Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kako (donekle) povratiti poverenje u državu?
1. Da se oformi novi štab (ili ostavi ovaj ako nema boljih) i da se samo on bavi problemom.
2. Zvanične izjave da daju isključivo članovi tog štaba, samo na javnom servisu.
3. Ako im se baš priča, onda kod Marića, Sarape i sl. i ni reči o pandemiji tamo.
4. Predsednik da se bavi protokolom, premijer(ka) logistikom.
5. Istraživački novinari da cepaju maksimalno i čačkaju gde god mogu, da se naoštrimo za posle.
Ja bih u ovom slučaju (teška srca) dao još jednu šansu državi da me ubedi da nešto radi. I bilo bi lakše odrediti ko je za medalju a ko za bukagije.
 
 
shta je tebe spopalo :hihi:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
Mihajlo mu je u septembru otisao na studije, gle cuda, u inostranstvo. Bila I slika u novinama.
dobro to su mu drugari sigurno platili, nema on od chega. mozda je i pametno dete unsure.gif

videcemo shta ce da donese kad se vrati kuci da preuzme barjak revolucije.

sent from bubamoto


Link to comment
48 minutes ago, angelada said:

Pisalo je na tviteru da je 27.3. slavio 18. rođendan negde, ali objavio je Peca Popović iz Tabloida, pa ja to malo uzimam s rezervom, mada me ništa više ne čudi.

aha, to li je, i mislila sam da dete nije još sasvim odraslo i osamostalilo se :unsure:

Link to comment

Problem je sto su policajci bahati jer ih je neko drkao da idu u nocnu akciju a bili bi verovatno isti takvi uvek, jel.Ta osionost kao da hapse masovne ubice a ne samo budale koje sede u kafani.Treba to fino, gospodski a onda svakom poslati cestitku na 1000 eura, gazda u mardelj

Link to comment

Danas mi je bas bilo neprijatno u gsp. Jesam ja vakcinisana i sve je to super, ali - bas je porastao broj ljudi bez maske, ili podbradak maska. Jos malo pa cu patiti za ovima sto izbace nos.

 

Pritom ja uopste nisam u nekoj paranoji, ali - zelim da se ovo zavrsi ikad, po mogucstvu sto pre, ali danas u autobusu brrr... Pokusavam da izbacim sliku iz glave. 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, Jumanji said:

Pa da, toplije je i svi se "guse".
 

tako je, ovi se gushe i umiru a kolege im odvracaju narod od vakcinacije. da se ne zapita nikako chovek hoce li da probaju da reshe to u svojoj kuci :dry:

  • +1 5
Link to comment
24 minutes ago, gospa buba said:

tako je, ovi se gushe i umiru a kolege im odvracaju narod od vakcinacije. da se ne zapita nikako chovek hoce li da probaju da reshe to u svojoj kuci :dry:

Kako? Ne mogu da strajkuju, nece da odbiju da lece narod. Cute i trpe i broje mrtve. Ne znam sta mogu da urade. Iako na onom protestu lekara  na trgu , koliko ih je bilo? Nesto malo tipa trides3t?

Link to comment

deluje mi da od kada je szo izrazila skeptičnost u vezi sa brojevima koje objavljuje naš kš da su ovi počeli lagano da ih dižu

 

pre svega mislim da broj preminulih

Link to comment
3 hours ago, angelada said:

Danas mi je bas bilo neprijatno u gsp. Jesam ja vakcinisana i sve je to super, ali - bas je porastao broj ljudi bez maske, ili podbradak maska. Jos malo pa cu patiti za ovima sto izbace nos.

 

Pritom ja uopste nisam u nekoj paranoji, ali - zelim da se ovo zavrsi ikad, po mogucstvu sto pre, ali danas u autobusu brrr... Pokusavam da izbacim sliku iz glave. 

 

To je malo čudno. Ja generalno nemam takva iskustva, danas sam promenio 4 linije i samo troje u te 4 linije nisu nosili masku. A onda se desi da uđem u autobus i da pola autobusa ne nosi masku, onda lepo izađem na sledećoj stanici i sačekam sledeći autobus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...