Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

15 hours ago, dùda said:

u kanadi je inače strahota među tim našima.

ajd što su oni takvi, nego truju svoje stare roditelje koji ovde treba da se ne vakcinišu i da žive jadni i bedni i sami ovde svoje živote kao stalaktiti :ph34r:

Slažem se. Moja mama ima prijateljicu iz osnovne škole koja još od 60-ih živi u Kanadi. Redovno se gledaju preko skypa bar jednom mesečno. Ta žena tamo je pala u nesvest kada je čula da se moja mama vakcinisala. Onda je počela da prosipa neku priču da kovid 19 ne postoji, da to nije bolest i još koješta, onda je moja mama odjednom imala hitna posla i brzinski prekinula razgovor. 

  • +1 3
Link to comment

nije ni kod nasih po nemackoj mnogo bolje. ista prica, plus sto neki toliko izmisljaju price da je to neverovatno. posebno kad se raspravlja medju ljudima iz srbije. prica je uglavnom da je to sve prevara, da nema korone, ali i da firme uslovljavaju ljude da se moraju vakcinisati jer inace ce da izgube posao. jedno kvalitetno amanje™ mozga

Link to comment

Ima i ona priča sa početka pandemije da ne postoji korona, a da se ljudima nudi novac da kažu da imaju koronu, da bi ličilo da je ima.

 

Npr. "Rekla mi drugarica, a njoj je rekla drugarica da joj je umro deda (od starosti i koječega) i došli su ljudi* i rekli evo 1000e da pristanete da u umrlici napišemo da je umro od korone!"

 

*Na pitanje koji ljudi? I zašto je bitno da se prikaže nepostojeća bolest kao smrtna? Što bi bilo koja država trošila tolike novce na privid? nije bilo odgovora, ali sam ovo prošlog aprila čula bar 3 puta.

 

*Ali moram da kažem da je ovo od pre godinu dana i da je autorka ove priče odavno promenila mišljenje i vakcinisana je.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Tihajeza said:

Ima i ona priča sa početka pandemije da ne postoji korona, a da se ljudima nudi novac da kažu da imaju koronu, da bi ličilo da je ima.

 

Npr. "Rekla mi drugarica, a njoj je rekla drugarica da joj je umro deda (od starosti i koječega) i došli su ljudi* i rekli evo 1000e da pristanete da u umrlici napišemo da je umro od korone!"

 

*Na pitanje koji ljudi? I zašto je bitno da se prikaže nepostojeća bolest kao smrtna? Što bi bilo koja država trošila tolike novce na privid? nije bilo odgovora, ali sam ovo prošlog aprila čula bar 3 puta.

 

*Ali moram da kažem da je ovo od pre godinu dana i da je autorka ove priče odavno promenila mišljenje i vakcinisana je.

 

"hoce da nas kontrolisu, pa zato guraju vakcinu sa chipom" pa onda dobije poruku na telefonu kojeg otvara otiskom prsta :ziga:

  • Haha 3
Link to comment
16 minutes ago, Tihajeza said:

 

Npr. "Rekla mi drugarica, a njoj je rekla drugarica da joj je umro deda (od starosti i koječega) i došli su ljudi* i rekli evo 1000e da pristanete da u umrlici napišemo da je umro od korone!"

 

Ovakve komentare sam video po nekim portalima.Dobro pitanje je zasto ovi iz Uprave za visokotehnoloskikriminal™ ne nadju iste i kazne ih. Verovatno nemaju kad jer treba naci sve one koji su rekli da Darija Kisic ima cukljeve.To su neprijatelji naroda :fantom:

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Tihajeza said:

Ima i ona priča sa početka pandemije da ne postoji korona, a da se ljudima nudi novac da kažu da imaju koronu, da bi ličilo da je ima.

 

Npr. "Rekla mi drugarica, a njoj je rekla drugarica da joj je umro deda (od starosti i koječega) i došli su ljudi* i rekli evo 1000e da pristanete da u umrlici napišemo da je umro od korone!"

 

*Na pitanje koji ljudi? I zašto je bitno da se prikaže nepostojeća bolest kao smrtna? Što bi bilo koja država trošila tolike novce na privid? nije bilo odgovora, ali sam ovo prošlog aprila čula bar 3 puta.

 

 

ta se priča ponovo aktuelizovala, čuo sam je sa više strana u poslednjih par dana. Sad se kao nudi 70 - 80,000 da se u smrtovnici napiše "umro od kovida".

I dalje mi nije jasno kako se ljudi lepe na takve priče?
Kad im postaviš pitanje ko to plaća, i zašto se onda ne prikazuje mnogo veći broj umrlih na savakodnevnom brifingu, odgovor je Soroš, zavera, sistem te laže... 

 

 

btw, ne pričam sa roditeljima od juče zbog rasprave oko vakcinisanja :isuse:

  • +1 1
Link to comment

pa morao bi vtk da apsi neke ugledne chlanove drushtva a pritom medicinske struke, kad bi se hapsilo za neobuzdano lupetanje.

@ filozof m. kenselovo si kevu i chaleta? izduvaj se pa se predomisli. jebiga sad.gif

sent from bubamoto









Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

btw, ne pričam sa roditeljima od juče zbog rasprave oko vakcinisanja :isuse:

 

Bolje to nego da ne pričaš s njima zbog rasprave oko serije "Porodica" :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Sve na stranu ali mi imamo preko 5000 zaraženih svakog dana već par meseci uz to pitanje koliko ima onih koji nisu testirani a zaraženi ,meni nije jasno odakle više ovoliko zaraženih . Koliko mi to imamo stanovnika kad već 3,4 talasa ima ovoliko zaraženih . Samo marta imamo bar 200k zaraženih ,to su ogromne brojke.
Na onom sajtu covid-19 ukupan broj zaraženih manje od 600k ,šta li oni računaju.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Just now, Halvard said:

 

Bolje to nego da ne pričaš s njima zbog rasprave oko serije "Porodica" :fantom:

 

Bar tu imamo konsenzus, matori su ga mrzeli više od svega 

Link to comment
12 minutes ago, Halvard said:

 

Bolje to nego da ne pričaš s njima zbog rasprave oko serije "Porodica" :fantom:

 

zato cu ja da napravim pauzu u kontaktu sa caletom tamo do jula kad bude imao rodjendan :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...