništili program, doveli ljude poput Nenada Cekića (i to da predaje Primenjenu Etiku, ni manje, ni više). Cekić je, inače, u medjuvremenu napredovao, pa je šef odseka, što su nekad davno (u moje vreme) bili Žunjić ili Zurovac.
 
Pametnom dovoljno.
 
 
 
 


Odosmo u off...
Nenad Cekić, onaj sa Indeksa?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
13 minutes ago, April said:

 

Reklo bi se da stanuješ oko Batutove...pozz za Lion!

ipak bliže cvetku :),

ali nas na palilulu često odvuče fenomenalna mesara morava

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:


 

 


Odosmo u off...
Nenad Cekić, onaj sa Indeksa?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

 

 

Da...

 

 

Šef katedre...   :ph34r:

Link to comment
10 hours ago, Jumanji said:

Nego mene zanima, ocemo li sa ovima da menjamo vlast, sistem, drustvo na bolje?

Ejjj kuku nama
 

pa to je ova jebena ekipa sa autoputa, non stop ih policija rasteruje ali ne vredi

U noći subota na nedelju (srećom nismo bili tu) je policija rasterala 500 ljudi sa klupica

uleteli sa šest vozila, interventna, nastala masovna bežanija pijanih budala

Link to comment

Najpogođeniji gradovi/opštine sa 50 i više novozaraženih po jučerašnjim podacima:

 

4zQOv65.png

 

novosti.rs/vesti/drustvo/980492/presek-gradovima-beograd-dalje-vrhu-liste-evo-kojim-jos-mestima-ima-veliki-broj-novozarazenih

Link to comment
pa to je ova jebena ekipa sa autoputa, non stop ih policija rasteruje ali ne vredi
U noći subota na nedelju (srećom nismo bili tu) je policija rasterala 500 ljudi sa klupica
uleteli sa šest vozila, interventna, nastala masovna bežanija pijanih budala
Aaa to ona ekipa zbog koje ne mozes da spavas leti?
Ti si blizu Studenjaka?
Postavila sam bila negde taj partybreaker, ovo valjda



Ne znam kakva je to vrsta "bunta" i sta je u glavama njihovim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...