Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, Anonymous said:

 

Misko je napisao da treba zatvoriti sve, pa sam se ja bunio.

 

9 hours ago, Misko said:

kopipejstovao sam komentar, ima i u ovome itekako istine..da ne pricam o Jurama i drugim fabrikama..zato treba zatvoriti sve..neposteo je i neeticno istresati se iskljucivo na ugostitelje, kao da su oni glavni, ili cak jedini izvor zaraze..da ne pricam o objektima koji postuju mere, a ima ih, i em gube zaradu bas jer oni medju retkima to rade, em ih ztvaraju, normalno da pizde...

 

Da, u kontekstu kakav je trenutno. Tvoja ideja u Srbiji je neostvariva jer da bi bila ostvariva trebalo bi da neko s mozgom i nekorumpiran sedne i protumaci sta znaci "ono sto je neophodno". Kad napises da treba da radi privreda nadam se da shvatas da je u Beogradu, kao uostalom i u vecini milionskih gradova na svetu, usluzna delatnost ili najveca privredna grana ili spada u par najvecih.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

 

Da, u kontekstu kakav je trenutno. Tvoja ideja u Srbiji je neostvariva jer da bi bila ostvariva trebalo bi da neko s mozgom i nekorumpiran sedne i protumaci sta znaci "ono sto je neophodno". Kad napises da treba da radi privreda nadam se da shvatas da je u Beogradu, kao uostalom i u vecini milionskih gradova na svetu, usluzna delatnost ili najveca privredna grana ili spada u par najvecih.

 

Bilo pre korone. Svi moji prijatelji koji su se bavili čisto uslužnim delatnostima su pukli, nevezano za zabrane. Tu država treba da uleti i da im pomogne, ali se to ne dešava, jebe joj se. Negde sam našao da ugostiteljstvo učestvuje sa par procenata u kompletnom zbiru (ali nemam link), nije to u rangu poljoprivrede.

Link to comment

Sutra valjda.

 

Konačno će sve da proradi, ne bilo loše i da donesu odluku o samoraspuštanju, ne znam čemu služe uopšte. Pa da nastavimo da živimo kao nekad i uživamo. Malo će povremeno da nas jebe kad budemo čitali vesti o smrtima tipa Balaševića, Đuričića, Hadžimanova... Ali lako ćemo se na to navići.

Edited by Anonymous
Link to comment

Kako (donekle) povratiti poverenje u državu?

1. Da se oformi novi štab (ili ostavi ovaj ako nema boljih) i da se samo on bavi problemom.

2. Zvanične izjave da daju isključivo članovi tog štaba, samo na javnom servisu.

3. Ako im se baš priča, onda kod Marića, Sarape i sl. i ni reči o pandemiji tamo.

4. Predsednik da se bavi protokolom, premijer(ka) logistikom.

5. Istraživački novinari da cepaju maksimalno i čačkaju gde god mogu, da se naoštrimo za posle.

Ja bih u ovom slučaju (teška srca) dao još jednu šansu državi da me ubedi da nešto radi. I bilo bi lakše odrediti ko je za medalju a ko za bukagije.

 

 

Link to comment
21 minutes ago, Re-ac-tor said:

Kako (donekle) povratiti poverenje u državu?

1. Da se oformi novi štab (ili ostavi ovaj ako nema boljih) i da se samo on bavi problemom.

2. Zvanične izjave da daju isključivo članovi tog štaba, samo na javnom servisu.

3. Ako im se baš priča, onda kod Marića, Sarape i sl. i ni reči o pandemiji tamo.

4. Predsednik da se bavi protokolom, premijer(ka) logistikom.

5. Istraživački novinari da cepaju maksimalno i čačkaju gde god mogu, da se naoštrimo za posle.

Ja bih u ovom slučaju (teška srca) dao još jednu šansu državi da me ubedi da nešto radi. I bilo bi lakše odrediti ko je za medalju a ko za bukagije.

 

1. Da Vučić crkne, nestane ili ga otmu vanzemaljci. 

2. Pogledati pod 1.

  • +1 2
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Nema nista od toga..cak mislim d abi za pocetak bilo dovoljno smeniti krs, ovi su ga ugasili definitvno, Konaru ne moze ocima vise niko, ako je narod oko necega jedinstven po pitanju apndmeije, oko toga je jedinstven..ali, za tako nesto bi trebalo da dodju ljudi koji osim znanja,, imaju i kicmu, Radovanovic i Zujovic mi padaju na pamet, oni u krs ni mrtvi ne bi usli..Sekler bi mozda i pristao, i on bi bi najidealniji cak, em je stvarno visoko strucan, ume da objansi i komunicira sa sirokim masama,a i vec ga je deo naroda zgotivio,s razlogom..ali da bi bilo sta od toga sto si nabrojao bilo moguce cak i tepretski, Vucic bi morao sebi da prizna da ovo ne  moze da hendluje, i d anjegova rec bude glavna..Kon komotno moze u penziju, i neka ga lekarska komora tuzi, kako su i navaili, ali, i on je oportunisticko, profitersko govno..koje isto tako gresku priznati nece..

Link to comment

Što se tiče Vučića, makar neko vreme na stand by, samo da dočekuje vakcine ... valjda može toliko. Ovi što ga savetuju (ako i postoje) izgleda žešći šupci, rejting mu pada ubrzano. Moraju isključivo lekari, bar u ovoj fazi. A oni iz struke (a van štaba) da se uzdrže od davanja izjava tipa "seks posle korone samo 10 minuta". Ako već moraju, onda i to kod Barbare i staforda.

Link to comment

Malo je 5.000, da je 25.000 mozda bi I razmislili malo.
Za vlasnika restorana godinu dana zabrane delatnosti ukljucujuci I blizu familiju I bar 500.000 kazne.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, BlackGeorge said:

ovo bi bilo sve ok (dobro, može se biti strog i da se ne viče, ali to su te budale) kada bi se išlo redom

 

čujem priča se po tw da i čedin sin već ima neki klub, koji naravno interventna zaobilazi ?

nešto ne mogu da verujem da čedaj ima već tolikog sina, je li dete poraslo ? osamostalilotm  se  :s_w:

Link to comment

Pisalo je na tviteru da je 27.3. slavio 18. rođendan negde, ali objavio je Peca Popović iz Tabloida, pa ja to malo uzimam s rezervom, mada me ništa više ne čudi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...